Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Matris - Beta

mike.pr (21)|15.2.2006 12:46
Začal jsem si úspěšně hrát s PocketPC, tak abych si ho pořádně ošahal, tak jsem vytáhl starší hru z javy (semestrálku) a přeportoval ji na PocketPC.

Jenže jelikož to tehdy byl spíš contest jak udělat hru v jave za 12hodin, tak není moc poladěná. Rád bych ji tedy ve verzi pro PocketPC vylepšil.

= Beru jakékoliv připomínky a návrhy

MATRIS
- je to logická hra, za základ si bere trošku maticový počet.
- hráč má před sebou matici a musí pomocí inverze a přehazování řádků a sloupců dostat pod sebe 2 stejné řádky, ty se potom zruší a přičte se nějaký ten čas + bodíky




Ovládání:
Pomocí stylusu a ikonek v dolní liště
Kliknutím na horní řádek (kde je skore apod) se hra ukončí
Je to i nějak namapovaný na HW klávesy, ale to jsem tam spíš jen tak plácl :roll:

Stav projektu:
Code: 90% ještě je to potřeba krapet doladit
Graphics: 100% Programmers art
Sound: 0%

DOWNLOAD cosi jako Beta pro ARM/XScale cpu, kompilovano pod WM2002 SDK, landscape rezim v WM2003SE neni osetrenej

Návrhy na vylepšení ?
Jsou pravidla moc přísná?
Sonduju jestli má smysl vůbec ve vývoji tohohle, nějakým směrem pokračovat. Ozval se mi i jeden člověk který se nabídl, že by předělal grafiku.
CommanderZ (1798)|15.2.2006 14:51
Zni to zajimave, vyzkousim jamile budu mit cas.

Je fajn, ze je free. Sposta i takhle jednoduchych her se prodava za :$: :)
mike.pr (21)|15.2.2006 16:29
Jo tohle a věci co už mám naprogramované a jen je přeportuji asi free budou.
Obzvlášť u takhle jednoduché věci mi přijde až nehorázné chtít peníze.

No každopádně, až to někdo zkusíte, rád uslyším připomínky.
Jen berte ohled na to, že je to opravdu jen rychlý port. On i ten originál byl narychlo splácanej, takže tam nejsou žádné cool efekty a bůhví co.

Jinak původně tam byla obtížnost až po číslo 3, ale to mi přišlo už dost nehratelné.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|15.2.2006 16:38
Tak jsem to vyzkoušel, a musím říci, že tato hra není pro mne.

Je na mne moc složitá. A myslím, že kdo jí chce hrát, tak musí mít IQ přes 150. Nebo to musí být nějaký ten autista jako ve filmu Mercury . :D
mike.pr (21)|15.2.2006 17:01

No je pravda, že když jsem to jako semestrálku nakódil tak jsem se taky zhrozil, že je to nehratelné :D

Jde o to pochopit trošku ten princip a potom to jde celkem jako po másle.

Ale máte pravdu, je to dost na hlavu
brkel (56)|19.2.2006 00:32
..hlvne se nenech odradit - takovych blaznu jako si ty bohuzel moc neni, takze vesele pokracuj... ;D