Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 17 z 18 PrvníPrvní ... 715161718 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 241 až 255 z 267

Téma: pRSSReader

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

tak neni opraveno to, ze pokud dam feedu flag pomoci klaves, otevre sE okamzite feed v internetovem okne a zacne se nacitat
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

To je moje (a pekne blba) chyba. Ja uz jsem to jednou opravil, ale pak jsem se pokousel implementovat lepsi one-hand use, cili aby na delsi podrzeni enteru vyskocilo contextovy menu, apod.). Bohuzel jsem kvuli tomu musel sahat na ovladani klavesnice a kdyz jsem to vracel zpatky, tak jsem tohle zapomnel vyzkousel, takze se ta chyba objevila znova ;( Ale uz jsem to ted opravil, tak snad v dalsi verzi uz to konecne bude ok.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

na kdy vidíš další verzi?
    Jinak ani ve verzi 1.4.1 mi nefunguje "update when docked"

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Tak jsem včera opět po čase nainstaloval - nejprve betu ze stránek Jasná páka a pak jsem asi po 3 hodinách zjistil, že dal David novou verzi na google. Takže vystoupit a nastoupit. Pro jistotu. No, nová verze mě tedy nějak neuchvátila. Nejen že mi tam chybí některé věci z dřívějších verzí (možná jen špatně hledám a je to na jiném místě), ale:
    1. automatická aktualizace po 60 minutách zafungovala jen asi 3 x - 4 x, pak už ne. Dříve jsem si na to stěžoval, ale tato chyba se projevila až po delší době - řádově týdny.
    2. Dal jsem tam pro začátek jen 5 sledovaných zdrojů - iDnes, iHNed, ČN-Počasí, iDnes-sport, aktualne.cz. Po přečtení stažené články nemažu, ale pouze označím jako přečtené (pokud si je tak čtečka neoznačí sama). Ovšem po přečtení a násladné aktualizaci se mi objevují jako nové a nepřečtené stejné (někdy jiné), ale vždy už přečtené články. Takto "zlobí" hlavně iHNed, kde se objevují zprávy "v předstihu", tedy s časem, který nastane teprve za 2 a více hodin.
    Více jsem zatím nevysledoval, to jsou jen první postřehy.

PS:
    Jsem si všiml až teď novinek - Pocket BMI, mCountdown a Pocket TEA

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Ono to označování přečtených jaksi nefunguje... Nebo tedy blbě... Dám Označit všechny jako přečtené, zavřu program, znovu otevřu, a jsou tam znovu jako nepřečtené :-/.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Tak tohle mě zase funguje :O

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Ohledne tech prectenych, co se znovu objevuji jako neprectene:
    Neni tohle vas pripad?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Tak mám stejný problém s označováním zpráv u verze 1.4.1 jako kolegové předemnou a kolega v odkazu co tu dal David. Prozatím se tedy vracím zpět k betě 1.4.0.7 kde mi tohle nedělalo.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

jj, já jsem taky nainstaloval zpátky předchozí verzi, řekl bych, že je mám ten samý problém co v odkazu...

Registrace
    Mar 2004

Tak jsem s tim provadel psi (a kocici) kusy, ale stale kvoka, stale kvoka :? tj.zadna zmena k lepsimu.
    Automaticka aktualizace nefunguje.
    A po manualni aktualizaci se to chova jak jsem psal a to stale podivneji. U "novych" zprav je cas treba o 4 hodiny smerem dopredu (tj.v 10.15 mam zpravy z 14.15) nekdy jsou dokonce s datumem zitra.
    A dalsi zminena vec-prectu vse nebo oznacim jako prectene a po dalsi aktualizaci se tyto (ale nekdy take starsi) objevi jako nove a neprectene.

Kde udelal mlady soudruch chyby? ops:

edit
    Chces udelat skrynsoky, abys videl, ze neke..?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Automaticka aktualizace me funguje ok (ale to bude tim, ze mam WM2003). Vcera jsem to tyral celej den a jelo to porad. Tenhle problem musi byt nejak spojeny s WM6. A jelikoz mam jen emulator (kde mi to taky funguje), tak nevim, jak bych to mohl opravit. Dokud na to nesedne nekdo, komu to taky blbne a neposle patch, tak se opravy nedockate. To byl taky jeden zduvodu, proc jsem otevrel kod.

Z tech feedu co jsi psal, ctu iHNED.cz (http://ihned.cz/?p=000000_rss) a nic z toho, co pises neporozuju. Jestli ti to blbne na nejakym jinym, od toho tu je issue tracker, kde se muzes vyradit s postupy, jak chybu replikovat, zaslat screenshoty, atd.

Jinak vagni chybovy hlaseni typu: oznacim jako prectene mi vazne nepomuzou. Pac reba issue 22 se tykalo oznacovani jako precteny, ale projevovalo se jen v Unread folderu. Takze dokud nemam presny postup jak chybu replikovat, nic s tim nedelam (z pochopitelnych duvodu).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2005

zdravim,

je mozne nastavit pRSS aby se v urcity cas MDAcko probudilo, pripojilo, aktualizovalo se a zase vyplo?

rekneme probuzeni v 6 rano, zkontroluje si jestli je dostupna wi-fina, pokud ano tak se pripoji, stahne si zmeny a pak zase odkraci do rise snu ... pripadne dat pravidla, jako ze wi-fi / BT ano, GPRS/4G ne?

je to mozne? pripadne znate neco co tohle ma?

v pripade ze to tam neni - planuje se podobna feature?

vsem dik predem za odpopoved

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Asi se budu ptat hloupe, ale kdyz je toto v diskuzi Software v cestine tak je u tohoto programu i cestina ? nainstaloval jsem si 1.4.1 a mam to v anglictine.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Drivejsi verze byly v cestine, u novych se pracuje na vylepseni a cestina prijde snad pozdeji.

Nebo se muzes prihlasit autorovi, ze udelas cestinu pro kazdou novou beta verzi. Urcite to uvita :-)

Registrace
    Mar 2004

Strana 17 z 18 PrvníPrvní ... 715161718 PosledníPoslední

Podobná témata

1. PrssReader a Win vista nejdou aktualizovat zprávy
    Od Martin Pospíšil v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 02-08-2008, 00:10
  2. pRSSReader-zatuhnutie pri update na Today screene