Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 56

Téma: mail2web.com LIVE - zdarma 1GB e-mailová schránka hostovaná na Exchange Serveru 2003

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

1) Takze v PocketOutlooku to nastavit jde a desktopOutlooku ne?
    2) Funguje tam vsechno - tedy ne jen maily, ale i kontakty a kalendar? Myslim tim jejich napojeni a synchronizace na pocketOutlook.

3) Ja nyni pouzivam P L A X O (ktere na rozdil od teto novinky jde napojit i na desktopovy Outlook) a WebIS Mobile Sync. Sice to neni freemail (ale k cemu to, kdyz jich je milion), ale na ostatni "exchangeove" veci je to naprosto super.

Ma tedy cenu, abych tento novy freemail vubec zkousel? Prinese mi neco noveho/uzitecneho?

Pokud budu chtit synchronizovat kontakty, kalendar a mail v outlooku v PC, pocketOutlook v PDA a v teto nove sluzbe, pujde to udelat aniz bych musel prejit na placenou verzi? Synchronizovat to vsechno jen pomoci PDA?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

1. Bohuzel.
    2. Ano.
    3. Pokud jsem to dobre pochopil, tak Plaxo nenabizi e-maily, ukoly. Narozdil od mail2web.
    Citace Původně odesláno od JanAltman
    Pokud budu chtit synchronizovat kontakty, kalendar a mail v outlooku v PC, pocketOutlook v PDA a v teto nove sluzbe, pujde to udelat aniz bych musel prejit na placenou verzi? Synchronizovat to vsechno jen pomoci PDA?
    a. Mimo ten Outlook v PC ano.
    b. Tu synchronizaci pomoci pouze PDA nejak nechapu... ops:

Co je pro vas lepsi si musite rozhodnout sam...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

2Beecher: Myslel jsem jsem tim to, ze prima synchronizace s PC u neplacene verze nejde, ale s PDA ano. A synchronizace PC-PDA je samozrejmosti. Pakze prostrednictvim PDA bych teoreticky mohl i synchronizovat PC a mail2web, ne?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

To ne, protoze nelze synchronizovat emaily, kalendar, kontakty, ukoly zaroven s Exchangi a s Outlookem na PC.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od beecher
    To ne, protoze nelze synchronizovat emaily, kalendar, kontakty, ukoly zaroven s Exchangi a s Outlookem na PC.
    A co tomu zasadne brani?
    1) Pripojim se k netu (GPRS, WiFi, ...).
    2) Provedu synchronizaci PDA s Exchange (mail2web).
    3) Zmenim nastaveni ActiveSync v PDA
    4) Spojim PDA s PC (USB, BT, ...)
    5) Provedu synchronizaci PDA s PCOutlookem

To by neslo?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

To jo, ale to mi prijde docela slozite...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Treba nekdo prijde s utilitkou, ktera to zautomatizuje... ;-)
    Nebo s programem pro PC, ktery se bude identifikovat jako PocketOutlook, ale provede synchronizaci mail2web s dospelym outlookem ;-)

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Prostě se musíme smířit s tím, že když je to free nemá to tolik funkcí jako placené. To by si pak nikdo nekupoval.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

1) Na tom jejich exchange serveru maji ActiveSync 3.7.1 - ovsem ja mam WM5 (cili AS4.x). Nemuze v tom byt problem?

2) I zde odkazovany navod na rozchozeni synchronizace s ExChS je ponekud poplatny starsim PocketPC. Neslo by jej aktualizovat?

3) Mimochodem me to nenabizi jen synchronizaci kontaktu, kalendare a emajlu, ale i tech ukolu (ktere podle navodu podporovany byt nemaji).

4) Kde vezmu jejich certifikat? Jaka je adresa ExCh serveru (mail2web.com?), jaka je domena (zadna?)?

Kazdopadne se mi nepodarilo navazat pripojeni, kod podpory: 0x85002009

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

A co linuxovy evolution? Podari se spojit?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

PS To by mohli zdejsi eoutlook a acmail taky nejak "zareagovat" cenou nebo sluzbami

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

1) Na tom jejich exchange serveru maji ActiveSync 3.7.1 - ovsem ja mam WM5 (cili AS4.x). Nemuze v tom byt problem?

2) I zde odkazovany navod na rozchozeni synchronizace s ExChS je ponekud poplatny starsim PocketPC. Neslo by jej aktualizovat?

