Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

casovy limit Dnes na Variu

tazz1 (680)|11.2.2006 10:28
ahoj,
chtel jsem se jen zeptat co to znamena v nastaveni Dnes "casovy limit dnes" ? A nastavuje se v hodinach nebo jde uplne vypnout. Zajimalo by me k cemu to je a co to ma delat. Nikde jsem to nenasel,ani v manualu od t-mobilu. Nevim tedy jestli si to tam mam vubec nechat odskrtle a pripadne na jake nastaveni...
vario (441)|11.2.2006 10:35
podle mě to je rozsah, kdy vidí plugin na následující schůzku toho dne
tazz1 (680)|11.2.2006 10:41
[QUOTE="vario"]podle mě to je rozsah, kdy vidí plugin na následující schůzku toho dne[/QUOTE]

takze zobrazuje jen polozky do nastavene doby od aktualniho casu? To znamena,ze kdyz je 11, mam tam nastaveny 4 hodiny, to znamena,ze schuzku o pul ctvrty mi to ukaze az za pul hodiny? Takhle to funguje?
beecher (9270)|11.2.2006 10:56
Ne, to je nastaveni doby, po jake se automaticky minimalizuji vsechny programy a prepne se na Today obrazovku.
chromos (116)|11.2.2006 11:07
[QUOTE="Tazz1"]ahoj,
chtel jsem se jen zeptat co to znamena v nastaveni Dnes "casovy limit dnes"?[/QUOTE]
Melo by to byt nastaveni doby, za kterou se vrati displej cihly pri jeji necinosti na obrazovku Dnes. Takze nastavis-li 1 hod. a na displeji budes mit otevren treba word, za hodinu by se mela objevit obrazovka Dnes. Pouziti nejspis jenom v kolibce nebo pri vypnutem stavu. Osobne si myslim, ze tato funkce je totalni zhovadilost.
chromos (116)|11.2.2006 11:09
beecher vs. chromos - 1:0. Gratulujeme! :D