Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

mp3 jako ringtone mpx220

Petr89 (152)|19.2.2006 12:40
Omlouvám se za založení novýho topicu,ale nenašel jse mtady něco o tomto problému(třeba to zde je).
Nahraju do mpx220 mp3 v bitratu 128kbps a snažíme se jí nastavit jako zvonění,ale po nastavení se mi z repro ozve hlasité "pípnutí" a to je vše,stává se to některých písniček a některých ne ..
A otázka: Je možné nastavit na mpx220 tón na sms MP3ku ?
: Nevíte jak je to s BT přenosama souborů?Prý na to musí být nějaká manager nebo podpůrná aplikace
Předem díky za pomoc.
Kavy (374)|19.2.2006 21:38
Použito z http://mpx200.e-vision.cz/
Pro použití MP3 vyzvánění musíte dodržet tyto parametry.
Maximální veľkost MP3 musí být 1MB
Maximální bitrate musí být 128kbps
Délka zvonění nejlépe do 1 minuty
Adresář pro uložené MP3: Storage/Application Data/Sounds nebo /storage/my documents/
S modrozubem nepomohu,200 jej nemá
:?
Petr89 (152)|20.2.2006 01:46
No tak bitrate by seděl,ale zase když tam dam mp3 co má 4min tak mi jí to dá jako zvonění nechápu proč,ale prostě "vybranné modely" mi to nepřehraje a prostě to pípne.. :(Ale i tak děkuju
Kavy (374)|20.2.2006 15:33
Maximální veľkost MP3 musí být 1MB
Maximální bitrate musí být 128kbps
Délka zvonění nejlépe do 1 minuty

Třeba jsou ta pravidla stejná i pro SMS. A co vlastně použít WMA ?Velikost je stejná jako u MP3.
Bashou (3)|21.3.2007 14:49
Prosím o pomoc: mám nově MPX220 s FW 1.28 a pokouším se nastavit zvláštní zvonění individuálním kontaktům (s obecným zvoněním problém nemám). Zatím to vypadá, že kromě souborů .mid tam nejde nastavit nic. Zkoušel jsem mp3 i wav, zkoušel jsem to ukládat na různá místa do paměti i na kartu, zkoušel jsem editovat uložení souborů v registrech, zkoušel jsem použít velikosti souborů pod i nad 1 MB.... a NIC! Prostě mi to pro zvonění pro jednotlivé kontakty nenabízí nic než .mid. Měl byste někdo, prosím, nějaký návrh řešení? Nebo to prostě nejde? Je to verzí FW? Předem díky za odpověď!