Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: vhodná sd karta

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj, potřeboval bych poradit jakou nejvhodnější sd kartu mám koupit.Jestli využije procesor 20MB/s rychlost nebo 10MB/s.Může mi někdo poradit.Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Je to úplně jedno, rozdíl je zanedbatelný. V podstatě si kup to, na co ti stačí peníze, nebo kolik jsi ochotený investovat.
    TADY najdeš pár informací a možná i odpověď na svou otázku.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od ipf
    Je to úplně jedno, rozdíl je zanedbatelný. V podstatě si kup to, na co ti stačí peníze, nebo kolik jsi ochotený investovat.
    TADY najdeš pár informací a možná i odpověď na svou otázku.
    Jasně, díky za info o peníze mi tak nějak nejde. Spíš bych potřeboval, aby to využil procesor a aby aplikace nepadali a tak.No a co se týče rychlostí karty, aby to mělo opravdu tolik kolik píšou, nebo alespoň poloviční rychlost.Mám totiž kartu od Myflash 1G 150x a píšou tam, že má zápis 15MB/s a když jsem to měřil přes čtečku a total comandera, tak mě vyšla rychlost 1MB/s

Registrace
    Nov 2007

Aplikace, ktere potrebuji staly a okamzity pristup stejne na kartu dat nemuzes (today pluginy) a ctecka v PDA je pomala a high speed karty stejne nevyuzije. Ten tvuj pripad s pomalou kartou muze byt rovnez cteckou

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

A já si ještě přisadím, tu větší rychlost využiješ pouze ve čtečce (ta ale musí stejně jako port PC podporovat USB 2!). Pokud tedy plánuješ často nahrávat MP3 z PC, nebo častěji měnit mapy pro navigaci, tak ti rychlejší karta ušetří nějaký čas...

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Lidi brali by jste radši:

Sandisk Secure Digital 2GB za 2 350,- Kč

nebo

ATP Secure Digital 1GB, paměťová karta 150x odolné proti prachu, vodě, vlhkosti, extrémním teplotám (- 25 +85), statické elektřině (až 15 kV), tlaku. Obsahuje I C čipy Samsung s nízkou spotřebou za 1 999,- Kč

jednoduše pomalá 2GB nebo rychlá 1GB co se vám zdá lepší??

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jednoznacne "pomala" 2GB karta. Rychlost je v PDA irelevantni, tu vyuzijou fotaky, pokud umej s rychlou kartou rychle komunikovat, na PDA nepoznas rozdil v rychlosti, ale v kapacite stoprocentne.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Osobně bych bral 2GB.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Urcite 2GB. Kde si to videl za take ceny?

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

http://www.alfacomp.cz
    maj i e-obchod kód zboží 51135

Nováček
    Registrace
    May 2008

Včera jsem si zrovna tuhle kartu koupil v Praze na http://www.mobilka.cz/pametove-karty-secure-digital/sandisk-secure-digital-2gb za 2 595. Je to o neco drazsi, ale zase jsem usetril za dobirku a radsi si vyzvedavam zbozi na prodejne kvuli reklamacim. Tak tahle "pomala" karta zapisuje 4,5 MS/s. Cteni jsem nemeril. Jelikoz hned bez formatovani pracovala v PDA i ctecce tak plna spokojenost

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od c.Data
    Lidi brali by jste radši:

Sandisk Secure Digital 2GB za 2 350,- Kč

nebo

ATP Secure Digital 1GB, paměťová karta 150x odolné proti prachu, vodě, vlhkosti, extrémním teplotám (- 25 +85), statické elektřině (až 15 kV), tlaku. Obsahuje I C čipy Samsung s nízkou spotřebou za 1 999,- Kč

jednoduše pomalá 2GB nebo rychlá 1GB co se vám zdá lepší??
    Je sice pekne ze je karta odolna proti ...bla bla..., ale to PDA tadyty podminky stejne nevydrzi )

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od djelinek
    Včera jsem si zrovna tuhle kartu koupil v Praze na http://www.mobilka.cz/pametove-karty-secure-digital/sandisk-secure-digital-2gb za 2 595. Je to o neco drazsi, ale zase jsem usetril za dobirku a radsi si vyzvedavam zbozi na prodejne kvuli reklamacim. Tak tahle "pomala" karta zapisuje 4,5 MS/s. Cteni jsem nemeril. Jelikoz hned bez formatovani pracovala v PDA i ctecce tak plna spokojenost
    Chápu jenže tu prodejnu mám kusek od firmy kde pracuju takže bez dobírky...a Alfa je vyhlášená prodejna na Ostravsku a má pobočku i v Brňe. Ja si ještě pamatuji jak prodávali 386 v takové malé prodejně a teď mají tři v Ostrave(PC,spotřební materiál a NB+foťáky..) a jednu v Brně...a o vánocích jsou tam fronty jak za komančů na mandarinky...

Podobná témata

1. Yakumo delta x-vhodná sd karta
    Od Vrzák Michal v sekci Yakumo
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-02-2010, 13:57
  2. Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 20-09-2008, 19:45
  3. MDA Vario WM6 a karta Karta Transcend miniSD 1 GB
    Od Alesh_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-03-2007, 12:24