Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Termíny pražských srazů v roce 2006

Zdenek Malinsky (9781)|20.2.2006 13:52
Aby se nikdo nemohl vymlouvat, že se termín dozvěděl pozdě, aby si každý mohl udělat včas volno a v neposlední řadě protože nikdo neměl výhrady, zavedli jsme pravidelný termín konání pražských srazů - 3. sobota v měsíci.

Měly by se tedy konat v těchto termínech:
18. března
15. dubna
20. května
17. června
15. července
19. srpna
16. září
21. října
18. listopadu
16. prosince

Změna termínů vyhrazena. Např. prosincový sraz bude možná o týden dřív z důvodu jiných vánočních příjemností i povinností.

Místo zatím zůstává stejné: Steak Bar Levandule.

EDIT:
Sraz v září se posunuje na sobotu 23.:!:
Zdenek Malinsky (9781)|20.2.2006 14:16
Prosinec je ještě daleko, ale už tu máme první kolize termínů:

1. Červen = MS ve fotbale a květen = MS v hokeji. Nevím přesné termíny konání těchto turnajů, ani zda jste takoví skalní fandové, že si to nemůžete nechat ujít, proto chci slyšet vaše názory k přesunutí termínů.

2. V dubnu máme plánovanou sobotu 15., ale neděle 16. a pondělí 17. jsou Velikonoce, kdy rodinky vyrážejí na venkov k babičkám a ostatním příbuzným, takže asi většina z vás bude mimo Prahu. Změníme termín na 8., 22. nebo ponecháme původní termín 15. :?:

:!: Čekáme vaše návrhy a připomínky. Děláme srazy pro vás, ne kvůli sobě. :!:
beecher (9270)|20.2.2006 15:09
1. Casove plany mistrostvi: MS v hokeji 2006, Riga, Litva, MS ve fotbale 2006, Nemecko
Trochu mi sice unika vyznam, proc se ten fotbal hraje tak dlouho, ale budiz...

2. Ja bych to posunul na 22.
karlic (707)|21.2.2006 14:08
Já bych to přehodil na první sobotu v měsíci. Bude se to dobře pamatovat a snad tam nebude žádná veřejná srážka s něčím zajímavějším. Moje privátní akce se navíc taky momentálně sráží :( s tou 3tí sobotou.
Zdenek Malinsky (9781)|21.2.2006 14:34
Mě je to celkem jedno, která sobota to bude, protože dělám na směny v turnusu, takže buď nejdu nebo si musím směnu s někým přehodit.
Termín 3.sobota v měsíci jsem nadhodil už v diskuzi k minulému srazu viz a nikdo neměl námitku proti. 3. sobota v měsíci je myslím vhodná i z důvodu, že je "po výplatě".
[QUOTE="karlic"]Bylo by vhodné, domluvit se na nějakém pravidle, aby s termínem každý z nás mohl v budoucnu počítat.
Navrhuji každou třetí sobotu v měsíci.[/QUOTE] Bylo to zvoleno na základě tvého návrhu viz, ale pokud bude více hlasů, můžeme to zase změnit.
beecher (9270)|21.2.2006 14:41
Eventuelne to muzeme udelat nekde jinde. ;)
Sice zatim nevim kde, ale ja na neco prijdu... :D
Zdenek Malinsky (9781)|21.2.2006 15:00
Koukám, že zatím jen diskutujeme my dva. Co takhle ostatní pravidelní či potencionální návštěvníci pražských srazů, ti se nechtějí vyjádřit?

K restauraci - zatím bych nechal Steak Bar a pak můžeme pro změnu vybrat třeba něco zdravého vegetariánského - třeba Góvinda (Harlej Krišna). ;)
atomion (1159)|26.2.2006 19:11
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]1. Červen = MS ve fotbale a květen = MS v hokeji. Nevím přesné termíny konání těchto turnajů, ani zda jste takoví skalní fandové, že si to nemůžete nechat ujít, proto chci slyšet vaše názory k přesunutí termínů.

