Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Databaze software

Pavel Koza (4761)|12.8.2003 12:24
Tak jsem zahajil prace na nove sekci software, ktera byla kdysi vubec prvni casti ce4you. Rozhodl jsem se, ze to bude pouze databaze freeware. Free aplikaci je radove mene nez aplikaci za penize, takze je vetsi sance pokryt vetsinu dostupnych aplikaci vlastnimi silami. Navic je na webu nekolik katalogu, ktere shareware zaroven prodavaji, a jejich tisicum aplikaci nemuzu konkurovat.

Protoze nechci sekci spoustet prazdnou, nejdrive ji budu par dni plnit. A vas vsechny bych chtel poprosit, jestli byste mi nemohli doporucit nejaky dobry freeware, ktery sami pouzivate. Staci jmeno, co to je zac, typ zarizeni a URL adresa webu, kde se o nem da najit vic. Cim vic toho napisete, tim lepe, nicmene pokud mozno vybirejte jen ty lepsi kousky:) Az bude v databazi tak 100 aplikaci, spustim ji, a pak budu dal pridavat. Kdyby mel nekdo chyt mi v zadavani aplikaci pomoct (nic nez nadenicina), tak budu velice rad:yes:
váňa (242)|12.8.2003 14:18
To je výborný nápad něco pošlu SZ:yes:
Jirpos (32)|12.8.2003 16:15
Už se taky moc těšim.
maravac (35)|13.8.2003 10:50
Super nápad. Takže taky něco přispěju. možná obezně známé věci, ale nezaškodí (třeba pro nějakého nováčka):

CE Paint - velice jednoduchý malovací prográmek, v podstatě Paintbrush (www.abisoft.spb.ru) OK

Remote Display Control - v podstatě ovládání PPC z obrazovky PC(www.microsoft.com)

Converter CE - převod jednotek (www.fannsoftware.com) OK

EasyTweak - skrytá nastavení (www.funnysnake.com) OK

ftxPBrowser - náhrada Pocket IE (www.af.wakwak.com/~ftoshi/pocket/index_e.html) OK

Haali Reader - textový prohlížeč (haali.cs.msu.ru/pocketpc/) OK

ICBar - kvalitní verze WISBaru (icbar.ictinus.com) OK

ICQ - internetový komunikátor, klasika (www.icq.com) OK

IDOS - jízdní řády, i MHD, super věcička! (www.chaps.cz)

IRemote - ovládání Winampa na dálku přes infra/Bluetooth (www.mcmajeres.com)

JB Piano - velice jednoduché piano (www.climbwalls.net) OK

Little Snazy Drummer - nicmoc automatický bubeník, nicméně vynikající metronom (pocketpc.webpark.sk) OK

NoteM - náhrada záznamníku, nahrává přímo do MP3 (www.zavorine.com/wince) OK

PhonTuner - ladička s vizuální kontrolou (www.phonature.com) OK

Pocket Tools - systémová utilita (www.citadeldevelopment.com)

PocketTune - ladička a metronom v jednom (www.softwaretraining101.com) OK

Total Commander - klasický správce souborů (www.ghisler.com) OK

vxUtil - sada utilit pro internet (www.cam.com) OK

WinamPAQ - přehrávač MP3/OGG (projecteam.org) OK
mrmobil (35)|17.8.2003 22:08
I já začnu přispívat, zatím tedy
1/ dlouho jsem hledal něco lepšího na nahrávání poznámek a hlavně free,
- Pocket Dictate
PocketDictate
2/ zkuste výborný antivirus zdarma, také jsem hledal delší dobu
- AirScanner OK
AirScanner
3/ výborné a hezké stopky
- PocketCounter OK
PocketCounter
4/ výborné doplňující systémové věcičky od PHM
http://www.phm.lu/Products/PocketPC/
PavelR. (2184)|18.8.2003 12:32
Rovnez rad prispeju:

1. RedKing - Tweakovaci utilita (zde)

2. Acrobat Reader 1.0 - neni potreba popisovat :-) (zde)

3. PocketNav - launcher aplikaci (zde)

4. PocketHost - neco jako host tabulka na WinXP (zde)

5. hp mobile printing - tisk na PPC (zde)

