Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

synchronizace jine nez dorucene posty?

sandrushevegan (20)|10.2.2006 10:15
mam takovy problem, nevim jestli jsem narocna, ale prijde mi nelogicke, ze krome dorucene posty muzu synchronizovat s outlookem pouze nevyzadanou postu, ale napr. koncepty nebo odeslanou postu ne. nevim cim to bude, ale moznost mit v motorce nevyzadanou postu vazne nepotrebuju a uz me to prestalo bavit, protoze kdyz si napr. v telefonu napisu email, a ulozim do konceptu, je pak nepouzitelny na dalsi zpracovani v PC a naopak, muzu pouze "odeslat". je to normalni?
belami (8)|21.2.2006 01:24
když používáš pro sync ActiveSync, tak můžeš (pouze!!!) na PC nastavit jaké složky a podsložky se mají synchronizovat, např. si vytvoříš podsložku se spamem kam se budou sypat spamy a to prostě nebudeš posílat na telefon. Jinak je užitečné synchronizovat odeslanou poštu a popř. koncepty.
Nastavení je u upřesnění nastavení sync pošty, kde můžeš nastavit velikost a zda chceš syncovat přílohy a do jaké velikosti
sandrushevegan (20)|22.2.2006 15:03
samozrejme na to jsem prisla take, a prave proto mi prijde divne, ze u onoho nastaveni nemam moznost synchronizovat prave napr. odeslanou postu a koncepty, zkratka to nejde, neni tam jak se k tomu dostat jak to zaskrtnout, kdezto tato moznost je u nevyzadane (a dorucene) posty. asi bude zadrhel nekde jinde, ostatne tech zadrhelu tam bude vic, a proto svoji motorku zitra nesu do servisu :(