Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

XDA/MDA - problemy s firmware a ine

milex_ce4you (28)|4.8.2003 11:36
este 2 otazky:
1. ako to momentalne vyzera s MDA od T-mobile? Je pouzitelne aj bez dodatocneho zasahu v podobe ROM-update, alebo sa vypina/neprijima hovory/mrzne...a vsetko co som cital v diskusiach?
Chcem si MDA kupit a velmi by som ocenil skusenost a nazor niekoho, kto ho ma a aktivne pouziva.

2. ako sa MDA vysporiadava s GSM kodmi pred telefonnymi cislami? Mam na mysli napriklad *31# pre odoslanie cisla pri zapnutom CLIR-e. Ericssony aj Nokie vedia cislo ulozene v tomto formate normalne pouzivat, t.j. zobrazia meno pri vytacani/prijati sms, atd. A co MDA?

VDAKA!
--
Wuffi (1599)|4.9.2003 01:26
Co se tyce prvniho dotazu... Kde jste to cetl? A nemyslite misto update spis upgrade (na WM2003)? Na mem DataPhone se ta uplne puvodni verze systemu moc dlouho neohrala. Pritel ji vsak ma na svem MDA stale, upgradoval pouze firmware telefonni casti. Zadnymi podobnymi hovory jeho MDA netrpi.
Jinak drobna poznamka k updatum. Updaty - ve smyslu ruznych oprav a vylepseni, at uz telefonni ci PDA casti, bych Vam doporucil instalovat, neb prave ty odstranuji mozne chyby. V tomto duchu bych radil po koupi provest upgrade (povyseni verze) telefonni casti na verzi 4.21.
K druhemu dotazu - s kody se MDA vyporadava uplne jako kazdy normalni telefon. Umi pracovat i s Vami pozadovanym kodem, jen s tim jmenem u prijate SMS nevim neb jsem to nezkousel. Ale nevidim duvod proc by to nemelo umet.