Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: CT24 na Variu

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Chtel bych se zeptat jak vám jede CT24 online pres wifi na MDA Vario...At jej spustim v Low nebo High kvalite, tak se mi furt seká a le zvuk jede v pohode
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2005

Zatím jsem neměl možnost vyzkoušet - jakým způsobem jde to streamované video vůbec přehrávat? Normálně otevřít přes IE jako na stolním PC? Já jsem takhle zkoušel nějaká internetová rádia z live.atlas.cz a vysílání z czech-tv.cz, v IE se zobrazila příslušná stránka, volba toku, ale embedded přehrávač už ne :-/

V Programech jsem pak našel ještě samostatně Streamované video, ale to chce zadat url ve tavru "rtsp://", a to zas nevím, kde vzít.

Jinak na sekání bych asi zkusil některé z tweaků z xda-developers (někde se tam nastavovala i priorita zvukového bufferu, ukládání temp souborů IE do RAM namísto Flash apod.), případně mírně přetaktovat ten OMAP CPU. Pro jednoduché nastavení registrů už někdo napsal utilitku RegistryWizard
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Intelli pad CZ ve Variu
    Od Suoraj v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-05-2006, 01:47
  2. Qtek 8310 Video Ct24
    Od baronm v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 26-05-2006, 15:13
  3. Záloha SMS ve Variu
    Od Martin Pospíšil v sekci Zbývající PPC