Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: WOL & PPC2003

Nováček
    Registrace
    Jan 2003

zdravim vsechny,
    po umornym testovani a boji s vlastni blbosti jsem si na Handago.com precetl ze WOL 1.4 nefunguje pod WM2003. Na sunnysoftu webu jenom pisou ze kompatibilita je s PPC2002... Tak snad verze 1.4a ? Zatim ke stazeni neni, a ani jsem nikde nenasel v cem bude vylepsena.
    Otazka pro p. Adamce - bude WOL1.4a podporovat WM2003? A kdy bude ke stazeni?
    Kdyz si clovek na to zvykne, tak pak ma dojem, ze mu v tom pda neco chybi

JFN
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

K stazeni je posledni 1.4a, jen se tak nehlasi :-) A nepodporuje WM2003. Duvod je, ze MS z nejakeho duvodu zase udelal to same, co v PKPC2000 a tedy, ze pokud neni aktivni connection, IE nenacita nic. Takze se ani nedostanete na server WOLu. Mam verzi, ktera pracuje, kdyz mam aktivni connection, ale ta je k nicemu. Na reseni se pracuje.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

jejda, zrada :c))))) funguje v nepripojenych PPC2K3 local loopback, ze by se slo na WOL server dostat jinym prohlizecem nez MSIE, napr. NetFrontem?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Prave, ze nefunguje,na tom to cele stalo. Verze psledni na nasi WWW mela problem i v tom, ze ten puvdni lokalhost se ted musi prejmenovat na nazev partnershipu, co neni problem, ale stejne to jde az kdyz je aktivni connection :-(

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

a predpokladam, ze jakakoli komunikace na 127.0.0.1 taky nic. doufam, ze to MS uzna jako chybu a ne jako vlastnost OS, protoze princip fungovani WOL (nezavislost na prohlizeci) mi prijde fajn.
    na druhou stranu mi vyresilo dilema, jestli upgrade nebo elektrickou kolobezku :c))))

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

To je to same, localhost :-) a je to stejne, jako u PocketPC2002. No, uvidime, jak to vyresime, uz jsem psal na MS, tak snad..... . Ono jim nefunguje ani jejich HTML server, takze .....

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

vim, co je localhost. jen sem zkousel, jestli neni chyba v nastaveni hostsu :c)))) uvidime, jak se s tim pochlapi MS

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Problem vyresen. Mailnete mi, kdo ma zajem to taky otestovat jeste pred uvedenim :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Nova verze 1.5 k stahnuti na nasi WWW. Budu vdecny za postrehy. Plati kody z verze 1.4.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od hybo
    Nova verze 1.5 k stahnuti na nasi WWW. Budu vdecny za postrehy. Plati kody z verze 1.4.
    cooool, ze bych nakonec do te 2210 sel? muzu se zeptat, v cem spociva nakonec reseni problemu (to vite, zvedavy programator) nebo je to firemni "rodine stribro"?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

No, vic jak stribro je to, ze uplne presne nevim :-) Ale skratka je tam nejaka moznost a tu jsme zkusili s slo to. Ja nejsem programator, ja jen zadavam :-)

Podobná témata

1. Upgrade na PPC2003
    Od hrtak_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 04-03-2004, 08:30
  2. MDA I s PPC2003 a WModem
    Od HRomek_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 03-03-2004, 13:57
  3. a600 a PPC2003
    Od Gius_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus