Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Extended ROM pre BlueAngel

zedino_ce4you (63)|13.2.2006 00:18
neviete mi poradit ktora Extended ROM pre blueAngel je dobra, najradsej by som nejaku kde su tie najnutnejsie veci co treba po HR a ktore su "must have", ziadne tie voloviny ktore vydavaju jednotlivi operatori, teda ak sa to vobec da

PS: spravil som volovinu lebo som chcel vyskusat upgrade na WM5 a je to katastrofa tak som sa vratil k poslednej verzii WM2003SE ale bez extended ROM

dakujem za odpovede

PS2: akurat som spravil apgrejd RadioROM na 1.15 :)
Surgical (2364)|13.2.2006 07:29
Edit
Spis si rekni, co Ti chybi bez instalace obvykleho bince z ExtRom.
Lokalizace? Vrele nedoporucuji, nainstaluj si akorat ceskou klavesnici nejlepe Resco, jinak pochopitelne nastav lokalni nastaveni Windows na Czech. Intellipad a Intellidialer? MMS? Album pro fotokontakty? Nastaveni pro Tvyho operatora? Java? Eventualne napr. TotalCommander? Vse se da doinstalovat rucne po jednotlivych castech/cabech nebo si ty caby nahrat do ExtRom s priznakem readonly a upravit config.txt.
Ale HR je krajni reseni stejne, takze ja mam to, co pouzivam pro pripadny HR ulozeny v kompu na disku k event. dohrani pri necekane prihode. ExtRom mam v podstate taky prazdnou.
aaischa (660)|13.2.2006 09:28
nejlip si přez DOC TOOL spoje extrom a storage, tim získáš místo a přez spb clone si udělej zálohu na kartu a když ho vyhardresetuješ, tak ta záloha je obyč exe soubor tak to spustíš a všecko se obnoví :) v Době mého blue angel jsem to taky tak dělal, teď mám wm5 a tam to již jde jen sprite backupem... ale to už je mimo :sarcastic:
zedino_ce4you (63)|13.2.2006 09:39
no v podstate koketujem s myslienkou ze to fakt spravim cez ten DOC tool a vsetko pojde do storage, sa mi to zda byt lepsie riesenie
takze postavim otazku inak:
Co je "must have" po HR v PocketPC Phone Edition? Alebo lepsie povedane co nesmie chybat a nepytam sa na PocketRAR a aplikacie typu PIM a podobne

Vdaka
aaischa (660)|13.2.2006 10:31
mno určitě to chce cameru, caller id, bluetooth stack, a to je snad všecko nejnutnější, myslím že i mms klient je zvlášť, jo určitě je tak ten taky, a pak věci dle libosti ale to necháš třeba jen na paměťovce jako cab soubory a v nutnosti je instalneš.. ;)