Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

mChat a HP folding Bluetooth keyboard

Mlok_ce4you (154)|9.2.2006 16:02
Nepoužíváte prosím někdo tuto kombinaci?

Mám mChat 2.0b14 a tuto klávesnici. Vše funguje až na maličkost a tou je Enter... Ikdyž mám v nastavení mChatu zaškrtnutou volbu : sends a message, tak mi enter na této klávesnici nereaguje... Když připojím USB klavku, enter funguje...

Nevíte někdo prosím jak na to? je mi docela hloupý na každou zprávu ťukat stylusem na Send... :disgusted:

Díky
Z.
beecher (9270)|9.2.2006 16:04
CTRL+Enter?
Mlok_ce4you (154)|9.2.2006 16:38
negative :(

Ani Alt-Enter... Ve všech aplikacích enter normálně funguje, stejně tak jako enter přes jinou klávesnici v mChat také, ale tato kombinace nějak nechce.. :(

A to jsem si liboval, jaký je mChat prima :)

Ale každopádně děkuji
Z.

Mlok_ce4you (154)|10.2.2006 18:26
Opravdu nikdo další, kdo by měl tuto kombinaci hw a sw? :?

Zkouším stáhnout starší verzi, jestli to nebude tou poslední betou...
Mlok_ce4you (154)|10.2.2006 19:15
Tak pro Ty, co by měli někdy třeba stejný problém...

Už jsem na to přišel. Je to v nastavení AekMap. U české lokalizace nefunguje enter jak má, při přepnutí na anglickou to šlape v pohodě. Takže buď se mi to podaří spravit, nebo budu na ICQ bez háčků a čárek, což by nebyla až taková tragedie :)
Brco_ce4you (447)|11.2.2006 08:20
[QUOTE="Mlok"]Tak pro Ty, co by měli někdy třeba stejný problém...

Už jsem na to přišel. Je to v nastavení AekMap. U české lokalizace nefunguje enter jak má, při přepnutí na anglickou to šlape v pohodě. Takže buď se mi to podaří spravit, nebo budu na ICQ bez háčků a čárek, což by nebyla až taková tragedie :)[/QUOTE]

A mas najnovsi driver?
Mlok_ce4you (154)|11.2.2006 09:07
Myslím si, že jsem něco stahoval... Na druhou stranu mi to píše V1.0.0.1, což asi nejnovější zrovna nebude, co? .) Jdu to zkusit někde najít :)
Beny_ce4you (53)|3.10.2006 08:09
jj, mam stejnou verzi SW ke klavesnici a funguje mi s mChatem vpohode (je fakt ze pouzivam jen EN klavesnici). Az nainstaluju cestinu zkusim a dam vedet zda to de