Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Lokalizace Sunnysoft InterWrite Pro pro Dell Axim X51

Zdenek Malinsky (9781)|14.2.2006 19:05
Společnost Sunnysoft rozšířila portfolio lokalizací Sunnysoft InterWrite Pro na zařízení Dell Axim X51.

Stránky Sunnysoft InterWrite Pro

Instalátor ke stažení - 5,1 MB
valdo_ce4you (182)|14.2.2006 19:38
... odskusam, dik ;)
MilanO_ce4you (187)|15.2.2006 14:44
Zdeňku děkuji za upozornění.
Mám nainstalovanou plnou lokalizaci a vše se zdá v pořádku. Ikona na WIFI funguje, zpomalení taktéž nepozoruji a to jsem neinstaloval PATCH na rychlost od Sunnysoftu. Asi je to opraveno již uvnitř. Uvidíme co dále. Produkt mám koupený a zaregistrovaný. Není to Trial.
beecher (9270)|16.2.2006 11:28
Tato lokalizace by mela fungovat bez problemu i na rade X50...

Odpoved na dotaz Bedricha Stejskala byla poslana pres SZ a dotaz smazan.
zidane_ce4you (244)|16.2.2006 15:58
[QUOTE="MilanO"]Zdeňku děkuji za upozornění.
Mám nainstalovanou plnou lokalizaci a vše se zdá v pořádku. Ikona na WIFI funguje, zpomalení taktéž nepozoruji a to jsem neinstaloval PATCH na rychlost od Sunnysoftu. Asi je to opraveno již uvnitř. Uvidíme co dále. Produkt mám koupený a zaregistrovaný. Není to Trial.
[/QUOTE]
Dobrý den,
dříve publikovaný patch již není třeba instalovat do žádné verze lokalizace, která byla vydána od února 2006, modifikace knihoven jsou implementovány přímo do instalátoru aktuálních verzí lokalizace.
Johnny007_ce4you (45)|20.7.2006 09:48
Po nainstalovani InterWrite Pro 9.1.1.0 za mi neda aktivovat heslo. Po kliknuti na tuto polozku, len preblikne na pozadi a znovu sa vrati do stranky nastaveni/osobni.
Pri zapnuti len "malej" lokalizacie, to samozrejme funguje.

Pred spustenim lokalizacie som mal zapnuty zamok, a uz som sa viac do systemu nedostal, lebo chybala moznost zadat PIN. Pomohol len HR. Takze nemam vela odvahy skušať podobne kombinacie.

Stretol sa niekto s týmto problemom?
Funguje zámok ostatným v lokalizacii?

Lokalizacia bola instalovana do cerstveho systemu ako prva po preflasovani na A12, takze predpokladam, ze nestihla s nicim este kolidovat.
zidane_ce4you (244)|20.7.2006 10:13
[QUOTE="Johnny007"]Po nainstalovani InterWrite Pro 9.1.1.0 za mi neda aktivovat heslo. Po kliknuti na tuto polozku, len preblikne na pozadi a znovu sa vrati do stranky nastaveni/osobni.
Pri zapnuti len "malej" lokalizacie, to samozrejme funguje.

Pred spustenim lokalizacie som mal zapnuty zamok, a uz som sa viac do systemu nedostal, lebo chybala moznost zadat PIN. Pomohol len HR. Takze nemam vela odvahy skušať podobne kombinacie.

Stretol sa niekto s týmto problemom?
Funguje zámok ostatným v lokalizacii?

Lokalizacia bola instalovana do cerstveho systemu ako prva po preflasovani na A12, takze predpokladam, ze nestihla s nicim este kolidovat.[/QUOTE]
Dobrý den,
lokalizace pro Dell Axim x51v byla optimalizována pro starší revize ROM u tohoto zařízení. Informace o nové revizi ROM pro toto zařízení A12 máme k dispozici teprve od včerejška. Momentálně čekáme na dodání zařízení pro optimalizaci lokalizace také pro tuto verzi ROM.
Vzhledem k odlišnostem v této revizi ROM může vykazovat lokalizace určité disfunkce.
Doporučuji dočasně deaktivovat problémové knihovny v nastavení lokalizace.
Johnny007_ce4you (45)|3.9.2006 18:09
29.8.2006 bola uvolnena verzia Sunnysoft InterWrite 9.1.5.1274 ktora bola optimalizovaná na ROM A12 a mozem potvrdit, ze problem so zamkom je odstraneny.