2. V dubnu máme plánovanou sobotu 15., ale neděle 16. a pondělí 17. jsou Velikonoce, kdy rodinky vyrážejí na venkov k babičkám a ostatním příbuzným, takže asi většina z vás bude mimo Prahu. Změníme termín na 8., 22. nebo ponecháme původní termín 15.[/QUOTE]

Tak já jelikož bych se chtěl stát stálým účastníkem těchto srazů tak se také vyjádřím.. :D

ad1: Ohledně těch mistrovství sportovců bych to navrhoval přeložit.. Podotýkám že soudím čistě podle sebe!! Ale na 100% se hodlám dívat.. A nebo je ještě jedna alternitiva..udělat sraz v nějakém sportbaru.. :D Ale to by se asi zas nikdo nevěnoval PPC ale sportovním utáním..

ad2: Tak to bych také přeložil protože jedu s rodinou mimo Prahu a asi nebudu sám kdo bude mít tyto záležitosti. ;) Jsem teda zvědav jak to dopadne a prosím Zdenka ať dám potom včas vědět...

.. Tak se těším na snad brzké setkání se stejnejma "šílencema" jako jsem do určité míry já... Mějte se všichni jak nejlíp můžete..:D
Zdenek Malinsky (9781)|1.3.2006 20:12
Návrhy na změny termínů:
Duben
Původní termín 15. 4. kvůli Velikonocím posunout na sobotu 22. 4.

Květen
MS v hokeji - 20.5. o 3.místo - zatím necháme otevřené, ale naši snad budou hrát až v neděli ve finále.

Červen
MS ve fotbale - Protože v původně plánovaný termín, tedy 17. 6. hrají naši čutálisi s Ghanou (od 18:00 h.) navrhuji termín 24. 6.

Čekám vaše návrhy a připomínky. :)
atomion (1159)|1.3.2006 20:34
Tak jelikož jsem jako jeden z mála vznesl návrh na změny tak asi odpovím.. (i když už nevím :( ) Tak ty termíny co jste navrhl jsou lepší, ale v tom červnu by se to ani nemuselo měnit.. Zápas s Ghanou?? ..mno nechci ho odsuzovat ale nevim nevim.. Upozorňuji že jsou to opět jen subjektivní názory a jestli se jimi budete inspirovat a později řídit je pouze na vás!! Přeji příjemné "čučení" do monitoru (displaye) :D a snad na srazy dorazím!!
Vojtěch Barták (180)|19.3.2006 09:27
Já bych byl určitě pro 22. dubna, na velikonoce je to na ... ;)
Velvet (353)|19.3.2006 09:38
Jsem taky pro posunutí srazu...o Velikonocích mezi tolik chlapů nepřijdu ani omylem, ještě by si někdo vzpomněl na jisté pošahané pseudo-tradice :D
Zdenek Malinsky (9781)|3.4.2006 14:55
Takže jsem demokraticky rozhodl, že další sraz bude 22. dubna viz.

Ale co v květnu? Já bych asi původně plánovaný termín 20. května ponechal - v Levanduli je velká TV, takže kdo bude chtít fandit našim (já doufám, že budou hrát až v neděli finále) klidně může.
Zdenek Malinsky (9781)|6.10.2006 11:25
Termín říjnového srazu se posouvá na sobotu 28.10.2006, protože v plánovaný termínm tj. 21.10. je velký celostátní sraz v Malé Úpě viz. Zbývá jen zarezervovat v daném termínu místo v Levanduli. Až se tak stane, budete ihned informování založením samostatné diskuze k tomuto srazu.
Zdenek Malinsky (9781)|6.10.2006 12:17
Takže je to "tutáč" :D - 28. 10. od 14 v Levanduli. Během dneška nebo zítřka bude extra diskuze.

PS:
Mám pro vás překvapení. Možná přijde i kouzelník. ;)
Zdenek Malinsky (9781)|2.11.2006 14:06
Protože jsou termíny na zbylé 2 měsíce letošního roku, tedy 18. 11. a 16. 12. dohodnuté a zarezervované, zamykám diskuzi.

Na rok 2007 zatím počítáme stále s termíny 3. sobota v měsíci a SteakBar Levandule (14-22 h.)

PS:
Pokud máte nějakou výhradu k termínům nebo místě konání či máte jiný návrh na místo konání, pošlete mi ho, prosím, soukromou zprávou (SZ). Děkuji