Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: prg na konverzi audia

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

jaky pouzivate program na konverzi audia? Predevsim na wav (pouzitelne ve variu jako sms ci upominka) . Nedavno jsem konvertoval mp3, ktera mela necely 3mb a vysledek byl wav o 35mb. A to uz mi prijde jako budik docela zhyralost:sarcastic: . Tak shanim lepsi program.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Program ti neporadím, ale u wavu musíš nastavit vzorkovací frekvenci a bitovou hloubku. Jestli jsi při konverzi na wav nechal 44.1kHz 16-bit stereo, pak to těch 35MB klidně udělá.
    Jo, a podle mně by tato nastavení měl zvládnout každý program, který umí konvertovat z mp3 do wav.

Guest

Ahoj zkus nero wave editor ten je dostacujici

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od Standa
    Program ti neporadím, ale u wavu musíš nastavit vzorkovací frekvenci a bitovou hloubku. Jestli jsi při konverzi na wav nechal 44.1kHz 16-bit stereo, pak to těch 35MB klidně udělá.
    Jo, a podle mně by tato nastavení měl zvládnout každý program, který umí konvertovat z mp3 do wav.
    a kolik je tak optimalni nastaveni? Aby to byl k poslouchani a nebylo to moc velky

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

..frekvenci nevim ale 4bit nebo 8bit boatě stačí ne??

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

pouzivam Easy CD-DA Extractor a je naprosto super!!!:yes: ,umi snad vsechny zvukove formaty

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od Tazz1
    a kolik je tak optimalni nastaveni? Aby to byl k poslouchani a nebylo to moc velky
    Jak psal atomion, 4 nebo 8 bitů. Já bych doplnil Fs 22050Hz, mono. Zkus si s tím pohrát, nic nezkazíš. Vzhledem k tomu, že to bude hrát přes repráček a sloužit jako upozornění, kvalita není třeba, takže to můžeš zkoušet tlačit dolů, dokud ti absence kvality nezačne vadit .
    Jestli dobře počítám, 10 sekund dlouhý vzorek při 44.1kHz, 16-bit, stereo zabere cca 1.7MB, a stejný vzorek při 22.05kHz, 8-bit, mono má cca 0.22MB.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

pro predstavu o velikosti a kvalite!!!

Edit:to jsem tomu dal...prehodil jsem popis a u obou jsem napsal obracene frekvenci.....logicky ten mensi je 11Hz a ten vetsi 22Hz :yes:
    Připojené soubory Připojené soubory

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Ok, takže jsem počítal dobře
    Zkoušel jsem je a ten menší má trochu méně výšek (nižší fs), jestli se teda u takového repráčku dají hodnotit výšky , ale zato je 2x menší. Řekl bych, že ten s 11020Hz je jako upozornění dostačující...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

jasne s 11020Hz to mam hozeny do windows a mam to na budika a podobny vecicky!Plne to postacuje a rano te rozespalyho nezajima,ze to trosku susti,jen at uz to proboha zmlkne :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Mno - ja par veci prevadel primo v PDA - pomoci Resco Audio Recorderu (ale nektere prevody delaly problem)

Podobná témata

1. ovladani audia pres BT (AVRCP) na HTC
    Od kubisz v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-02-2010, 18:55
  2. Jaký program pro konverzi souřadnic pro PDA
    Od Baltazarek_ce4you v sekci Ostatní využití GPS
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-08-2007, 07:03
  3. PocketDivXencoder problém s konverzí DVD
    Od ArnieX v sekci Programy pro Pocket PC