Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 42

Téma: Problémy s Pocket PC 2003

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Člověk je tvor omylný, a tak občas vytvoří něco, co není úplně dokonalé. Výjimkou není ani poslední verze operačného systému od Microsoftu. Pravda, některé chyby jsou ve skutečnosti "nové vlastnosti", ale stejně v tomto přehledu budou uvedeny, aby vás jejich případný výskyt nepřekvapil. Přečtěte si celý článek

Co si o tom myslíte vy? Vložte svůj komentář ke článku, který sepsal Pavel Koza.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... dost lidi si stezuje i na problemy s pripomenutim v kalendari. Udajne se nektere schuzky/udalosti vubec nepripomenou. Nemile, ze?

PavelR.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Takze jako vzdy je to spichnute velmi horkou jehnou...

Registrace
    Aug 2000

No nezlobte se na me...:sarcastic: Kolik operacnich systemu jste stvoril Vy? Pokud se po mesici provozu noveho systemu najde mene nez 10 chyb (problemy Dellu se do toho nepocitaji, to zbastlili sami), navic nic zvlast kritickeho, tak to je snad spis k pochvaleni, a ne k sarkastickym poznamkam...

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Já jsem tedy žádný operační systém nenapsal, ale mnohdy se vyplatí počkat na dobu, kdy MS vydá první opravný patch, pak to většinou už chodí jakžtakž :sarcastic: ale nechci paušalizovat, třeba 2003 přinese dobrá vylepšení (modlím se za lepší IE )

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Martin Hanzal
    (modlím se za lepší IE )
    IE je naprosto prekopan, je vyrazne rychlejsi, predevsim u slozitejsich a objemnejsich stranek, podpora CSS a JavaScriptu sice neni 100%, ale lepsi neco nez nic...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Citace Původně odesláno od st.toma
    Takze jako vzdy je to spichnute velmi horkou jehnou...
    No nezlobte se na me...:sarcastic: Kolik operacnich systemu jste stvoril Vy? Pokud se po mesici provozu noveho systemu najde mene nez 10 chyb (problemy Dellu se do toho nepocitaji, to zbastlili sami), navic nic zvlast kritickeho, tak to je snad spis k pochvaleni, a ne k sarkastickym poznamkam...

Operacni system jsem nenapsal zadny, ale nevidim duvod proc se jakkoliv nevyjadrit k chybam obsazenych v systemech spolecnosti Microsoft. Nebo si myslite, ze novinar, ktery kritizuje zakonodarce za spatny zakon sam navrhnul jiny? Myslel jsem, ze zijeme ve svobodne spolecnosti a je tedy normalni vyjadrit svuj nazor. A ano mozna by jsme mohli dat Microsoftu diplom za jejich "jen zatim objevenych 10 chyb".

Registrace
    Aug 2000

Ja Vam samozrejme neupiram pravo vyjadrit nazor, ja s nim polemizuji stejne jako Vy. A Vase reakce smahem odsuzujici praci mnoha desitek ci stovek lidi mi prijde stejne absurdni, jako kdybyste stavitele mrakodrapu nazval lemplem jen na zaklade toho, ze v 95. patre jsou poskrabane dvere...

P.S. Pokud se Vas ostrejsi ton me predchozi odpovedi dotknul, omlouvam se, nemel jsem to v umyslu.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

kdybyste stavitele mrakodrapu nazval lemplem jen na zaklade toho, ze v 95. patre jsou poskrabane dvere...
    Když už jsme u těch básnických metafor, jak hodnotit stavitele mrakodrapu, pokud se mu ona výšková budouva zhroutí?

Alespoň mně se PocketPC zhroutí každou chvíli.......

Registrace
    Aug 2000

OK, vzdavam se, Microsoft je osklivej, osklivej, osklivej

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Citace Původně odesláno od Paullus

Pak ti chlape nezbejvá nic jinýho než vytáhnout papír a ostře ořezat tužku ...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Citace Původně odesláno od Paullus
    kdybyste stavitele mrakodrapu nazval lemplem jen na zaklade toho, ze v 95. patre jsou poskrabane dvere...
    Když už jsme u těch básnických metafor, jak hodnotit stavitele mrakodrapu, pokud se mu ona výšková budouva zhroutí?

To je v poradku, ja jsem chtel jen naznacit, jak byva u Microsoftu zvykem jsou prvni verze vlastne Beta verze a do testovani se nechtene zapojuje siroka verejnost. Nektere prdukty od MS jsou dobre, ale az po 1 a 2 service packu. Navic mi nektere funkce u WM 2003 prijdou skutecne uzitecne a sam vaham jestli neprovedu upgrade. :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

No, sice to neni o mobile, ale dle studii jsou korporace uchotne prejit na novy OS od MS az kdyz prijde SP2. Jinak zustavaji u predesle verze OS.

Nováček
    Registrace
    Apr 2003

1) Pozitivum:
    - rychlost
    - PPC2003 je na mem iPAQu h5450 skutecne mnohem rychlejsi nez PPC2002
    2) Negativum:
    - kompatibilita aplikaci
    - tento problem se dal ocekavat, proto jsem pred upgrade na PPC2003 procetl mnoho diskuznich for a do upgrade se pustil az po zvazeni vsech dusledku z toho pro mne plynoucich. V tuto chvili se zda byt vse v poradku, budto vysly nove verze nebo opravne patche aplikaci ktere pouzivam
    - nejsem schopen se pripojit pres WiFi resp. nastavit tak abych byl schopen se pripojit. Zvyk je zelezna kosile a nove rozhrani (prestoze se vsude uvadi jako intuitivnejsi) mi proste dela problemy. Nekde delam neco spatne a zaboha nemuzu prijit na to, co..
    - po minute az dvou se mi rozpoji Bluetooth spojeni s moji N6310 v pripade kominukace pres GPRS (pouzivam Data Nonstop od Eurotelu). Pote se jiz nejde spojit (resp. spojeni je dle iPAQu na GPRS stale aktivni, ale BT je rozpojeno ), musim provest soft reset iPAQu a znovu se pripojit, ovsem opet jen a pouze na minutu az dve, coz je velmi frustrujici, protoze za tu dobu nestahnu ani emaily.. jak se zda, tento problem neresim jen ja a neni to zalezitosti urciteho HW, protoze znamemu se stejne chyba projevuje i s Ericssonem.. na PPC2002 naprosto bez problemu i nekolik hodin.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od simacek
    po minute az dvou se mi rozpoji Bluetooth spojeni s moji N6310 v pripade kominukace pres GPRS (pouzivam Data Nonstop od ....
    ano, nekolik dalsich lidi zde na ce4you popisovalo stejny problem (viz zde)

PavelR.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pocket PC 2003?
    Od bauerja v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-12-2004, 15:30
  2. pocket pc 2002 na 2003
    Od p_e_t v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-10-2004, 06:48