6. Mini Stumbler - WLAN sniffing utilita pro PPC (zde)

PavelR.
jfn_ce4you (26)|18.8.2003 17:05
všichni to určitě znáte, ale zatím to tu chybí:

uBook Reader - na pdb knížky a jiné čtivo... http://www.gowerpoint.com
váňa (242)|18.8.2003 23:05
Ještě tohle by se mohlo hodit

CALC98 - vědecká kalkulačka, odkaz zde

iRPRINT TAX - tisk z PDA přes iRDA, odkaz zde

CONVERSION - převody jednotek, odkaz zde

Jinak databáze vypadá perfektně, díky :yes: :yes:
mrmobil (35)|19.8.2003 09:03
...Koukám, že rubrika freeware byla již otevřena, takže další odkazy
1/ výborný today plug-in zdarma na spouštění aplikací (pozn. místo background obrázku je možno vybrat pozadí s příponou .tsk)
tdLaunch

2/ určitě "must have" plug-in pro zobrazování úkolů, narozenin, událostí na obrazovce

task plus v.1.35 OK

3/ opět zdarma aplikace, pro někoho může být velmi dobrá, umí při surfování na www z PC při nasyncovaném PPC přímo ukládat texty a obrázky z www stránek do ppc
HandStory Basic free

4/ a zatím ještě, určitzě je třeba nějaký money converter, tenhle je zdarma a je asi nejmenší z ostatních


Currency Converter OK

... zatím ahoj
mrmobil (35)|19.8.2003 15:02
...vidím, že to funguje, tak ještě
1/ plug-in do pocket outlooku, umí hromadně mazat staré položky tak, jak si nastavíte

QuickCleanUp
OK

2/ .."PocketBlinds is the first free form skinning extension for Windows CE 3.x or later (PocketPC)."
PocketBlinds OK

3/ něco taky pro zábavu, výborná action game
Pest Control OK

4/ určitě by zde neměl chybět na čtení "palmknih"
MobiPocket

...zase za moment..
mrmobil (35)|19.8.2003 15:28
...a to mě baví
1/ kdo potřebuje
Macromedia Flash Player

2/ a kdo by ještě potřeboval
RealOne Player

3/ a tohle je taky dobrý, snad jediný free
eWallet

4/ a tohle by taky nemělo chybět, vyžaduje však registraci
Pocket TV Classic

5/ trocha utilit, mimochodem z oblasti správy syst. databází jedna z nejmenších a free, umí mazat a mazat a mazat a hrabat se v systému,
na tom linku jsou vůbec zajímavé věci, no zkrátka ".ru"
Remover

6/ je málo free powerpointových přehrávacích aplikací, zde jedna
iPresenter

mrmobil (35)|19.8.2003 23:18
.. to jsem nyní objevil
1/ kdo zná z velkého PC, tak i pro PPC
VirtuaGirl for Pocket PC (OK)

2/ a ve free variantě sice pouze tři čísla, ale aspoň něco, vytáčí hlasem
VoiceDialer (NE)
CarlosL (126)|17.9.2003 21:21
Co třeba jeden z nejlepších Plug-in(ů) pro Today:
Calendar+ (OK)

Carlos
váňa (242)|18.9.2003 22:45
Mám jeden český prográmek - periodická tabulka prvků
www.piskac.cz

WinCE Periodická tabulka existuje od července 2001 i ve verzi pro WindowsCE vz. 3.0. - je tedy použitelná např. iPAQ (Compaq). Došlo sice k redukci možností, ale základní funkce jsou zachovány (názvy ve 4 jazycích - Cz, Eng, Ger, Lat; atomová rel. hmotnost, elektronegativita a elektronová konfigurace). Program nevyžaduje instalaci ani další doprovodné komponenty, pouze se zkopíruje do libovolného adresáře a spustí.

Odzkoušena na iPAQ 3850
Johnyn_ce4you (2)|29.10.2003 16:33
Je to super taková sekce, kde se objevuje jen to nejlepší. Jen jsem nenašel možnost informace e-maile o novém soft v jednotlivých sekcích. Mylsím tím, že mě konkrétně třeba nezajímají programy pro palm ale rád bych věděl pokud se objeví něco nového v Pocket PC freeware.
Je to možné?:?:
Pavel Koza (4761)|29.10.2003 17:05
[QUOTE="Johnyn"]Je to super taková sekce, kde se objevuje jen to nejlepší. Jen jsem nenašel možnost informace e-maile o novém soft v jednotlivých sekcích. Mylsím tím, že mě konkrétně třeba nezajímají programy pro palm ale rád bych věděl pokud se objeví něco nového v Pocket PC freeware.
Je to možné?:?: [/QUOTE]

Moc jsem to nepochopil - upozorneni emailem na novy prispevek neni a zatim to ani neplanuji... Nebo jste mel na mysli neco jineho?
Johnyn_ce4you (2)|30.10.2003 09:18
měl jsem na mysli upozornění na nový free software s odkazem na recenzi, ...

