Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 25

Téma: VGA nebo QVGA

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Ahoj lidi,
    uvazuju o koupi PDA, ktere bych asi nejvic pouzival pro navigaci v aute. Muj dotaz se tyka ohledne toho, zda na toto staci QVGA displej, nebo jestli u VGA bude pri navigaci nejakej znatelnej zasadni rozdil? Moc diky za odpovedi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

U navigace je to uplne jedno ....... VGA neni treba

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Pokud chces PDA pouze pro navigaci, VGA displej ti nic navic neda. Alespon u beznych SW (TomTom, SmartMaps).
    OZI Explorer co si pamatuju v real VGA rezimu bezi, ale pro citelnost mapy je potreba stejne zoomovat, takze jediny rozdil je v tom, ze se zmensi navigacni lista.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

OK, moc diky za info...tak rychle odpovedi jsem necekal ) PDA budu nejvic pouzivat pro navigaci, jsem nejspis na 99% rozhodnut pro ASUS MyPal A632,jen jsem byl jeste na vazkach s tim displejem. Moc diky za odpovedi, pomohli jste mi pri rozhodovani :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od fun_thomas
    rozhodnut pro ASUS MyPal A632,jen jsem byl jeste na vazkach s tim displejem.
    Jo pekna masinka. Mit tak korunky, tak ju beru taky. No a vzhledem k tomu, ze jsem fanda ASUSu tak jsem 2x vic potesen :-)

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Jestli chceš PDA jen kvůli navigaci, tak si kup Qtek 8310, budeš mít u sebe telefon, internet, email i navigaci a kromě TomToma můžeš sledovat i dopravní info třeba tady, anebo graficky Prahu třeba zde anebo se koukneš na on-line kameru, třeba Nuselák.
    Já používám kombinaci všech tří možností a většině problémům se úspěšně vyhýbám.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Nejlepší bude si to vyzkoušet a porovnat na vlastní bulvy (oční). Buď v některém obchodě nebo během návštěvy některého ze srazů.:yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od Pavlucha
    Pokud chces PDA pouze pro navigaci, VGA displej ti nic navic neda. Alespon u beznych SW (TomTom, SmartMaps).
    OZI Explorer co si pamatuju v real VGA rezimu bezi, ale pro citelnost mapy je potreba stejne zoomovat, takze jediny rozdil je v tom, ze se zmensi navigacni lista.
    možná jen překlep, ale asi jsi myslel QVGA rozlišení, které je o třídu lepší než VGA.

jsem zastáncem názoru, že čím lepší hardware koupíš nyní, tím déle ti vydrží.

určitě by jsem šel do QVGA, i když dnes to třeba ještě někdy nedoceníš

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

2anawarr: Nee určitě se nezpletl!! QVGA rozlišení je 320*240 a VGA je 640*480.. Je to tak... :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od anawarr
    možná jen překlep, ale asi jsi myslel QVGA rozlišení, které je o třídu lepší než VGA.

jsem zastáncem názoru, že čím lepší hardware koupíš nyní, tím déle ti vydrží.
    VGA a lepsi nez QVGA? Tomu se rika vtip dneska...

Jinak ale s bodem 2 naprosto souhlasim...

pdq pdq je offline
    Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    VGA a lepsi nez QVGA? Tomu se rika vtip dneska...
    Ved ho nechajte chlapca..uplne ho dopletiete...

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

ipf: takovyhle zarizeni prave nechci, telefon chci mit obyc abych moch mit u sebe jen malou "krabicku" a navic displejove si myslim je to taky jeste trochu jinde

Zdenek Malinsky: na vlastni bulvy by to bylo urcite rozumnejsi, ale jsem z Hradce Kralove a o zadnem obchode tady nevim kde by se toto dalo porovnat (vse na objednavku) no a tim padem i sraz mam bohuzel docela z ruky

Jinak premyslel jsem jeste o Aceru N310, jenze tam podle recenze vykon nic moc a jiny VGA sou zas cenove o trochu vys

No jestli ma jeste nekdo nejaky zkusenosti, tak sem s nima rad si je prectu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Ano, na n310 si pravda filmů moc neužijete, ale na navigaci by to opravdu neměl být vážný problém, a vše by mělo chodit korektně. Výkon není tak hrozný

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

No, Qtek má klasické 240*320 bodů, velikost odpovídá běžným telefonům; neměl bys ho podceňovat a zatracovat. Jsi z Hradce, napiš SZ Milanu Švecovi (najdeš ho v každé diskuzi ke Qteku) a domluv se s ním, ať ti ho ukáže naživo a třeba změníš názor.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od atomion
    2anawarr: Nee určitě se nezpletl!! QVGA rozlišení je 320*240 a VGA je 640*480.. Je to tak... :yes:

tak mám zmatek. u MPx200/220 se uvádí, že má VGA 176x220 a můj qtek 8310 má QVGA 240x320. teď jsem nějak mimo a prosím někoho o vyjasnění pojmů

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. QVGA vs. VGA úvaha..
    Od khooca v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 19-07-2006, 13:49
  2. VGA x QVGA
    Od G.FreeMan v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 12-06-2006, 11:54
  3. hry QVGA
    Od anawarr v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 10-02-2006, 01:04
  4. Skiny QVGA pro WAD+PB5
    Od empiK v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 04-01-2006, 23:38
  5. Expea2 QVGA
    Od empiK v sekci Programy pro Pocket PC