Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 45

Téma: BlueTooth - problem

Nováček
    Registrace
    Jan 2003

A je to teda verze ROM 2.00.21a ? Nebo jeste nejaka jina?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    iPAQ h5450 vcetne finalni verze upgrade mam na stole, pristi tyden budu mit cas si s tim hrat. Zkusim to otestovat.

P.S. Na zadosti o zaslani plne verze upgrade odpovidam vsem predem NE:!:
    Chapu. Mohu vsak poprosit o zdroj kde lze koupit finalni verzi? Diky

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Zatim bohuzel nikde, dostupnost na CZ trhu byla opet trochu posunuta...:no:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2003

Pavel, mozes konecne napisat ake oznacenie
    ma finalna verzia ROM s WM2k3 pre h5450 ?
    Diky

Registrace
    Aug 2000

Ty jses mi netrpelivy To PDA na sobe ma verzi 2.00.21, ale tak jsem to zarizeni dostal; jestli to ten upgrade zmeni nebo ne se dozvim az provedu upgrade. Coz vzhledem k tomu, ze mi USB port vpocitaci okupuje LOOX, bude jeste chvili trvat.

Nováček
    Registrace
    Jan 2003

Tak to se pridavam jako dalsi netrpelivy Je zajimave, ze jste ho dostal s ROM 2.00.21 protoze prave to je ta verze co s ni mame problem...

Nováček
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od jfn
    Tak to se pridavam jako dalsi netrpelivy Je zajimave, ze jste ho dostal s ROM 2.00.21 protoze prave to je ta verze co s ni mame problem...
    Ac zvykly platit za SW, tak presto patram kde stahnout skutecne funkcni verzi PPC2003 pro moji h5450, ovsem existuje-li takova. Jak jsem jiz psal drive, jsem ochoten i zaplatit jak oficialne, tak i neoficialne (bohuzel, chyba HP, ze se o sve zakaznika stara takovym zpusobem). Diky za kazde nakopnuti. Prosel jsem vsechny P2P site, konference u nas i venku a stale narazim jen a pouze na verzi ktera je s vyse popisovanymi problemy...

Nováček
    Registrace
    Mar 2002

Ac zvykly platit za SW, tak presto patram kde stahnout skutecne funkcni verzi PPC2003 pro moji h5450, ovsem existuje-li takova. Jak jsem jiz psal drive, jsem ochoten i zaplatit jak oficialne, tak i neoficialne (bohuzel, chyba HP, ze se o sve zakaznika stara takovym zpusobem). Diky za kazde nakopnuti. Prosel jsem vsechny P2P site, konference u nas i venku a stale narazim jen a pouze na verzi ktera je s vyse popisovanymi problemy...
    Souhlas - stejna zkusenost. Skoncil jsem (po upgradu) pokorne u starych dobrych 2002 a prestavam mit chut na nejaky dalsi upgrade - nebavi mne byt testovacim kralikem male a mekke firmy.

PS - sice jsou podle testu pomalejsi, ale dojem z prace svedci spise o opaku - N6310i, iPAQ5450. Nemam to na hrani, ale na praci.

Registrace
    Aug 2000

Tak kdyby vas to zajimalo - nainstaloval jsem oficialni upgrade 2.00.21 na zapujcenou h5450 a trochu testoval. Vysledek je... s tim BT je neco v neporadku.

Ihned po instalaci jsem vzal Nokii 7650 a zkusil se pripojit na Internet. Povedlo se na prvni pokus, a ja bez problemu nacetl nekolik stranek mobile.ce4you.cz. Uz uz jsem se radoval, ale najednou nacitani dalsi stranky uprostred vyuhlo, a uz se nehlo... Chvili jsem s tim laboroval, ale bez uspechu. Protoze k Nokii a jejimu BT nemam moc duveru, napred jsem restartoval Nokii. Nepomohlo. Pak jsem vypnul/zapnul BT na iPAQu. Nepomohlo. Takze reset iPAQa. To pomohlo, a ja se znovu pripojil. Bohuzel, tentokrat se nacetla jen do poloviny uz prvni stranka. Zkusil jsem to jeste jednou (opet po resetu), a zase jsem nacetl jen jednu stranku. Vsechny dalsi pokusy skoncily chybou...

