Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 18 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 267

Téma: pRSSReader

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Nejlepší by bylo, kdyby nějaký RSSReader otvíral stránky přes http://www.skweezer.net/.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

co to je?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

To je služba, která zredukuje stránky pouze na text a nebo text s obrázky. Např. plugin MultiIE 3.1, který mám ve svém pocketu nainstalovaný, tohle umožňuje. V IE se mi pak zobrazí jenom text, což se samozřejmě lépe čte než celá stránka, která se do okna IE nevejde.
    Doporučuji vyzkoušet Takhle pak čtu třeba 100+1

http://www.skweezer.net/skweeze.aspx?m=3&url=http://stoplusjedna.newton.cz/

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

myslim, ze stejne funguje i http://www.google.com/xhtml

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

A co Opera?
    Na mobilu s JAVA funguje uzasne rychle, rychleji nez na PDA.
    Na pda jsem odzkousel MSIE a Operu pro PDA a Opera tez byla asi o 50 procent rychlejsi.

Podle vseho bych rekl, ze se stranky na serveru pripravi, upravi a pak poslou na dane zarizeni. Vyhodou je ze stranky nejsou domrseny.

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Chtel jsem tuhle ctecku vyzkouset (1.2.0), byl by to super programek, ale kdyby mi fungoval
    pri prvni instalaci ctecky(na SD kartu)....zakys na konci instalace pri hlasce Zapisuji informace do "odebrat programy". Nasledoval rucni reset, MDAc nenajel (zustal zasekly pred zobrazenim vsech polozek na Today). znovu soft reset a pak jeste 3x MDAc stejne nenajel...
    Nabehnuti v Safe Mode, uninstal aplikace, reset, MDAc nabehlo v pohode....
    Opetovna instalace ctecky (tentokrat do pameti)....opet zakys na konci instalace, stejna anabaze s resety a odinstalovani ctecky
    Fakt skoda:?
    Nekdo nejaky reseni?
    Diky moc
    Marlboroman

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Zkusil bych posledni beta verzi pRSSReaderu.
    Doporucim po instalaci vypnout Today Plugin a zkusit, jestli vlastni ctecka funguje. Pak za experimentovat s Today Pluginem, jestli nabehne po restartu (coz je asi hlavni duvod, proc vam to zlobi).

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Pomohl jsem autorovi odladit chybu tuhnutí pluginu na Today. Od včerejška mám v MDAc verzi která mi netuhne. Je to zatím ještě beta, ale předpokládám, že se brzo objeví nová verze. Jinak ji najdete na stránce bet (tady už to někdo zmiňoval)http://pda.jasnapaka.com/prssr/beta/ - tp2 (úplně dole).

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

az bude hotove stahovani odlehcenych verzi stranek, tak dejte enkdo vedet :-) pak ten program zacnu na plno vyuzivat!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2005

pokazde kdyz se pripojim k netu tak me automaticky naskonci .. nejde nastavit nejak aby bezel na pozadi ... a dokud siho sam neodkliknu tak aby se neukazoval?

a druha vec .. u ce4you me po kazdem update ukaze vse jako neprectene .. presto ze jsem to predtim uz cetl .. nikde jinde to nedela .. envite proc?

dikes

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Včera vypustil David další verzi - 1.3.0

viz

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Tak tady

je uz verze v cestine

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

jak tak koukam, tak muj zlepsovak s tahanim mini verzi stranek jeste neni :-(

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2005

dotaz,

jak si nastavit aby se me v pluginu ukazovali jen nove pro vybrane stranky? sem myslel ze staci odskrtnout "zobrazovani na domovske strance" ale nic moc se nestalo

jde o to ze je blbost aby me to ukazovalo ze jsem si neprecetl X odkazu na ruzne zpravodajske servery (tam je furt neco noveho) spis mam zajem aby me to ukazovalo info o vybranych RSS zdrojich kde se neco vyskytne jen jednou za cas .. jak na to?

nicmene pozoruji ze po instalaci pRSSreaderui se me MDAcko nechutne seka, respektive po te co jsem tam zadal asi 14 zdroju .. predtim slo v pohode .. nevite co s tim?

dikes

DODATEK ... tak jsem promazal zdroje ... ale vysledek se moc nezmenil .. plugin me ukazuje vsechny NOVE (ne jen ty ktere bych chtel) a cele MDAcko se totalne sekne po to co otevru a zavru (jedno jestli krizkem, nebo primo ukoncim tenhle programek) .. napada me jen preinstalovat, ale nechce se me tam znova vypisovat vsechny zdroje ... a to nezminuju ze po instalaci se to nechce synchronizovat s desktopem (

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Melo to sice vyjit az zitra, ale vyslo to uz dneska: pRSSreader 1.3.1.

Strana 2 z 18 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. PrssReader a Win vista nejdou aktualizovat zprávy
    Od Martin Pospíšil v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 02-08-2008, 00:10
  2. pRSSReader-zatuhnutie pri update na Today screene
    Od MePHyst0 v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-06-2006, 14:15
  3. World off-line versus pRSSreader