:))
jkarasek_ce4you (22)|15.1.2004 14:38
Chtel bych taky neco malo prispet s tim co pouzivam a neni v DB:

PocketExplorer - Manager souiboru, podobny Exploreru z desktopu. Je velice jednoduchy a rychly.
Odkazy:
ScreenShots
Stranky vyrobce
Download ARM
Download SH3
Download MIPS

Chess - Pekne sachy.
Odkazy:
Screenshot
Stranky vyrobce
Download ARM
Download MIPS
Download SH3
Vilda_ce4you (40)|24.3.2004 13:35
Mobile Expoler
Doporučuji minimálně na vyzkoušení. Je prozatím v beta verzi ( verze 0,9), ale jako doplněk k ActiveSync se mi zdá velmi šikovný a praktický!!! :))
Snad se bude časem dále rozvíjet...:yes:

Najdete ho na stránkách www.jabutec.com
a nebo přímý odkaz (http://www.jabutec.com/default.asp?Docid=276&RevID=91&Tpl=1Template1.asp)...

Snad se vám bude taky líbit?
:D
jerzy_ce4you (230)|24.3.2004 19:06
Plugin
do Total Commanderu taky není k zahození, můžu doporučit.
vkump (11)|28.3.2004 17:13
Co je to za plugin?:?:
CarlosL (126)|29.3.2004 17:46
Je do TotalCommanderu na stolním PC a PPC se objevuje v síťovém okolí. Soubory se mohou kopírovat bez konverze AS.

Carlos
vkump (11)|29.3.2004 22:00
Nevíš kde bych ho mohl stáhnout?Díky :yes:
Rogner (49)|29.3.2004 23:42
Je tady http://www.ghisler.com/plugins.htm#filesys a jmenuje se WinCE
1.0
Milan Švec (938)|30.3.2004 16:18
[QUOTE="CarlosL"]Je do TotalCommanderu na stolním PC a PPC se objevuje v síťovém okolí. Soubory se mohou kopírovat bez konverze AS.Carlos[/QUOTE]
[QUOTE="Rogner"]Je tady http://www.ghisler.com/plugins.htm#filesys a jmenuje se WinCE1.0[/QUOTE]
Pánové, vřelé díky za info. Vynikající řešení!:D
Takže dříve Windows, nyní Total Commander ve své kategorii jako vždy v čele. Jedno jestli na PC nabo PDA.

Na PC mám teď v levém okně obsah třeba MMC na PDA, v pravém okně třeba CF tamtéž nebo obsah jakékoliv složky z libovolného PC v LAN nebo kdekoliv na webu (FTP). K manipulaci se vším stará dobrá klasika na dolní liště. A ještě navíc všechno česky.
Paráda :D

TC pro PC v. 6.02
TC pro PDA v. 1.2.1
Plugin k CE viz výše.
ipf (2136)|30.3.2004 16:34
Stáhl jsem si ten plugin, pokoušel jsem se ho někam nacpat, ale nepřišel jsem na to kam:oops:
Sím, poraďte:)
Rogner (49)|30.3.2004 16:46
někam si rozbalte soubor "wincefs.wfx" a postupujte takto.
Otevřete v TC : Konfigurace-Nastavení-Funkce-Moduly SS-Přidat - najděte, kde máte ten rozbalený soubor, potvrďte, pak dejte OK a mělo by to být.

