Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

USB HOST klavesnice

frog_ce4you (21)|13.2.2006 14:53
Hello!!!

Existuje vôbec neaká malá skladateľná USB HOST klávestnica??? Všade sú len WiFi, alebo bluetooth klávesničky... :no: A to žerie moc šťavy... preto neaká usb host??? :D

Díky...
Pawlyk_ce4you (43)|14.2.2006 12:01
USB HOST klavesnice je IMO blbost. Host (english) je totiz hostitel, host (cesky) se v anglictine pise guest.

Existuji USB klavesnice, dokonce i gumove-textilni, ktere lze srolovat, umyt atd. Ale aby fungovaly s PDA, musi PDA podporovat USB HOST, tedy schopnost rozpoznat a prislusnym driverem obslouzit pripojene zarizeni (pripojene pres USB HOST konektor).
frog_ce4you (21)|14.2.2006 12:30
Akože ďakujem... :sarcastic: Toto som vedel, len som sa asi zle vyjadril. Ja mám Asus A730W a ten podporuje USB HOST (GUEST) :sarcastic: Ale čo je podstatou mojej otázky, je, že skoro všetky malé skladacie klávesničky pre PDA-čka sú pripojiteľné na pda-čko buď cez bluetooth, alebo Wifi... :(( A ja hľadám práve takú, ktorá by sa dala pripojiť cez USB do môjho pda. Samozrejme, je takých kopec v každom pc shope, ale to sú veľké desktopové, a ja zháňam práve takúto malú, najlepšie skladateľnú... Vie mi teda niekto reálne poradiť, či už takú vôbec videl a prípadne kde??? THANX!!! :))
Zdenek Malinsky (9781)|14.2.2006 13:06
Koukni sem a sem - třeba něco využiješ.
Surgical (2364)|14.2.2006 15:35


Treba tohle? Klasicky skladaci bez wireless connectu jsem nevidel...(tuhle jsme v USB provedeni porizovali pacientum na JIP, kde je hygienicky pozadavek klavesnice desinfikovat....)
adamekma (250)|7.11.2006 16:25
[QUOTE="Surgical"]

Treba tohle? Klasicky skladaci bez wireless connectu jsem nevidel...(tuhle jsme v USB provedeni porizovali pacientum na JIP, kde je hygienicky pozadavek klavesnice desinfikovat....)[/QUOTE]

presne tahle rolovaci omyvatelna klavesnice zajima me - muzes mi pls napsat vyrobce a typ? (kde se da sehnat a cenu uz treba pak nejak vystouram :)
Eurino_ce4you (72)|2.1.2007 01:15
Skus si pozriet www.thinkoutside.com
A infra klavesku mam taku jednu a fachci jak gula a energiu nezere vobec badatelne cize som nezaznamenal rozdiel...