Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 35 z 35

Téma: Be-on-road 1.1.3.0 - zkušenosti s novou verzí

MLB MLB je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

BOR je stále ve vývoji tak uvidíme co nám Aponia přichystá.
    Ve vývoji je vše. Už by bylo dobré když bude fungovat. Zapínání BT atd jsou dobré "doplňky", ale k fungujícímu softu.
    Tak kluci v Aponii makejte! Máte na toho dost před sebou.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Me BOR BT sam zapina, coz je dobre.

Lidi,ale pozor. Kdyz se vam BOR zasekne nebo neco podobneho, casto muze byt na vine vase spatne funguji pametova karta, na kterou se BOR v okamziku potreby nedostane, a vysledkem je pad nebo zaseknuti aplikace.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Zdravim. S tou seknutou kartou -dá se to vzít v úvahu.Na druhé straně když pracují jiné aplikace s daty na kartě na 100% ,proč by neměl BOR. :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Trochu opožděně reaguji na odpověď Aponie k mému příspěvku tyýkající se navádění v jednsoměrkách a po schodech. Mám možnost používat i Tom Tom Go s verzí mapy od Teleatlasu z podzimu loňského roku. Mám pocit, že mapové podklady jsou stejné, které používá BOR (alespoň v mém okolí je spousta polních cest a právě různých zkratek, které ale TOM Tom nepoužije, neboť je označí jako polní (čárkovaně). Naproti tomu BOR je eviduje jako každou jinou silnici a klidně navede na zmíněné schody nebo polní cestu. Takže buď není využita správná vrstva podkladu Teleatlasu, nebo je někde chyba v detekci. A jak už jsem jednou poznamenal, velmi mi vadí, že není k dispozici vrstva znázorňující toky - podle nich se totiž orientuji a srovnávám navigací s realitou - navíc všechny konkurenční produkty toky vykreslují.

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Citace Původně odesláno od Pavel Stancík
    Zdravim. S tou seknutou kartou -dá se to vzít v úvahu.Na druhé straně když pracují jiné aplikace s daty na kartě na 100% ,proč by neměl BOR. :sarcastic:
    Protoze BOR na kartu saha porad. Ostatni aplikace nemusi.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Upgrade na novou verzi správce bluetooth
    Od Trainzak_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 27-04-2006, 22:33
  2. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 12-04-2006, 19:34
  3. Be-on-road 1.1.0.0 - zkušenosti s novou verzí
    Od Aponia Software v sekci Be-On-Road
    Reakcí: 30