V nabídce, kde máte C, D a ostatní by se měl objevit WinCE Device.
Milan Švec (938)|30.3.2004 17:09
[QUOTE="ipf"]...plugin...nacpat... kam...[/QUOTE]
OK. Takhle:
1.) Nejdřív rozbalit dodaný .zip s pluginem do nějakého (pracovního, k tomu účelu vytvořeného) adresáře
2.) TC na PC mít v (nebo přepnout do) English language. Protože ten dodaný návod s tím počítá.
Přepnutí z češtiny: "Konfigurace"/"Nastavení"/"Vzhled"/"Jazyk"/"English"/"Použít"/"OK"
3.) A teď pěkně podle dodaného návodu:
"Configuration"/ "Options"/ "Operation"/ "FS-Plugins" tlačítko vpravo dole.
V novém okně "Add" a vyhledat výše popsaný pracovní adresář s tam umístěným rozbaleným souborem (=pluginem) wincefs.wfx
"OK"/"OK"
4.) Teď už by to šlo, ale ještě vrátit češtinu podle bodu 2.) jako předtím pro angličtinu

V "Konfigurace"/"Nastavení"/"Vzhled" zkontrolovat, že mám zaškrtnuté "Lišta s disky" a "Rozbalovací seznam disků". Podle potřeby doplnit, "Použít" a "OK".

A teď už jen stačí buď na liště s disky kliknout na tlačítko nejvíc vpravo (se dvěma pécéčky) nebo v rozbalovacím seznamu disků podtím na "Network Neighborhood" a je to tam.
Za předpokladu, že mám PDA zapnuté a už předtím spojené přes ActiveSync (nejlépe ActiveSync v jeho poslední opravené verzi, která je dnes nově ke stažení).
Vít_ce4you (156)|30.3.2004 18:33
No jo, ale pri instalaci se mne to ptalo, jestli chci i jiny jazyk nez CJ a ja dal ne. To asi anglictinu neprepnu ...
Vilda_ce4you (40)|30.3.2004 19:24
Podařilo se... nadalo mi to, stáhnul jsem výše zmíněný plugin a nainstaloval i Total Commander PC verzi (moc mě teda nebaví mačkat 1 nebo 2 nebo 3 :D )... Určitě je to SUPER způsob jak ovládat z PC PDA a je vychytanější než mnou výše zmíněný Mobile Explorer (ten je teprve v počátcích), ale jeho rozhraní mi nějak sedí víc než rozhraní TC.... ale to je pouze věc zvyku. :?

Vyzkoušejte oba a jsem zvědav, jak se vám bude pracovat s TC a jak s ME...:))
hybo (3107)|30.3.2004 19:34
[QUOTE]Takže dříve Windows, nyní Total Commander ve své kategorii jako vždy v čele. Jedno jestli na PC nabo PDA.
[/QUOTE]
Dovolil bych si oponovat, dle meho je pro PDA nejlepsi Resco FE :-) Ale asi to je vec vkusu a potreb :-)
Milan Švec (938)|30.3.2004 20:55
[QUOTE="hybo"]...pro PDA nejlepsi Resco FE...[/QUOTE]
Při práci na PDA a z PDA určitě nemá RESCO FE ve své kategorii konkurenci, už jenom ty možnosti pro LAN. Pro hrabání se ve složkách v PC z PDA přes WiFi kartu je to i pro mě už dlouho Nr.1!
Upřesním své nadšení:
Takže dříve Windows, nyní Total Commander ve své kategorii jako vždy v čele. Jedno jestli máte soubory na PC nebo v PDA, všechno zvládnete na jedné PC obrazovce.

[QUOTE="Vít"]No jo, ale pri instalaci se mne to ptalo, jestli chci i jiny jazyk nez CJ a ja dal ne. To asi anglictinu neprepnu ...[/QUOTE][QUOTE="Rogner"]... Konfigurace-Nastavení-Funkce-Moduly SS-Přidat...
[/QUOTE]
Díky Rognerovi. Viz výše - jde to i česky.

