Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SmartMaps 2.6.2 versus WisBar Advance

vicovm (11)|15.2.2006 07:57
Po nainstalování upgrade SmartMaps 2.6.2 došlo samovolně ke kompletnímu HW reset PDA. Po cca 3 hodinovém hraní se s PDA jsem zjistil, že dochází ke tvrdé kolizi mezi SmartMaps 2.6.2 a WisBadAdv 2.5.0.1. Dohromady nejsou použitelné. V případě pokusu o otevření nastavení WisBad dochází buď k zacyklení PDA s nutností SW resetu nebo přímo k HW resetu (PDA si jej samo zařídí). Kromě tohoto došlo i ke kompletnímu zablokování HW tlačítka na vypnutí PDA (musel jsem vyjmout baterii). Celkově je PDA nestabilní, pomalé.
Verze SmartMaps 2.5.1 je plně funkční i s WisBad a doporučuji zůstat u ní.
Testování proběhlo na čistém PDA po HW resetu HP4700 s nainstalováním Resco Explorer a počeštěním PDA. Jinak nic. Samozřejmě SMartMaps a WisBad. vicovm
svejcar_ce4you (21)|15.2.2006 23:43
Mám bohužel podobnou zkušenost s poslední verzí SM. Sice nedošlo k HR, ale zato naprosto pravidelně dochází při běhu programu (ať už při navigaci, nebo jen při spuštěném sledování trasy) k jeho ukončení. Zatím se mi nepodařilo nalézt jakoukoli závislost - třeba na situaci nebo jiném běžícím programu. Zatím je třeba zůstat u původní verze...
PLANstudio (171)|27.2.2006 20:45
K padání aplikace dochází při zapnutém otáčení mapy.
Když je tato funkce vypnutá, vše běží jak má.

Na opravě se pracuje, bude k dispozici co nejdříve.