Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Screenshoty z iPAQu

Galeon (14)|10.8.2003 17:21
Zdravím všechny nadšence,

neznáte někdo z Vás způsob, jak si udělat screenshot displeje iPAQu? Potřeboval bych to kvůli popisu instalací... pro méně chápavé kolegy.
Díky
Pavel Koza (4761)|10.8.2003 17:33
Tech moznosti je vic - zdarma to jde napriklad pomoci utility Remote Display Control for Pocket PC, pripadne placeny (a pohodlnejsi) SOTI Pocket Controller umoznujici delat primo JPEG nebo GIF.

Pokud chcete neco primo na Pocket PC, zkuste trebas Magic SS.
hybo (3107)|10.8.2003 18:23
Nebo treba developer One ScreeSnap 5 :-)
tyroler (20)|31.12.2004 16:33
jde to i bez programku, v nastaveni itask
kopec_ce4you (236)|22.1.2005 15:30
[QUOTE="CZ Galeon"]Jen pro upřesnění:
Nakonec jsem začal používat výše zmíněný Remote Display Control for Pocket PC a ukládám obrázky přes PrnScr jinak je program SUPER

a opravuji překlep v názvu programu developer One ScreenSnap 5 [/QUOTE]

Remote Display Control:
jsem si omylem zmenil hostname a ted to nefunguje... jak bylo to puvodni???

UZ TO MAM: PPP_PEER
jedle_ce4you (98)|13.7.2005 09:31
Remote Display je dobrý, ale problém je, že (bez dalších special softu na PC) uděláte screenshot včetně hlavičky a patičky Windows okna. Musím pak třeba 10 screenshotů manuálně ořezávat :(.

Magic SS je také použitelný, ale tam se mi zase nepodaří udělat obrázek aplikace, která ve full-screen modu skryje horní lištu PDA. Nepodařilo se mi totiž namapovat spouštění Magic SS přes ButtonMapper, takže ho musím spouštět z menu.

Poradíte nějaký další (free) prográmek, případně nějakou "fintu"? Díky

Pátral jsem v diskusích po tématu "how to make a screenshot" a toto je zatím jediné místo na které jsem narazil.
Zdenek Malinsky (9781)|13.7.2005 10:14
Pocket Screen Capture
Aifel_ce4you (105)|13.7.2005 13:46
GetPDAScreen - je to jen exe soubor, není třeba ho instaovat, ale neumí VGA rozlišení...
oltcit (1098)|13.7.2005 13:55
Resco PhotoViewer má v sebe zakomponovanu utilitu na capturing do bmp,jpg,png . Je to rcapture.exe a možno by išla i bez inštalácie celého prehliadača.
hybo (3107)|13.7.2005 14:33
[QUOTE="oltcit"]Resco PhotoViewer má v sebe zakomponovanu utilitu na capturing do bmp,jpg,png . Je to rcapture.exe a možno by išla i bez inštalácie celého prehliadača.[/QUOTE]

ale zdaleka by neslo ho uzivat bez licence ;)
oltcit (1098)|13.7.2005 15:04
Hmmm,je to možné ,ale rcapture je tam akosi "navyše" ako bonus a niečo sa mi zdá,že ked sa odinštaluje Photoviewer,tak rcapture.exe v adresári zostane. Mne osobne je to jedno,mám full,ale o oprávnenosti používať túto utilitu,ked mi tam zostane po odinštalovaní by sa dalo diskutovať,hmmm? Resco Photoviewer je tak špičková aplikácia,že by mala patriť k povinnej výbave PPC ;)
hybo (3107)|13.7.2005 15:12
mit full a mit legalne neni totez a ani to, ze po odistalovani to tam zustane Te, pokud to neni vyslovne v licencnich podminkach napsano, neopravnuje to uzivat, pokud nevlastnis licenci (a pokud by o tom mluvilo ujednani, tak klidne i s licenci by to nemuselo jit, pokud bys tam nemel instalovanou hlavni aplikaci)...jinak souhlasa, produkty Bratislavskeho Resco jsou super :yes:
space_cowboy (336)|13.7.2005 15:22
[QUOTE="Galeon"] screenshot displeje iPAQu[/QUOTE]

Nepises ktory iPaq.. 4700 ma uz od vyroby Pocket Informant, ktory obsahuje v podmenu "support" funkciu "screenshot in 5 sec" co asi netreba prekladat.. ;)
Ak mas teda PI je to bez dalsej instalacie hocicoho. Uklada v .bmp do My Documents..
beecher (9270)|13.7.2005 15:36
[QUOTE="oltcit"]Mne osobne je to jedno,mám full,ale o oprávnenosti používať túto utilitu,ked mi tam zostane po odinštalovaní by sa dalo diskutovať,hmmm?[/QUOTE] Nedalo... :sarcastic:
Viz pripad Mironetu a souboru command.com s MS-DOSu 6.22, ktery zustal na jednom zakaznickem pocitaci a nemel tam co delat...
oltcit (1098)|13.7.2005 15:38
[QUOTE="hybo"]mit full a mit legalne neni totez .........jinak souhlasa, produkty Bratislavskeho Resco jsou super :yes: [/QUOTE]
Poznám,len jeden druh "full" ;) mám celý licenzovany Media Suite za zvyhodnenú cenu :) ,predsa krajanov treba podporovať,že krajane ?;)
Brco_ce4you (447)|14.7.2005 10:51
GetPDAScreen je super. Len nerobi jpg. format.
xkovi_ce4you (568)|27.7.2005 21:04
[QUOTE="Brco"]GetPDAScreen je super. Len nerobi jpg. format.[/QUOTE]

Jak si na to prisel?Jakmile zvolis save bitmap,otevre se okno,kde zadavas,kam to ulozit a mimojine hned radka pod tou,kam pises,pod jakym nazvem to mas ulozit,je s moznosti zvolit typ souboru..kliknes na tu sipku a vyjede ti dolu cela rada formatu,vcetne JPEG ;) Ted sem to zkousel a je to super,jednoduche a ucinne :)