Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A/v vstup

XBC (52)|16.2.2006 20:57
Zeptal se mě jeden známý jestli se dá nějakým způsobem vyřešit pro Acera audio video vstup a používat ho pak jako monitor. Protože moje znalosti jsou mizivé, takjsem mu odpovědět nedokázal, ale přiznám se, že mě to začalo vrtat hlavou. Přece USB host by možná něco takového umět mohl. Nevíte o to někdo něco?
beecher (9270)|16.2.2006 21:17
A je k tomu nejaky duvod?

BTW Nevim, ale USB host s tim bude mit pramalo spolecneho...
CommanderZ (1798)|16.2.2006 21:25
Na vystup myslim je CF nebo SD karta, ale vstup...pochybuju.
Surgical (2364)|16.2.2006 22:29
Na webu byly obrazky pripravovanych TV tuneru do CF slotu, externi USB modulek by fungovat mohl pres USB HOST.....za predpokladu, ze budou taky ovladace. I tak se ale obavam o vykon/pouzitelnost posledniho na PDA.
Prakticky vsechny nynejsi externi tunery chteji SSE/SSE2 instrukce a procesory vykonu radove 1500MHz...Btw. tyhle tunery maji z titulu zobrazovaciho chipu i video in.
Chystane "TV" vysilani, planovane a zkousene v multimedialnich mobilnich sitich Dalneho Vychodu se nas zrejme absolutne v dohledne dobe nedotkne...Aspon zadny mobilni operator s nicim takovym zatim nepocita.....
Display PDA jako monitor? Mno, tak mozna k nejakymu XT/AT :)
XBC (52)|16.2.2006 22:31
Taky jsem se ho ptal na co to potřebuje. Říkal že si koupil nějaké zařízení, které umí prý až na vzdálenost 100m přenášet audio i videosignál. Tak prý si představil, že si v létě na domácím kině pustí film a bude na zahradě lenošit na lehátku, popíjet pivečko a sledovat svoje oblíbené filmy. A je to lákavá představa, to zase musím uznat.
beecher (9270)|16.2.2006 23:00
Tak to bude jednodussi ty filmy prekonvertovat do formatu koukatelneho na PDA... ;)

A usetri spousty kWh, ktere sezere to domaci kino...
Surgical (2364)|16.2.2006 23:27
Heh Media Encoder pro vytvoreni streamu a Media Server ke streamovani...pres AP vysilat stream na na zahrade na PDA koukat, stejne jako streamy CT24 a jinych online televizi.
Akorat, jde o naklady, Media Server standartni to soucast Windows 2003 Serveru je holt za cenu celeho Windowsiho baliku.
Ale nejake opensourcove projekty budou fungovat take. Nezanedbatelna vyhoda streamu je nepotrebnost ukladat ho na lokalni medium....
XBC (52)|17.2.2006 11:13
No je to tak. A ještě jsme společně vymysleli hlídat tímto způsobem šrumec v dětském pokoji. A protože se brzo narodí další pokračovatel rodu, ušetřilo by se za el. chůvičku. Teda jestli se podaří vyřešit jak ten videosignál zusbhostovat.