Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dynavix Mobile 2005 - speciální sleva 250Kč pro čtenáře ce4you!

Pavel Koza (4761)|10.2.2006 13:35
Společnost Telematix Software se ve spolupráci s ce4you rozhodla věnovat čtenářům tohoto serveru malý dárek, a tak má pro všechny potenciální zájemce o navigaci Dynavix Mobile 2005 ještě výhodnější nabídku, než představuje nedávné výrazné snížení cen.

Každý, kdo si do 14. února 2006 (23:59) zakoupí libovolný produkt obsahující licenci Dynavixu (tedy jak samotné navigace, tak i navigační balíčky), dostane slevu ve výši 250Kč! Akce není omezena jen na registrované čtenáře, ale na kohokoliv, kdo se o této akci dozví, a splní níže uvedené podmínky.


Podmínky pro uplatnění slevy

  • objednávka musí být provedena na webu http://shop.dynavix.com nejpozději do 14. února 2006 (23:59) , v případě nejasností rozhoduje datum a čas objednávky
  • sleva se uplatňuje pouze na produkty Telematixu obsahující licenci Dynavixu (samostatné navigace a navigační balíčky), nikoliv na příslušenství, upgrady a další.
  • do poznámky u objednávky je nutné uvést kód CE4YOU250, jinak nemůže být sleva uplatněna

Věříme, že vás tato nabídka zaujme:)

P.S. Abych se také trochu zapojil, tak jednomu náhodně vylosovanému zákazníkovi, který splní podmínky nutné k uplatnění slevy, zašlu úžasné tričko s logem ce4you. Tak co, pořád nic...;)? Lepší už to vážně nebude...:)
MichalF (17)|10.2.2006 15:29
Super :-) Zkusim pouzit KOD : CE4YOU5000

Ne vazne .. je to nice pokud to zrovna ma nekdo v planu kupovat. Hekzej darecek od Ce4You
Antonsiu (31)|10.2.2006 21:51
Tento soft je Czech Made?
beecher (9270)|10.2.2006 21:59
Jako Dynavix? Jo, vyrabi ho ceska spolecnost Telematix.

http://www.telematix.cz
http://www.dynavix.com
Antonsiu (31)|10.2.2006 22:10
Ano, myslel som na Dynavix.

Diky
mmxsro (14)|11.2.2006 12:05
to je terno. Osobně bych o nákupu přemýšlel tak od 4000,- Kč a pouze s garantovaným vrácením peněz v případě nespokojenosti! Údajně je mapa hodně hw náročná a rozhodně bych neriskoval, že se mi bude škubat nebo něco podobného.
Kato_ce4you (970)|11.2.2006 16:50
Kdyz ja bych chtel jenom to tricko... :oops:

