Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 42

Téma: Problémy s Pocket PC 2003

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Hmm, jiny problem. Jak se vam chova reminder ? Mne na 1940 se tesne predtim jakoby zaplo slabe podsviceni, ale nic neni videt, pak se vypne, zacne mi blikat ledka, ze mam reminder, neco jednou zahra a tim konci, az kdyz ho zaplnu, tak se probudi a zacne neco delat. jinak, aplikace mi jdou snad vsechny. jedine, co mi myslim neslo je agenda today, ale nesel jsem genialni freeware 100x lepsi :-) uplne me ocaril, takhle mam i nekolik dni reminderu primo v today, super vec. No, co mi nejde je Journal Bar, resp. jde nejak uplne nanic :-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Jo a nestalo se vam, ze najednou jste prisli o nektere date ? Mne to smazalo treba shared adresar, pak surove neco z SD karty, WAVky z adresare Windows. Az jsem se lekl, ze tam MS dal neco jako maji smartphony, certifikaci nebo tak a po resetu to smazne vse nepodepsane.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Ja vetsinou pouzivam Pocket PC strizlivy, tak se mi podobne problemy zatim vyhybaji

Nováček
    Registrace
    Apr 2003

S uspechem jsem provedl downgrade na PPC2002 a uz jsem opet ve sve kuzi. Vse funguje jak ma, tedy po aplikacni strance i co se meho problemu spojeni Bluetooth iPAQ h5450 --> Nokia 6310 tyka. Presto vsak:
    1) neaktualizuje se mi informace o pocasi v Journal Baru, ovsem to bych videl spise na problem aktualizacniho serveru
    2) nespravne se mi detekuje volna kapacita na SD karte. Pouzivam jen jednu 256MB a prestoze vsechny aplikace ktere bylo mozne instalovat na kartu jsem tak provedl, hlasi mi system, ze mam volno 238.1MB, coz ze v zasade temer prazdna karta.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Ad 1, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, pres weeekend jsem to porad resil, ano, prej maji problem v konekci na data, nebo co. burza a novniky jede, ale pocasi nic. Ach jo.

Ad 2, a co se na ni jiknou treba pres nejaky lepsi explorer a zjistit, kolik je tak ulozenych dat ?

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

Není možné uložit přílohy emailů na paměťovou kartu - už to někdo vyřešil? Uvažuji o upgradu, ale pokud by se nedaly přílohy ukládat na kartu, tak do toho nejdu ani náhodou! (

Registrace
    Aug 2000

No, ono to asi bude slozitejsi - mam tu upgradovanou h3970ku a na ni se mi karta nabidne - kdyz tam zadna neni, nabidne se File Store, kdyz tam je, nabidne se ona... Jeste to musim vyzkoumat...

Nováček
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od hybo
    Ad 1, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, pres weeekend jsem to porad resil, ano, prej maji problem v konekci na data, nebo co. burza a novniky jede, ale pocasi nic. Ach jo.

Ad 2, a co se na ni jiknou treba pres nejaky lepsi explorer a zjistit, kolik je tak ulozenych dat ?
    Ad1) Update na verzi 1.4 pomohl, pocasi jede, neaktualizuje se stale News PocketPC :-(
    Ad2) Vyrestil jsem to prekopirovanim dat na PC, formatovanim karty primo v PocketPC a navrat dat zpet. Vse OK.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Jojo, 1.4 jiz mam, jen ted zase nemam kan instalovat :-)

Nováček
    Registrace
    Oct 2002

Tak co na to víc říct - "Je to přece jen Microsoft".
    Lepší asi bude počkat na verzi 2004 a upgradovat na v. 2003 ( ta snad již bude mít dost opravných patch na chyby)

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

Asi by bylo dobré si uvědomit, že nadáváním na MS a jeho produkty toho asi moc nevyřešíme, tak nezaplácávejme diskuze "čecháčskými" plky o neschopnosti všech ostatních (kromě mě...). Řešení problémů bude užitečnější...

Takže je pravda, že přílohy e-mailů opravdu nejdou ukládat na kartu (CF ani MMC/SD). Mám H2210, který v nastavení Storage sice nabízí Store attachments on storage card, nicméně pod pojmem Storage card vidí pouze a jen iPAQ File Store, který má 3MB... Předpokládám, že to je systémová záležitost, takže nezbývá než čekat až bude vydán patch nebo nějaký update.

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od kocian
    Takže je pravda, že přílohy e-mailů opravdu nejdou ukládat na kartu (CF ani MMC/SD). Mám H2210, který v nastavení Storage sice nabízí Store attachments on storage card, nicméně pod pojmem Storage card vidí pouze a jen iPAQ File Store, který má 3MB... Předpokládám, že to je systémová záležitost, takže nezbývá než čekat až bude vydán patch nebo nějaký update.
    Huf, huf, konecne!!! Uz jsem myslel, ze jsem blbej jen ja Nicmene na ostatnich zarizenich to funguje, takze spis bych tipoval na bug v 2210...

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

Mohl by někdo z vlastníků iPAQu 2210 vyzkoušet tento postup ohledně ukládání příloh mailů na storage card? Je to z HP diskusního fora.

In answer to the second question, yes but it involves a register hack.
    !st you have to copy the email attachnments file from the iPAQ store to the SD card. Then you have to take a regiseter editor and find the MAPI registry. It is under Current_USer/Software/Microsoft. It will be set to something like iPAQ_internal _store/file name. Just change that to \sd card\file name. Save the cahnges and exit. Do a soft reset and then delete the attachments file from the iPAQ internal store. That should cause all attachemnts to be saved to the SD card.
    Warning don't do this until after you have done a total backup in case you make an error.

Registrace
    Aug 2000

Tak jsem to zkousel, ale nejak se nezadarilo... Vytvoril jsem folder na karte, v registru zmenil cestu, ale stejne se to porad cpalo na tu interni pamet.

Nováček
    Registrace
    Sep 2003

Je to zajimavy problem. Pokud je ve slotu CF karta, tak po zaskrtnuti ukladani priloh na storage card je vse OK a prilohy jdou skutecna na ni. Pokud CF kartu vyndam, lze pouzit pouze iPAQ File storage. Takze mi to pripada, ze to zcela ignoruje SD/MMC slot. Snad se dockame brzo nejake opravy. ( iPAQ 2210, 64 MMC, 512 CF)

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pocket PC 2003?
    Od bauerja v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-12-2004, 15:30
  2. pocket pc 2002 na 2003
    Od p_e_t v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-10-2004, 06:48
  3. Problémy s Internet Explorerem ve Windows Mobile 2003