Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

karta se chce formátovat v mda, a pc píše že nelze formátovat typ média RAW co s tím

aaischa (660)|11.2.2006 17:12
ahojte,karta se chce formátovat v mda, a pc píše že nelze formátovat typ média RAW co s tím
atomion (1159)|11.2.2006 18:00
??? tak teď jsem to moc nepochopil.. Můžeš to prosím vysvětlit nějak "víc"?? :?: :?: :?:
aaischa (660)|11.2.2006 18:33
oki , fajn, no problem ::sarcastic: karta provedla následující... nahrál jsem naní obraz rom z mda II jako zálohu.. pak jsem ji flashnul do jiného mda... a pak jsem se rozhodl kartou používat normál v mda jako kartu... tak jsem ji tam dal.. a nabídla mi sformátování to jsem potvrdil... sformatovani dokonceno, ale videt nebyla po dalsim vlozeni by ji to formatovalo znova a takhle dokola.. pc ji vidi ze ma spravnou kapacitu ale je pro nej necitelna chce ji formatovat ale napise ze format karty je RAW a snim ze neumi pracovat :(
CommanderZ (1798)|11.2.2006 19:47
Mas moznost tu kartu zformatovat v nejakym jinym zarizeni? (ctecce, fotaku, mozna i jinem PDA...)
aaischa (660)|11.2.2006 20:52
ostatní zařízení se chovají stejně... jen mda I ji čte po sformátování v poho ale dřív chodila všade :(( divný... a když ji mda I naformátuje tak ji stejně ostatní nepřečtou