3) Mimochodem me to nenabizi jen synchronizaci kontaktu, kalendare a emajlu, ale i tech ukolu (ktere podle navodu podporovany byt nemaji).

4) Kde vezmu jejich certifikat? Jaka je adresa ExCh serveru (mail2web.com?), jaka je domena (zadna?)?

Kazdopadne se mi nepodarilo navazat pripojeni, kod podpory: 0x85002009
    1. Verze ActiveSync na PC s verzi Exchange serveru nema moc spolecneho. Tj. sync z PDA primo proti Exchange serveru je nezavisly na AS v PC. A urcite AS na tom serveru nainstalovan nemaji...
    2. a 4. Certifikat neni potreba. Nejdrive vsak potrebujeme vydostat uzivatelske jmeno. To zjistime po prihlaseni na http://support.mail2web.com (L/P: e-mailova adresa z mail2web.com/vase heslo), E-mail->mail2web LIVE new->E-mail settings->v prvni tabulce oznacene ActiveSync je vase username pro ActiveSync z PDA.
    Pak staci na PDA pustit ActiveSync (pokud jsme pripojeni k PC, tak odpojit), Menu->Configure Server source, jako server zadat mobile.exchange.mail2web.com, zaskrtnout SSL, Next, vyplnit zjistene username, vase heslo, domena je ad2, zaskrtnout Save password, Next, vybrat informace, ktere chci synchronizovat se serverem (u kalendare a e-mailu jde nastavit podrobnosti), Finish. A je to...
    A nebo to taky pri pripojenem PDA muzeme zadat do AS v PC, ktery to nastaveni prenese do PDA. V menu Tool->Add Server source.
    3. Ano, to je vlastnost WM5.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Cenebris: K cemu ti bude Evolution bez Exchange connectoru? Navic, kdyz ten jejich server odmita takove pripojeni?

Ad zmeny cen sluzeb: Mohli by...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Beecher:

ad1) Ja nemluvim o verzi AS v PC, ale v PDA. Proste verze v PDA je ta, ktera je ve WM5. Cili takova, ktera je schopna komunikovat jen s AS4 - tedy vyhradne jako TCP/IP sitove spojeni. Kdezto z podpory mail2web mi napsali, ze na jejich ExChS bezi AS 3.7.1. Proto mam pochyby, ze s tim bude WM5 PDA komunikovat. Ale mozna to neni tak horke.

ad2) Uzivatelske jmeno a heslo samozrejme davno mam - to jsem ziskal jiz zavcasu vcera ;-)
    Ale OK - ty dalsi veci (server) jsem nevedel, zkusim to.

ad3) Prima

Diky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

ad1) Ja nemluvim o verzi AS v PC, ale v PDA. Proste verze v PDA je ta, ktera je ve WM5. Cili takova, ktera je schopna komunikovat jen s AS4 - tedy vyhradne jako TCP/IP sitove spojeni. Kdezto z podpory mail2web mi napsali, ze na jejich ExChS bezi AS 3.7.1. Proto mam pochyby, ze s tim bude WM5 PDA komunikovat. Ale mozna to neni tak horke.
    1. Opakuji, na Exchange serveru se nikde nic s jakou verzi AS je kompatibilni nenastavuje a zadny AS neinstaluje! Verze v PDA je proti Exchange serveru putna, pac vzdycky komunikace probiha pres RPC-TCP/IP. Nemluve o tom, zkuste si zjistit jako presne verzi AS mate v PDA.
    A mne ten jejich Exchange server komunikuje s mym WM5 PDA uz od vcerejsiho vecera.
    A pokud neco takoveho jejich podpora tvrdi, tak tomu rozumi jako ja IBM AIXu...

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Live Messenger jako SMS zdarma
    Od lelouch v sekci Online služby
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 29-01-2009, 09:39
  2. Windows Mobile 2006 - Změna exchange serveru ve WM 6.0
    Od AlešD v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 28-11-2008, 07:27
  3. Nová služba pronájmu účtu na MS Exchange Serveru
    Od babaq v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-11-2007, 09:34
  4. Mobical.net - free obdoba exchange serveru?
    Od cenebris v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 22-06-2005, 23:41
  5. Veřejné složky Exchange serveru
    Od GeorgeCZ_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 21-06-2005, 15:51