Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 16 z 18 PrvníPrvní ... 61415161718 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 226 až 240 z 267

Téma: pRSSReader

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

bet muzes stahnout zde: http://pda.jasnapaka.com/prssr/beta
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Diky za odkaz, nainstaloval jsem a zatim jsem nekolikrat spustil, zavrel a vse vypada v poradku.
    Kdy pak bude finalni verze 1.4 v CZ (ne ze by mi EN tolik vadila, ono tam zase tolik nastaveni neni), ale byl jsem zvykly na CZ
    Jeste by me zajimala adresa pro zadani do pRSS Readeru zde tohoto fora (odkaz dole je rss na hlavni stranku ce4you, ale ne do fora)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

RSS pro forum na ce4you neni. Je to jen pro sledovani novych clanku. Forum muzes sledovat jen pomoci upozornovaciho mailu.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Fórum RSS bude až v nové verzi.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Diky za info, myslel jsem si to. V beta pRSS nelze nastavit jako jiny prohlizec zprav, standartne se spusti PocketIE. Jsem zvykly pouzivat Operu a v predchozi verzi to slo nastavit.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Je to zatím beta, snad to tam David dodělá

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

pRSSreader 1.4.x je od zakladu dost zmeneny, praci jsem zacal minuly leto a postupuji pomalu po mensich iteracich. Sousta veci z 1.3.x porad chybi, ale postupne je pridavam (ted naposledy jsem dodelal cache managera a rewriting rules - oboji znacne vylepseni - hlavne ty prepisovaci pravidla). Pochopitelne nejvetsi prioritu maji nejdulezitejsi funkce, coz je cachovani, cteni, atd.

To prohlizeni v Opere neni tak velky problem. Je to spis otazka casu nez se k tomu dostanu. A jelikoz pres tyden pracuju, tak delat na pRSSreaderu muzu tak akorat o vikendu, takze trpelivost, bude to.

Ohledne lokalizaci. Ty se budou delat az bude finalni verze. Ztracet cas lokalizacema beta verzi nechci, protoze mezi beta verzemi se muzou a deji dost zasadni zmeny. A finalni verze bude, az to bude vsechno hotovy. Nevim kdy to bude, mozna v lete, mozna pozdeji. Prace je porad dost :-) Jediny co muzu rict je, ze finalni 1.4.x nebude venku driv nez bude implementovano vsechno z 1.3.x.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Ja to taky beru jako dobrou betu a vylepseni jsem si vsimnul hned na prvni pohled. Lokalizace jsou jasny a nejsou zas az tak podstatny. Tech par nastaveni je srozumitelno i v AN.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Ahoj mám docela problém s Pssreader najednou z ničeho nic mi aplikace háže chybu že se nelze připojit přez Active sync k internetu ostatní programy jako opera atd normálně fungují..Poradí mi prosím někdo ?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

V té betě je buď nějaký bug nebo tajné nastavení, na které jsem nepřišel : . Označím všechno jako přečtené, dám "Update all channels" a na některých (Živě, Mobilmania, Dopravní informace...) se mně objeví jako nové nebo jako nepřečtené zprávy, které jsou třeba i týden staré. Verze 1.3.4 to nedělá (čerstvě ověřeno, tu betu jsem odinstaloval, nainstaloval 1.3.4 a je to OK).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Je to tak, me to dela s feedem novinky.cz. Jen jsem nemel cas se v tom vrtat, cim to je. Dneska jsem se povrtal a doufam, ze opravil - uvidime v 1.4.0.6. Diky za report.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Není zač .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Tohle je jediná změna "Open sourced under GPLv2 " :sarcastic: ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Ne, jeste jsem opravil nejaky chybky, kterych si bud nikdo nevsiml nebo byly hlaseny privatne.

V ChangeLogu je jen tohle, protoze 1.4.0.x vlastne nikdy oficialne nevyslo a zmen oproti 1.3.x je mraky.

Tenhle odkaz rekne uplne presne, co se delo od 1.4.0.7.

Strana 16 z 18 PrvníPrvní ... 61415161718 PosledníPoslední

Podobná témata

1. PrssReader a Win vista nejdou aktualizovat zprávy
    Od Martin Pospíšil v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 02-08-2008, 00:10
  2. pRSSReader-zatuhnutie pri update na Today screene
    Od MePHyst0 v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-06-2006, 14:15
  3. World off-line versus pRSSreader