Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: SmartMaps 2.6.2 versus WisBar Advance

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Po nainstalování upgrade SmartMaps 2.6.2 došlo samovolně ke kompletnímu HW reset PDA. Po cca 3 hodinovém hraní se s PDA jsem zjistil, že dochází ke tvrdé kolizi mezi SmartMaps 2.6.2 a WisBadAdv 2.5.0.1. Dohromady nejsou použitelné. V případě pokusu o otevření nastavení WisBad dochází buď k zacyklení PDA s nutností SW resetu nebo přímo k HW resetu (PDA si jej samo zařídí). Kromě tohoto došlo i ke kompletnímu zablokování HW tlačítka na vypnutí PDA (musel jsem vyjmout baterii). Celkově je PDA nestabilní, pomalé.
    Verze SmartMaps 2.5.1 je plně funkční i s WisBad a doporučuji zůstat u ní.
    Testování proběhlo na čistém PDA po HW resetu HP4700 s nainstalováním Resco Explorer a počeštěním PDA. Jinak nic. Samozřejmě SMartMaps a WisBad. vicovm
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Mám bohužel podobnou zkušenost s poslední verzí SM. Sice nedošlo k HR, ale zato naprosto pravidelně dochází při běhu programu (ať už při navigaci, nebo jen při spuštěném sledování trasy) k jeho ukončení. Zatím se mi nepodařilo nalézt jakoukoli závislost - třeba na situaci nebo jiném běžícím programu. Zatím je třeba zůstat u původní verze...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

K padání aplikace dochází při zapnutém otáčení mapy.
    Když je tato funkce vypnutá, vše běží jak má.

Na opravě se pracuje, bude k dispozici co nejdříve.

Podobná témata

1. WISBAR ADVANCE 2
    Od Kocir v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-06-2005, 18:51
  2. Wisbar Advance 2
    Od pufo_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 14-10-2004, 09:06
  3. wisbar advance 1.3.2.2 cz
    Od Crusader_ce4you v sekci Aplikace v češtině