Btw. je to jak od ce4you, tak od TeleMatixu mila nabidka :yes: (i kdyz 250 Kc je zrovna v teto cenove relaci pakatel, ale taky nemuselo byt jaksi nic, ze?!)
Dominique (151)|12.2.2006 12:46
zajimavy to bude asi jenom pro ty, kteri se rozhodli uz driv. rozhodne si myslim, ze to jen tak nekoho v tech nekolikatisicovych castkach k rozhodnuti nezlomi..
Docent (1234)|12.2.2006 14:51
No nevím, ale jestliže si přečtu v jejich e-shopu 12.2.2006 tohle:
"Nyní obdržíte Naviset pouze s mapou ČR a průjezdní mapou Evropy. Mapa Evropy Vám bude dodána v průběhu Ledna 2006.", tak mně jako moc solidní firma nepřipadají...
tortoise (546)|12.2.2006 16:49
[QUOTE="Docent"]No nevím, ale jestliže si přečtu v jejich e-shopu 12.2.2006 tohle:
"Nyní obdržíte Naviset pouze s mapou ČR a průjezdní mapou Evropy. Mapa Evropy Vám bude dodána v průběhu Ledna 2006.", tak mně jako moc solidní firma nepřipadají...[/QUOTE]
Kvůli neznalosti češtiny (velké L v lednu) nebo kvůli neaktuálnímu webu?
Telematix Software (289)|12.2.2006 20:34
Uuuuups. Pardon. Pripravujeme uplne novy informacni system a na stare texty v eshopu se opravdu uplne zapomelo. Nebyt tech narazek na solidnost firmy, chtelo by se mi podekovat za upozroneni.
Doufam, ze nasi zakaznici (mezi nez evidentne neaptrite), maji na nasi solidnost uplne opacny nazor. :)
Docent (1234)|12.2.2006 20:36
[QUOTE="tortoise"]Kvůli neznalosti češtiny (velké L v lednu) nebo kvůli neaktuálnímu webu?[/QUOTE]
Já to zkusím polopaticky (od slovesa "po lopatě" ):
Dnes je 12. únor 2006, na webu se mluví o lednu 2006 (leden, únor, březen, duben...). Ještě něco nepochopitelného?
Docent (1234)|12.2.2006 20:42
[QUOTE="Telematix Software"]Doufam, ze nasi zakaznici (mezi nez evidentne neaptrite), maji na nasi solidnost uplne opacny nazor. :) [/QUOTE]
Koukám, že jsme se s příspěvkem těsně minuli ;) . Máte pravdu, mezi vaše zákazníky nepatřím, ale podobné údaje na webu mně prostě vadí a takovým firmám se zdaleka vyhýbám... Jaký asi může mít taková firma pořádek jinde, když výkladní skříň = eshop, má kapánek neaktuální údaje?
Na druhou stranu oceňuji, že diskusi zde sledujete a reagujete i s nasypáním popela na hlavu, jiné firmy po kritice web potichu opraví a udělají blbce z kritika :yes: .
mmxsro (14)|12.2.2006 21:04
[QUOTE="Telematix Software"]Uuuuups. Pardon. Pripravujeme uplne novy informacni system a na stare texty v eshopu se opravdu uplne zapomelo. Nebyt tech narazek na solidnost firmy, chtelo by se mi podekovat za upozroneni.
Doufam, ze nasi zakaznici (mezi nez evidentne neaptrite), maji na nasi solidnost uplne opacny nazor. :) [/QUOTE]
Spíš byste měli připravit demoverzi vašich produktů! Jenom blázen by koupil předraženou mapu bez možnosti zkoušky. (to že máte zákazníky znamená, že je tu bláznů dostatek :) )
Kato_ce4you (970)|12.2.2006 21:17
4mmxsro: Ale tim, ze k dispozici neni zadna zkusebni verze je zase vetsi ochrana proti piratum... (ostatne uz se to tady tusim probiralo).
Kazdopadne budiz ke cti firmy TeleMatix, ze tahle fora sleduji - toho si u spolecnosti opravdu velmi cenim :yes:

Btw. ta nabidka prace na jejich webu - to zni jako idealni nabidka pro nejakeho absolventa skoly - bych to z fleku bral, kdyby me tedka vylili ze skoly (coz doufam nehrozi, kreditu mam dostatek :D )
Docent (1234)|13.2.2006 00:22
[QUOTE="mmxsro"]Spíš byste měli připravit demoverzi vašich produktů! Jenom blázen by koupil předraženou mapu bez možnosti zkoušky. (to že máte zákazníky znamená, že je tu bláznů dostatek :) )[/QUOTE]
Mám dojem, že jsem našel celkem dost nabídek se zkušební verzí na 3 měsíce...
beecher (9270)|13.2.2006 00:53
Ty jsou ale vzdy pribalene k nejakemu GPS-enabled PDA. Samostatne neprodejne...