Dale jsem testoval BT ve spojeni s notebookem pres USB MSI BT modul. Parovani probehlo bez problemu, behem nekolika vterin bylo vse hotove. Pak jsem zacal cist dalsi prispevky na webiku a prvni minutu vse vypadalo skvele. Najednou se ale ozvalo "cilililink", a ActiveSync spojeni se rozpadlo...

No, zda se, ze je v upgrade pro HP h5450 skutecne neco shnileho... Jak Nokii, tak BT USB modul pouzivam ve spojeni s h2210 takrka denne a naprosto bez problemu... Je na case se poptat primo v HP

Nováček
    Registrace
    Jan 2003

No, tak to mate za sebou podobny pokus jako uz nekolik z nas.. (Downgrade je nastesti celkem jednoduchy).
    Ale je divne, ze pisete ze mate oficialni verzi upgrade a pritom zminujete verzi ROM 2.00.21 ??? Hybo pred casem psal, ze to neni verejna verze, to by mela byt snad az ROM 2.00.21a
    Tak kde je pravda ? ( ..asi nekde venku )

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od jfn
    Ale je divne, ze pisete ze mate oficialni verzi upgrade a pritom zminujete verzi ROM 2.00.21 ??? Hybo pred casem psal, ze to neni verejna verze, to by mela byt snad az ROM 2.00.21a
    Tak kde je pravda ? ( ..asi nekde venku )
    Pisu to, co vidim Po resetu tam je 2.00.21, v Asset Vieweru to pise 2.00.21, a to CD jsem dostal primo z HP s tim, ze obsahuje ostrou verzi upgrade...

Nováček
    Registrace
    Apr 2003

Je dost zarazejici, ze chteji za "takovy" upgrade penize. Vypustit neco takoveho do sveta je maximalni pohrdani svymi zakazniky. At uz je to chyba Microsoftu nebo HP, je to jedno, moloch jako moloch, zdimat penize to ano..

Nováček
    Registrace
    Sep 2003

Bohužel i já mám problém s Bluetooth spojením mezi iPAQ H5450
    a dalšími zařízeními (Nokia6310, či notebook atd.)
    .

Dva dny testuji již oficiálně zakoupený upgrade na PocketPC2003
    a ani po odzkoušení různých konfigurací se stav nezlepší.
    Do 2 min dojde k ukončení Bluetooth spojení
    a pro obnovení je nutné iPAQ zresetovat.

Co se týká verze, tak na instalačním CD je sice soubor nazván:
    WWE_SP_2_00_21a.exe, tedy něco jako 2.00.21a,
    ale po instalaci je na obrazovce i v Asset Vieweru verze ROM: 2.00.21.

Uvedný problém je pro mne velice zásadní,
    takže pokud někdo narazíte kdekoliv na řešení, či nějaký patch,
    budu velice vděčný za jakoukoliv informaci.

JIMI

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2003

Zaujimava debata na toto tema je tu:

Brighthand

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2003

Bohužel i já mám ten samý problém, čas od času bez předchozího varování padá BT spojení s telefonem (S55) a PDA (Loox 600) ale i s BT GPS. V nastavení spojení "internet" se BT modem DUN objeví teprve po několikerém resetování.

BT spojení s notebookem a stejnými přístroji je přitom v naprostém pořádku.

Po tom, co čtu v tomto tématu mám dojem, že PDA je zralý na reklamaci u výrobce.

Má někdo podobné zkušenosti s Looxem?

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. problém s bluetooth u PC
    Od Mark314 v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-05-2005, 17:51
  2. Problém s Bluetooth od MSI
    Od Peteer_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 11-05-2005, 13:29