Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 21

Téma: 720+BT MSI Star Key+XP SP2

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Ahoj.
    Takže... problem zpočíva v tom, že mi nejde ActiveSync pres BT. Kdyz dam v BT My Device a tam BT serial port, tak v properties je napsano COM port: COM 11. Když ale dám Find BT devices, najdu svoji 720, kliknu a ono to vypůise vsechny ty services a dam u BT serial port properties tak tam je COM port: 12 (a nejde to zmenit)... Tak ted nevim ktery z tech portu mam do ActiveSync nastaveni pripjeni nastavit... At nastavim 12 nebo 12 tak to nejde.. dam v PDA ActiveSync via BT, vsechno v pohode az kdyz uz se to zacne pripojovat (v pocitaci se ta zelena ikonka "toci" a pise to pripojujiú tak mi to v PDA napise "Opening Port" a tim to konci... PC za chvili napise Zarizeni nebylo rozpoznano atd... poradte plz, zkousel jsem vsechno... fakt uz nevim ((
    Dik
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Já ti s tim asi nepomůžu.. ale jen chci říct že se mi to dělo taky.. měl jsem BT jen půjčený tak jsem to nedořešil a vykašlal se na to.. akorát vím že jsem měl velký zmatek v těch COM portech.. Tak přeju hodně štěstí k úspěchu a vyřešení tohoto problému.. :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Jo, ok... tak kdyby nekdo jiny mohl plz...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Mate na PC vytvoreny prichozi COM port? Pokud ano, mate ho nastaveny v AS jako COM port?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

v tomhle jsem uuplne novy... takze jestli byste mi to mohl popsat jak to udelat a popsal co je to AS a tak. Byl bych nekonecne vdecny...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

OK. (AS = ActiveSync)
    1. Smazte jakekoliv sparovani mezi temi dvemi zarizenimi jak na PDA, tak na PC.
    2. V BT Manageru na PC na zalozce COM porty vytvorte novy prichozi COM port (pokud jej uz nemate).
    3. Tento port nastavte v Active Sync na PC jakozto COM port.
    4. Na PDA pustte BT managera, dejte New (prvni polozka v menu), vyberte ActiveSync over BT, nechte najit vase PC, vyberte jej, sparujte a mela by se vytvorit ikona se jmenem vaseho PC.
    5. Po te kdyz budete chtit syncnout pres BT, tak staci v BT manazeru podrzet na te ikone a dat Pripojit/Connect.

BTW 50 prispevku? To jste tady uz dlouho...

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

No v BT Configuration mam dve "karty"... Local Services a Client Application... Add COM port jde jen v Client Application... (v tom dtuhym jde Add Serial Service)... takze v Client Application jsem dal ADD COM port (COM 14)... V AS jsem dal nastaveni pripojeni (btw, kdyz to dam, tak jeste nez se to nastaveni pripojeni otevre, chce to authorization u PPC, ma to tak byt?) Tam jsem vybral COM 14... Jo a predtim jsem udelal v kompu Unpair devices a smazal vsechny "shortcuts" v PPC, ale stejne, kdyz uz si tam pak v AS via BT vybrat pocitac, je tam ten hacek u kompu... No dal jsem pripojit a to same... Opening port... Ono totiz to BT asi pridelilo COM 12 memu PDAcku... tam jsem v nastaveni (opet v Client Application) smazal to COM 12... a pote uz u Portu meho PDA bylo COM 14... ale stejne to nejde... DKyz se snazim pripojit, tak mi to v PC napise BT connection established successfully... Connecting to BT Serial Port Service on computer. COM 11.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

:O Vubec nevim, o cem mluvite...
    Chtelo by to nejake screenshoty...

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Tak ten problem s tim hackem jsem vyresil, v paired devices jsem jen dal Remove ten pocitac... Ale stale nejde...
    Tak ted to mam takhle:
    V BT Config. mam v
    1) Local Services- BT Serial port- Startup-Auto, Secure Connection- Required, COM port- COM11
    2) Client Applications Bluetooth Serial port (2)- Secure Connection- Required, COM Port- COM 14 (uz tu COM12 nemam, protoze, jak jsem jiz napsal, jsem to smazal)
    Potom kdyz jdu v BT My device, tak v BT Serial port mam nastaveny COM 11(ale ted uz muzu nastavit i 12, pote co jsem to tam v Client Applications smazal).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Kde mate ten BT Config? Na PC?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

No m eani nejde o AS, ale o to, abych mohl pouzivat internet v PDA pres BT... Kdyz totiz normalne z PDA dam new, najdu PC, dam internet Access atd. tak to jde... pripoji se to, v active connections to ukazuje, ze je to pripojeny, ale nemuzu nic delat... napriklad IE, ICQ, MSN atd... Nevite co s timhle plz??

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tak moment, vam se to teda synchronizuje pres BT s PC nebo ne?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Ne, kdyz uz vsechno udelam (connect via BT atd.) a kdyz uz se to zacne pripojovat, tak se to zastavi na "Status: Opening port", pri tom AS v PC pise Pripojuji a nic... za chvili PC napise zarizeni nebylo rozpoznano atd... Podobne jako se to stavalo u ihoraku z fora HP (ted jsem tam napsal, takze by to mela byt prvni diskuze)...
    A AS mam verzi 4.1

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

A jeste pokazde kdyz z PC jdu do OBEX File Transfer, tak to musim v PDA pokazde potvrzovat... nemuze to treba s tim nejak souviset? KDe mam dat, abych to nemusel pokazde potvrzovat?

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Star Trek - rozebrání zařízení
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 01-02-2010, 19:00
  2. Samsung S5230 star - S5600 Preston
    Od armanny v sekci Zbývající zařízení Samsung
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 20-09-2009, 19:42
  3. MSI Star Key v2.0, USB Bluetooth™v2.0/ClassI adapt
    Od 8310 v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-12-2007, 15:12
  4. BT GPS se SiRF Star III a pripojkou na externi antenu
    Od hrabe_ce4you v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 02-11-2006, 00:36
  5. HTC Star Trek je tu [smartphonethoughts.com, pocketnow.com]
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 10-07-2006, 14:19