[QUOTE="Vilda"]... jsem zvědav, jak se vám bude pracovat s TC a jak s ME... [/QUOTE]
Od toho ME mě odradilo poněkud nestandardní a ve srovnání s klasikou Total C. (dříve Windows C., dříve i Norton C. a další klony) i složité ovládání. Ta krásná jednoduchost práce se soubory pomocí TC (teď už i na všech pamětech na PDA) je prostě úžasná. Už mi tam chybí jenom plugin pro digifoťák a mobil.
Vilda_ce4you (40)|30.3.2004 21:27
Jo jo, souhlasím.... po hraní si s oběma musím souhlasit s větší univerzálností a fakt vychytaností Total Commandera... :D (a protože používám léta Servant Salamandra, je mu to přece jen podobnější...;) )

ipf (2136)|30.3.2004 22:59
Děkuji všem za nápovědu pro instalaci Plugin-u. problém nebyl v language, ale v tom, že jsem se ho pokoušel narvat do WinCommaderu v.4, kterou mám zaregistrovanou a tam chybí ten čudlík FS. Takže jsem vedle nainstaloval TC 6.02 (tam maj čudlík FS) a úúúž to chodí..:D
alternator (16)|2.4.2004 18:35
[QUOTE="Vilda"]Jo jo, souhlasím.... po hraní si s oběma musím souhlasit s větší univerzálností a fakt vychytaností Total Commandera... :D (a protože používám léta Servant Salamandra, je mu to přece jen podobnější...;) )
[/QUOTE]

Tato funkcia je dostupna aj v Servant Salamander min. od v2.5beta3
Milan Švec (938)|2.4.2004 19:17
[QUOTE="alternator"]Tato funkcia je dostupna aj v Servant Salamander min. od v2.5beta3[/QUOTE]
Tak my to máme doma a hledáme to jinde! Dík za info!
Všechno je tady. Chodí i vypadá to dobře a je to i jinak zajímavé. Každopádně Servant Salamander :yes: stojí za vyzkoušení i porovnání s Total Commanderem!
Vilda_ce4you (40)|2.4.2004 21:32
[QUOTE]Tato funkcia je dostupna aj v Servant Salamander min. od v2.5beta3[/QUOTE]

...no to snad ne?!?!:D Tak já rozcházím TC a ono to je i v SerSal...fakt je, že mám strašně strarou verzi (1.52), protože je freeware a od těch vyšších už se jedná o placený soft, takže jsem další nestahoval...ale asi to bude stát za to...:)) Nebo se pletu? :?:
Vilda_ce4you (40)|4.4.2004 19:03
[QUOTE]Tato funkcia je dostupna aj v Servant Salamander min. od v2.5beta3[/QUOTE]