Diskuze promazana. beecher
martinhamr_ce4you (486)|13.2.2006 07:07
Také bych se přimlouval za zkušební verzi.
Pavel Stejskal (155)|13.2.2006 18:39
[QUOTE="mmxsro"]
Spíš byste měli připravit demoverzi vašich produktů! Jenom blázen by koupil předraženou mapu bez možnosti zkoušky. (to že máte zákazníky znamená, že je tu bláznů dostatek :) )[/QUOTE]

myslím, že cena v současné době není nijak předražená a nikdo Vás snad ani nenutí, aby jste si Dynavix zakoupil a máte možnost si Dynavix zapůjčit na otestování :D
mmxsro (14)|13.2.2006 18:50
to mi připomínáte úplně zbytečně, samozřejmě, že mě nenutí. Cena je v porovnání s např TomTom navigatorem celkem vysoká - na to že to je jen čr - navíc s nevalnou podrobností (moraváci si hodně stěžovali). Kde najdu zkušební verzi? Rád si ji stáhnu a vyzkouším. Dík.
Pavel Stejskal (155)|13.2.2006 19:32
nejezdím jižní Moravu, ale na severní Moravě se pohybuju dost často a tam s podrobností jsem neměl problémy ani ve verzi 1.1 (s verzí 1.0 jsem toho moc nenajezdil, nedlouho po mém nákupu vyšel upgrade). Drobné problémy jsem zaznamenal kolem Kolína, kde jsou nějaké nové silnice kvůli té kolínské automobilce a D11.
Trošku nerozumím cena je v porovnání s např TomTom navigatorem celkem vysoká - na to že to je jen čr, jak to myslíte, můžete přece koupit jenom ČR, nebo ČR + podrobnou mapu Evropy, která je dražší než TOM TOM, ale ten rozdíl teď po úpravě cen není propastný.
Dynavix si můžete zapůjčit za úplatu u Sunnysoftu v Praze, nebo Brně. Ano zaplatíte to, ale budete mít jistotu, že nekoupíte zajíce v pytli. Pokud, ale máte o Dynavix opravdu zájem, tak věřím, že pokud vznesete tady na fóru dotaz, zda-li by Vám někdo příležitostně věnoval 1hod. času a uvedete z jakého města jste, že by se někdo našel, kdo Vám navigaci předvede v reálu, než by jste si ji vypůjčil v Sunnysoftu, aby jste věděl, jestli to pro Vás má cenu o této navigaci uvažovat dále a peníze za zápujčku investovat. Další možností by asi bylo navštívit některý ze srazů, kde by jste mohl shlédnout širší portfolio těchto sw.
Grachus_ce4you (81)|13.2.2006 19:45
To teda neni pravda, TT a Dynavix maji stejnou mapu od Teleatlasu a to na chlup... Jedinej rozdil je ze Dynavix ma ve velkych mestech navic cisla popisny ktery TT nema... nevim kdes to vzal ze Moravaci si stezujou. To si pletes s TT ktery mel do podzimu mapu kde Morava pokryta moc nebyla.
Demo samozrejme neexistuje ale lze si treba v sunnysoftu pujcit Dynavix. Co se tyka ceny tak asi taky moc lidi v tom zbehli nejsou, uz to tu bylo taky mockrat. Takze TT + upgrade na novou mapu CR (musi se prikoupit za 60 euro) stoji 6900 Kc a Dynavix s kompletni Evropou a CR 7600Kc to je o 700 Kc navic. Dynavix ma k tomu technickou podporu, a predevsim mas 2 licence (kdezto TT ma 1 a smitec, kdyz si koupis novy PDA nebo se rozbije mas penize vis kde) po oprave lze navysit. A jak bylo receno uz je to plnokrevna navigace, po milionech upgradech (fuj :oops: )...
Opravdu nevim proc tady nekteri rikaj pitomosti, kdyz se staci podivat a trosku si projit weby, kdyz uz se o to zajimaj :? (snad jsem se taky neseknul :) )
Pavel Stejskal (155)|13.2.2006 20:03
2 Grachus: Jj, napsal jsi to přesně;) , já jsem to napsal malinko zdlouhavěji a méně výstižně, ale Ty jsi to trefil opravdu na komoru. A on mmxsro určitě taky nemá čas (jako většina z nás) sledovat dění kolem den co den, ale je pravdou, že jedno z témat má v názvu i: Razantní snížení cen......
MLB (105)|13.2.2006 23:46
[QUOTE="mmxsro"]Kde najdu zkušební verzi? Rád si ji stáhnu a vyzkouším. Dík.[/QUOTE]I já bych si rád někde stáhnul zkušební verzi.
Jsem potenciální zákazník, ale už né nováček a placeným řečem z webu už nějak nevěřím.
Telematix Software (289)|14.2.2006 00:42
Jako zakaznikovi BOR se Vam ani nedivim. Demoverze Dynavixu ale bohuzel neni. Pripadne lze produkt zapujcit v sunnysoftu nebo zde nekdo nabizel moznost podivat se na srazu ce4you apod.
Znovu ale opakuji, ze si _zadne_ pozitivni recenze neplatime - jen zapujcime produkt a pri zverejneni si nekdy zaplatime nejakou reklamu, aby zakaznik vedel, kde nakupit - to ale neznamena, ze tim nekoho uplacime. Na foru vystupujeme otevrene pod svym jmenem atd.
beecher (9270)|14.2.2006 08:52
Promazany citace. Panove, prectete si prosim pravidla. Dekuji. beecher
MLB (105)|14.2.2006 11:32
[QUOTE="Telematix Software"]Jako zakaznikovi BOR se Vam ani nedivim. Demoverze Dynavixu ale bohuzel neni. Pripadne lze produkt zapujcit v sunnysoftu nebo zde nekdo nabizel moznost podivat se na srazu ce4you apod.
Znovu ale opakuji, ze si _zadne_ pozitivni recenze neplatime - jen zapujcime produkt a pri zverejneni si nekdy zaplatime nejakou reklamu, aby zakaznik vedel, kde nakupit - to ale neznamena, ze tim nekoho uplacime. Na foru vystupujeme otevrene pod svym jmenem atd.[/QUOTE]


