Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Stereo bluetooth headset

buko2760 (52)|13.2.2006 09:18
Chtěl bych si ke svému MDA Compact pořídit Stereo bluetooth headset. Chtěl bych jej používat i na poslouchání MP3. Moc by mě zajímalo jaké to má výhody i nevýhody. Kdo má nějaké zkušenosti ať napíše své postřehy.
Surgical (2364)|13.2.2006 09:25
Hm...nevim, zda Compact prislusny BT profil vubec podporuje, ale udajne jsou nove verze BT stacku, ktere audio profil maji.

Nyni vyhody, vidim jedinou: Bezdratove pripojeni

Nevyhody, vidim vice:
1) Cena zarizeni
2) Diskutabilni kvalita reprodukce, mozne ruseni
3) Vydrz, sluchatka je potreba dobijet
4) Esteticke provedeni/velikost BT headsetu (z mne znamych a dostupnych bych na hlavu nedal zadny)
buko2760 (52)|13.2.2006 09:44
O tom jsem už slyšel, že s BT je to u něj složitější. Mě se právě líbí že je to bez drátů, dráty mi opravdu vadí. S tou cenou jsem se už smířil. Já to zatím viděl jen na obrázcích, v obchodě to mají jen na objednávku. A baterka prý vydrží až 7 hodin. Tak teď opravdu nevím.
TheMelin (1642)|13.2.2006 14:26
Já kupuji tyto.
Tvé BT na PDA musí podporovat A2DP profil. Zdá se mi, že na Compacta existuje nějaký patch.
Zdenek Malinsky (9781)|13.2.2006 15:52
[QUOTE="buko2760"]S tou cenou jsem se už smířil.[/QUOTE]Spíš bych doporučil smířit se kvalitou zvuku.
buko2760 (52)|13.2.2006 20:42
Na tyhle jsem se už taky koukal. Jsou opravdu tak velké a hlavně hrají moc nekvalitně? Teď opravdu nevím jestli mám do toho vůbec jít. Nebo si koupit Koss Porta Pro a smířit se s drátem.
buko2760 (52)|13.2.2006 21:05
Ještě mě třeba hodně zaujaly tyhle: Logitech Headset- Bluetooth Wireless Headphones.
TheMelin (1642)|13.2.2006 21:14
Ja myslim, ze Zdenek prehani. Ikdyz jsem je nikdy na usich nemel. tak si myslim, ze ta kvalita bude dobra. Urcite kabel je kabel, ale pokud nemam usi jako rys, tak mi to muze byt vcelku jedno.
Mashe (622)|14.2.2006 10:08
[QUOTE="buko2760"]Chtěl bych si ke svému MDA Compact pořídit Stereo bluetooth headset. Chtěl bych jej používat i na poslouchání MP3. Moc by mě zajímalo jaké to má výhody i nevýhody. Kdo má nějaké zkušenosti ať napíše své postřehy.[/QUOTE]

neco najdes uz zde

jinak ja mam ty anycome (nekde tu na ne byl odkaz) a jsem celkem spokojen .. akorat mam pocit ze MDAIII ma slabe BT pac obcas to zlobi .. zatim to vypada ze nejmin ruseni je kdyz mam MDAcko v batohu .. jak mam cihlu nekde v kapse tak to zlobi :(
Zdenek Malinsky (9781)|14.2.2006 11:03
Každý je svého štěstí i neštěstí strůjce. Co jsem kdy zkoušel bezdrátová sluchátka, nikdy nedosahovaly zvukovou kvalitu drátových a bylo jedno, zda byl přenos přes IR, BT, FM. Takže pokud chceš opravdu BT sluchátka, kup B-speech raději než HP viz příspěvek Petra Schinzela.

Je zajímavé, že jeden člověk se bezdrátům brání viz Paia, druhý si je strká až skoro do hlavy. Když ani vědci se nedokážou dohodnout na tom, zda mobily škodí nebo ne...:? :D
buko2760 (52)|14.2.2006 16:34
Čím víc si pročítám ty různé odkazy tak začínám pochybovat. Na těch Koss PP se mi líbí ta kvalita reprodukce. A s drátem bych se i smířil, ale ta redukce hrozně moc vadí. Dokonce ještě více než ten drát. Proč do všech takových zařízení nedávaj 3,5mm jack. Ach jo