Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Stereo bluetooth headset

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Chtěl bych si ke svému MDA Compact pořídit Stereo bluetooth headset. Chtěl bych jej používat i na poslouchání MP3. Moc by mě zajímalo jaké to má výhody i nevýhody. Kdo má nějaké zkušenosti ať napíše své postřehy.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Hm...nevim, zda Compact prislusny BT profil vubec podporuje, ale udajne jsou nove verze BT stacku, ktere audio profil maji.

Nyni vyhody, vidim jedinou: Bezdratove pripojeni

Nevyhody, vidim vice:
    1) Cena zarizeni
    2) Diskutabilni kvalita reprodukce, mozne ruseni
    3) Vydrz, sluchatka je potreba dobijet
    4) Esteticke provedeni/velikost BT headsetu (z mne znamych a dostupnych bych na hlavu nedal zadny)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

O tom jsem už slyšel, že s BT je to u něj složitější. Mě se právě líbí že je to bez drátů, dráty mi opravdu vadí. S tou cenou jsem se už smířil. Já to zatím viděl jen na obrázcích, v obchodě to mají jen na objednávku. A baterka prý vydrží až 7 hodin. Tak teď opravdu nevím.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Já kupuji tyto.
    Tvé BT na PDA musí podporovat A2DP profil. Zdá se mi, že na Compacta existuje nějaký patch.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od buko2760
    S tou cenou jsem se už smířil.
    Spíš bych doporučil smířit se kvalitou zvuku.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Na tyhle jsem se už taky koukal. Jsou opravdu tak velké a hlavně hrají moc nekvalitně? Teď opravdu nevím jestli mám do toho vůbec jít. Nebo si koupit Koss Porta Pro a smířit se s drátem.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Ještě mě třeba hodně zaujaly tyhle: Logitech Headset- Bluetooth Wireless Headphones.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Ja myslim, ze Zdenek prehani. Ikdyz jsem je nikdy na usich nemel. tak si myslim, ze ta kvalita bude dobra. Urcite kabel je kabel, ale pokud nemam usi jako rys, tak mi to muze byt vcelku jedno.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od buko2760
    Chtěl bych si ke svému MDA Compact pořídit Stereo bluetooth headset. Chtěl bych jej používat i na poslouchání MP3. Moc by mě zajímalo jaké to má výhody i nevýhody. Kdo má nějaké zkušenosti ať napíše své postřehy.
    neco najdes uz zde

jinak ja mam ty anycome (nekde tu na ne byl odkaz) a jsem celkem spokojen .. akorat mam pocit ze MDAIII ma slabe BT pac obcas to zlobi .. zatim to vypada ze nejmin ruseni je kdyz mam MDAcko v batohu .. jak mam cihlu nekde v kapse tak to zlobi

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Každý je svého štěstí i neštěstí strůjce. Co jsem kdy zkoušel bezdrátová sluchátka, nikdy nedosahovaly zvukovou kvalitu drátových a bylo jedno, zda byl přenos přes IR, BT, FM. Takže pokud chceš opravdu BT sluchátka, kup B-speech raději než HP viz příspěvek Petra Schinzela.

Je zajímavé, že jeden člověk se bezdrátům brání viz Paia, druhý si je strká až skoro do hlavy. Když ani vědci se nedokážou dohodnout na tom, zda mobily škodí nebo ne...:?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Čím víc si pročítám ty různé odkazy tak začínám pochybovat. Na těch Koss PP se mi líbí ta kvalita reprodukce. A s drátem bych se i smířil, ale ta redukce hrozně moc vadí. Dokonce ještě více než ten drát. Proč do všech takových zařízení nedávaj 3,5mm jack. Ach jo

Podobná témata

1. Stereo headset - nehraje jak ma - Touch pro
    Od mikelvisor v sekci Touch Pro
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-12-2009, 07:52
  2. ANYCOM Bluetooth Stereo Headset / sluchátka - zkušenosti?
    Od hrtak_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 151
    Poslední příspěvek: 12-10-2008, 12:07
  3. Headset bluetooth, stereo
    Od MaNi_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-01-2008, 15:22