Nedalo mi to :D a stáhnul jsem Servant Salamandra ver. 2.5 beta 4 a je to tam, paráda :yes: ...moc se mi to líbí, pro mě,jako "salamandristu";) o třídu lepší než Total Commander... Doporučuji k vyzkoušení... jen škoda, že Servant Salamander je v této verzi pouze v angličtině (verze 2.0 je však již "počeštěná" a tak určitě časem bude i verze 2.5):)
VILIAM_ce4you (156)|25.4.2004 17:34
Již delší dobu mám na svém PDA hru, ktrá je skvělá jak po grafické tak zvukové stránce. Hratelnost výtečná. Výrobce jí prezentuje jako free produkt. Své výkony je navíc možno porovnat s hráči na celém světě přímo na stránkách výrobce. Myslí že stojí za vyzkoušení.Stránky hry:http://www.clickgamer.com/moreinfo.htm?pid=13§ion=P+...+9c5f00e88489197
daww (687)|28.4.2004 00:08
:yes: super emulátor Game Boy. Ahoj, jsem tu prvně, ale rozhodně ne naposled. Je to tu dost vychytaný. Chtěl bych se podělit o zkušenost s emulátory GB pro PPC. Dlouho jsem hledal a hledal až jsem konečně našel. Jmenuje se YameCE aperfektně zmákne jak romky GB tak i GBC včetně 4MB a to naprosto plynule a s muzikou v super kvalitě. Navíc umí romky NES a SMS (SEGA Master System). Po spuštění je třeba ještě nastavit v menu pod (S) Language na English. Tady je adresa: Umístění souboru: ftp://ftp.pdaonline.com.cn/emu/GB&GBC_EMU/YameCE/yamece.zip. Pro milovníky emulátorů ještě přidávám super stránku plnou odkazů. Nechybí tam snad vůbec nic. Tady je adresa: http://www.pdarcade.com/modules.php. Nakonec mám jeden dotaz. Neví někdo, jak by se hardwerová tlačítka u MDA, která slouží pro telefon dala zpřístupnit i pro jiné aplikace ? občas citelně schází.
Wuffi (1599)|11.5.2004 19:24
Hm celkem dost mi v kategorii freeware chybi podle me nejlepsi eBook Reader - uBook (MicroBook Reader)... www.gowerpoint.com
Umi zipnute knizky, nema problemy s cestinou, podporuje skiny, ma spoustu funkci a hlavne je ZDARMA :D Ostatne jinak by taky nepatril do kategorie freeware, ze? :D :D :D
váňa (242)|11.5.2004 19:40
.... a ještě dvě hry :D . Klasický MLÝN zde a SHAPES zde :yes:
Wuffi (1599)|17.5.2004 22:02
A hodne uzitecna vec - PocketPC .CHM Reader - ctecka Microsoftich souboru napovedy (jsou v nich obcas i e-books napr. o programovacich jazycich apod.) - mrknete ZDE... :D
váňa (242)|21.5.2004 15:32
Pro cestovatele letové řády Lufthansa, Star Aliance, American Airlines, Swiss a Air France. :yes: :yes:
váňa (242)|21.5.2004 15:41
Pro cestovatele letové řády Lufthansa, Star Aliance, American Airlines, Swiss
:yes: :yes:
váňa (242)|21.5.2004 15:45
To byl jen Swiss, tady jsou všechny výše uvedené v ZIPu
Milan Švec (938)|6.6.2004 00:19
Chcete-li zaplnit něco přes 36MB jinak zrovna prázdných a nevyužitých na nějaké paměťové kartě vlastního PDA a současně se dostat zdarma k obrovskému výkladovému referenčnímu systému významů anglických slov se spoustou příkladů (a zároveň mít totéž i na PC) od Princetonské univerzity, neváhejte a vyzkoušejte.
Stáhněte si nejprve SW pro PC. I když to má být samorozbalovací exe, když to nepojede samo (jako mně), stačí to rozbalit do pracovního adresáře a pak spuštěný Setup už na PC zařídí ostatní.
Slovník WordNet se nainstaluje nejdřív na PC do c:\Program Files\WordNet\2.0\. Po restartu se to dá používat na PC.
Pro PDA se musí složka c:\Program Files\WordNet\2.0\dict zkopírovat z PC na paměťovou kartu PDA do složky pojmenované třeba \WN20\dict\. Těch 36MB chvíli trvá, vydržet.
Následuje (na pořadí nezáleží) stažení CAB instalačního souboru ovládacího programu. Ten zkopírujte do PDA a po jeho spuštění v PDA proběhne instalace.
Poslední krok je po prvním spuštění WN (ikona je v Programs) zadat v "Options" "dictionary path". Takže najdu v nabídnutém seznamu příslušnou kartu a složku \WN20\dict\ a po novém spuštění WN lze začít.
Do "Search :" napsat slovo, které mě zajímá a pak už stačí jenom zvládnout tu záplavu informací ke zdokonalování vlastní angličtiny.

Kdyby homepage právě nechodila, je CAB ke stažení tady.
eXEden_ce4you (811)|6.6.2004 10:05
[QUOTE="Milan Švec"]...současně se dostat zdarma k obrovskému výkladovému referenčnímu systému významů anglických slov se spoustou příkladů (a zároveň mít totéž i na PC) od Princetonské univerzity[/QUOTE]
Milane díky Vám za výborný tip. Už dlouho jsem hledal něco podobnýho ;)
sabak_ce4you (59)|13.6.2004 22:19
Mozna trosku off topic, ale po nainstalovani nove verze Haali readeru zde doporucene, jsem zjistil ze uz je s nim mozny nahradit mobipocket a hlavne se mi libi ta dictionary podpora, tak jsem si hned do neho prekonvertil Eng/Czech slovnik a jsem max. spokojenej, ted uz muzu opravdu cist eng. knizky bez nutnosti nahlizeni a vypisovani slovicek do lingey!!! :-)
Kdo chce, muze si slovnik stahnout na http://www.mandragorasoftware.com/storage/slovnik.dic

Adam
Tisic (5)|17.6.2004 07:51
Nejak mi chybelo moznost spousteni programu primo z Dnes obrazovky. Nasel jsem plugin Launcher http://www.scottandmichelle.net/scott/cestuff.html , ktery umoznuje dat lib.pocet zastupcu na plochu.
Myslel jsem, ze budu spoustet programy z WisBaru, ale bud to nejde nebo jsem spatne hledal :-(

Jak spoustite programy vy?