Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Jak upgradovat na Pocket PC 2003?

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Pro většinu uživatelů Pocket PC nastává v období uvedení nové verze systému období neklidu - bude ten nový systém dostupný i pro mé malé zařízení? Ani uvedení Windows Mobile 2003 v tom nic nezměnilo, a tak někteří uživatelé mohou vesele upgradovat, zatímco ostatní se bez nových verzí programů budou muset obejít. V tomto článku jsem se pokusil shrnou všechna známá fakta o upgrade na Windows Mobile 2003. Přečtěte si celý článek

Co si o tom myslíte vy? Vložte svůj komentář ke článku, který sepsal Pavel Koza.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2002

Neobjeví se zde na Ce4you.cz třeba nějaký článek, jaké jsou hlavní vylepšení v Pocket PC 2003 a zda se vyplatí do toho jít i za cenu dalšího zaplnění paměti?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2003

Prectete si clanek

Míra

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Tomjin
    ...a zda se vyplatí do toho jít i za cenu dalšího zaplnění paměti?
    O tu pamet bych moc velky strach nemel; OS je samozrejme umisten v ROM. Navic vetsina (ne-li vsechny) na WM2003 upgradetovatelna PDA pouziva NOR flash pameti (ty narozdil od NAND umi XIP), nehrozi tak ani zadne shadowing do RAM jak je to v pripade napr. iPAQu 1915.

PavelR.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2003

...V tomto přehledu jasně vidíte, které firmy mají o své zákazníky zájem, a které zákazník přestane (alespoň co se oblasti PDA týká) zajímat ve chvíli převzetí peněz....
    Na HP Slovensko som uz poslal cca 4 e-maily ohladom distribucie na Slovensku
    a za 2 mesiace mi neboli schopni ani odpovedat! :

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Proč není upgrade i pro iPAQa H3760 ??? :O vždyť mezi iPAQem H3870 a H3760 neni zadny hardwarovy rozdil, 32MB Flash ROM

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Citace Původně odesláno od Martin Zvarík
    Proč není upgrade i pro iPAQa H3760 ??? :O vždyť mezi iPAQem H3870 a H3760 neni zadny hardwarovy rozdil, 32MB Flash ROM
    HP Slovensko je, no, to slovo tu asi nebudu psat, ale pred casem, kdyz jsem mel s nima problmey, pomohlo az to, ze jsem jim udelal slusnou ostudu a to se mi pak ozvali sami od sebe a do par dni doresili, co bylo potreba. Kazdopadne, tenhle Vas problem nedoresi, pac skratka to tak je. zatim nejslabsi zarizeni, pro ktere bude 2003 k dispozici je H3950. A mozna jeste dopisu, ze to ani nemusi byt problem HW, ale treba i otazka obchodni :-) Dale pak, ze H3760 je HW na tom stejne, jako modely 3600 a to jsou dedeckove s cim se neda nic delat.

Podobná témata

1. Jak upgradovat operační systém Pocket PC zařízení?
    Od Pavel Koza v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 37
    Poslední příspěvek: 05-11-2007, 00:31
  2. Je možné upgradovat LOOX 410 na WM 2003 SE?
    Od Stenly.k v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 10-08-2005, 10:30
  3. Pocket PC 2003?
    Od bauerja v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-12-2004, 15:30
  4. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 27-07-2004, 16:30