Dík za odpověď. :D Asi se spojím s Sunnysoftem.
pantata_ce4you (149)|14.2.2006 17:14
[QUOTE="mmxsro"]...jen čr - navíc s nevalnou podrobností (moraváci si hodně stěžovali)...[/QUOTE]
Ja teda na Dynavixu obvykle nenecham nit suchou :) (no prece jen to neni zadarmo a navic mam trochu moznost srovnavat), moravak jsem taky a upozornuji, ze mapy jsou z dostupnych softveru asi nejpodrobnejsi.
Aneb vsichni pouzivaji v podstate stejne mapy CR od Teleatlasu, ale Dynavix, na rozdil od ostatnich, ma doplnene cisla popisne do vetsiho poctu obci. Taktez chyby v mapach jsou temer u vsech stejne.

Co me osobne porad trochu vadi, je absence vetsiho komfortu ovladani a nabidka funkci, ktere proste k tehle aplikaci podle me patri. Tady zatim cizi navigace vyhravaji, ale doufam za to dlouho trvat nebude.
Peta_ce4you (314)|14.2.2006 22:12
nevim co porad mate s demoverzi.. copak TT ma demo??
Docent (1234)|14.2.2006 22:33
Mno, pokud to někdo stále nabízí v Annonci takhle "Navigační software pro PDA a PocketPC TomTom 5.0. UPGRADE ATD. Vše je v češtině i hlasová komunikace. Levně. ", tak to snad musí být demo, ne ;) ?,
BTW perfektní ukázka práce policajtů a státního zastupitelství, je tam pár lidí, kteří nabízejí nejen programy, ale i PDA + GPS stále dokola, ale proč by si někdo přidělával práci, že...