Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 53

Téma: Qtek 9100 bez fólie

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Možná podivný dotaz: používá někdo Qteka bez fólie? Škrábe se display orig. stylusem?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

ja nemam a zatím v poho

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

já jedu Vario bez folie 2 měsíce a musím říci, že display drží, zatím na něm nic není, dokonce "drhnu" display určitě aspoň jednou denně "mikrofází" a taky nic .... jsem už přesvědčen, že display je velmi dobrý

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Ja tam mam folii a strasne na sebe chyta prach. Asi ji taky brzy sundam

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

poridte si adapta... je bezva :yes:

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

toho mam ops:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

toho mám doma připravenýho taky, ale myslím, že zatím není potřeba, opravdu display drží... v létě tam "pude", nejsem zvědavej tahat písek po display

Nováček
    Registrace
    May 2006

Chyta prach...jen aby nebyla obracene nasazena
    Jinak display si ochranu urcite zaslouzi (preci jen je to nejdrazsi soucastka a je nejvic "na rane").
    Pouzivani original stylu display neposkodi - neni-li poskozen hrot stylu. Ale na display se casto saha holym prstem - o agresivite potu viz jinde, ne kazdy pouziva dusledne ochranne pouzdro (ja treba ne) a co si do kapsy k cihlicce clovek obcas prihodi mu muze dojit az pozdeji ... treba drobne mince, klice apod. a prakticky kazdy kov je tvrdsi, nez polyakrylat nebo polykarbonat, tvorici face displaye.
    Ted ovsem nastava dilema, jaka folie...taky rozebirano. Leskla, matna, tvrda, mekka, levna, draha....To co se dodava s Variem (stejne, jako s Compactem) je parodie na folii. Tlusta, tedy zhorsujici viditelnost i citlivost dotykove vrstvy, nevydrzi dlouho, otíra se i stylem. Nicmene do porizeni kvalitni folie stale lepsi, nez nic. Sebekvalitnejsi folie dodatecne nasazena na poskrabany predtim display uz nic nezachrani. A cistit display pred nasazenim folie, to je lepsi ho tam nasadit rovnou po odstraneni transportni ochrany,se kterou je strojek dodavan....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Tak vsem Kamikazee, kteri nepouzivaji folii preji uspesnou vymenu displeje do roka a do dne. Resp. budete to mit hooodne poskrabane (a to ze zatim to vypada dobre - povime si za ten rok ). No je to jen a pouze vase volba, ale pravidlo hovori jasne - prvni co ma clovek udelat, kdyz si koupi PDA je nalepit folii (snad jeste driv, nez tam da baterii)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

jooo displeje a fóólie.. to u mých předchozích třech Sony Ericssonů P800 (1. mi ukradli, u 2. sem si rozbil displej prstýnkem když sem se naštval protože se seklo a 3. prodávám ) sem si poškrábal nejen displeje ale i fólie (Brando) tak, že sem na nich měl odlouplý kousky vrstev fólie.. pak sem měl část fólie matný a část čirý..)

jináč.. na Variu mám už 2 měsíce orig. fólii od T-Mobilu.. za novou se mi zatim nechce utrácet..:$:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

pripojuji se k doporucenim folie. Pokud se telefon sem tam ocita v kapse, tasce apod. neni odolnost displeje vuci stylusu az tak relevantni. Poskrabany dislej take rozhodne vyrazne snizi cenu zarizeni pri pripadnem prodeji.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od glogloman
    jináč.. na Variu mám už 2 měsíce orig. fólii od T-Mobilu.. za novou se mi zatim nechce utrácet..:$:
    Ty používáš tu samolepku od T-mobile? Já ji tam měl cca minutu. Děsně se tím zhoršil pohled na display.

Jinak používám adapt a jsem spokojen. Jen mě štve, že mi nikdy nepřilne 100procentně. U okraje mám bublinku a vrozích taky není úplně košér. Ale to jsou malé vjeci, jsem detailista

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

dela mi presne to samy. Nastesti kdyz se rozsviti displej,tak to neni videt

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Citace Původně odesláno od VarioT
    Ty používáš tu samolepku od T-mobile? Já ji tam měl cca minutu. Děsně se tím zhoršil pohled na display.
    ..a co mám dělat..? :? Adapt de myslim sehnat do 100,- Kč, ale jen na e-shopech (tzn. + poštovný) a Brando stojí 220,- Kč u mě v ČB.. :sarcastic: Tak dyž tak sim Vás někdo poraďte kde sehnat levnou a dobrou fólii ) Díkes..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Poraďte kde v Č.B.prodávají to Brando.Děkuji.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Qtek 9100 WM6 CZ
    Od Angrestovnik v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 18-07-2009, 20:48
  2. Fólie na displej pro MDA Vario (Qtek 9100)
    Od Zbyňa_oldd v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 11-09-2006, 06:55
  3. Tak Qtek 9100 nebo Qtek 9000? Rozmyslete si to..
    Od Miloš Strouhal v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 09-08-2006, 15:54
  4. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-04-2006, 23:02
  5. Qtek 8310 & Folie na display /pouzdro
    Od Vegan v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 05-01-2006, 07:09