Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Práce na PDA doma

Misakv_ce4you (7)|18.2.2006 13:27
Uz to tady mozna bylo receno, ale me se to nejak nepodarilo najit. Zajimalo by me, pokud jsem doma, zda je lepsi mit pri praci pripojene PDA na napajeni, nebo ject na baterku a nabijet az kdyz dojde. dik
Surgical (2364)|18.2.2006 16:54
Vse zavisi od typu baterie v tvoji cihle.
Li-Pol muzes dobijet prakticky kdykoli a kdekoli, zivotnost ji to nesnizuje. Spousta PDA pri poklesu nabiti baterie pod urcitou uroven automaticky odpojuje periferie....typicky pametove karty. Taky dobijeni z "vybiteho" stavu je neskonale delsi.
Misakv_ce4you (7)|18.2.2006 18:52
Takze kdyz se budu valet doma v posteli, tak je lepsi mit napajeni v cihle ok ?
Misakv_ce4you (7)|18.2.2006 18:55
..pro li-on baterii.
Zdenek Malinsky (9781)|18.2.2006 19:12
Většina PDA má nastaveno, že baterie se "hlásí" při 30%, takže s tím ještě uděláš spoustu práce a je hodně času připojit se k síti. Prostě když budeš u stolu, můžeš se připojit k síti a v posteli budeš na bateii. Záleží, co ti vyhovuje. Doporučuji nabíjet přes noc, aby byla baterie ráno plná, než vyrazíš do klokotu života. ;)
Jerry Salcer (197)|19.2.2006 10:16
Li-pol baterie se skutečně dá nabíjet kdykoliv, ALE. Pamatuj, že pro tento typ baterií je lepší, pokud ji budeš dávat nabíjet mezi 40-60%. Baterie nemá ráda vytloukání na minimum. Další rada je taková, že když už jí dáš jednou nabít, nech jí tam až do úplného nabití. Nedělám chytrýho, jednou jsem někde četl sáhodlouhej článek o všech typech baterií a tohle si pamatuju, že tam psali. Odměnou mi bylo to, že po 2 letech používání iPaqa2210 jsem nezjistil rozdíly ve výdrži baterie.
Misakv_ce4you (7)|19.2.2006 13:14
A vadí baterce, kdyz budu mit PDA porad na nabijecce ?