Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

praskani v kloubu u qtek 9000

aaischa (660)|9.2.2006 11:48
ahoj, mate nekdo nejakou radu jak eliminovat lupani v pantu mda V pri jeho otaceni :) co s tim?:sarcastic: ne ze by mi to nejak extra vadilo ale mam z toho strach aby se to casem neuvolnilo, potoze me dost zkalamalo mda III kde se mi po skoro trictvrte roce pouzivani klavesnice vysouvala prakticky sama :O
Miloš Strouhal (3997)|9.2.2006 22:50
Nic s tim delat nejde. Neni to vada, je to vlastnost toho mechanismu, ma v sobe jemnou vuli, a diky tomu to v tom obcas jakoby lupne. Ten zvuk hodne zesiluji plasty, mechanismus sam o sobe je tvoren ciste z ocele a hliniku. Neni to proto ze by tam snad neco odchazelo, ten kloub to zarizeni cele zcela jiste nakonec jeste prezije. ;) Jinak, vetsina MDA jez mi prosly rukama to cvakani v kloubu vykazovala. Moje ale necvaka, mel jsem jej rozebrane do sroubku a kloub si dotahl. Ale nedoporucuji amaterum mne nasledovat, mohlo by je to vyjit velice draze.. A prichazite tim o zaruku, samozrejme.
aaischa (660)|6.5.2006 10:35
tak už jsem to ošéfoval, nic jinýho než červenou nemám :D ale je pevnej jak novej a ani se nehne :) :cool: :))
00143450_P1012823_ZZK4.jpg
Miloš Strouhal (3997)|6.5.2006 10:43
Super, jen drobnost k tvemu podpisu a nazvu diskuze. MDA Pro je HTC Universal, ale neni to Qtek 9000. Vsechny 9000ky jsou cerne, a tve Pro je stribrne, stejne jako VPA IV nebo SPV 5000.
Yankee.106 (231)|8.5.2006 21:20
[QUOTE="aaischa"]tak už jsem to ošéfoval, nic jinýho než červenou nemám :D ale je pevnej jak novej a ani se nehne :) :cool: :)) [/QUOTE]
Mě se mrská celý display, mohlo by to pomoci i na to? A stačí povolit jen ten jeden šrobek a na druhé straně je to jen zaklesnuté?
aaischa (660)|8.5.2006 21:42
[QUOTE="Yankee.106"][QUOTE="aaischa"]tak už jsem to ošéfova [/QUOTE]
Mě se mrská celý display, mohlo by to pomoci i na to??[/QUOTE]

to je ono .. to praskání mi je jedno, doted se to obcas stane ale uz minimalne, prave ten display kdyz sem treba sel tak se tak jako "mrskal" zestrany nastranu cca 1-2mm vůle. a timhle to zmyzí ten kus kovu dole se trošku vychodil v tom plastu takže když to vemeš do ruky tak vidíš že se malinko hejbe proto jsem dokola oblepil ten kov a je to jak nový :) zkus to ... nemusíč třeba červenou ale ja jinou doma nemel
Yankee.106 (231)|9.5.2006 20:51
Jdu tedy sehnat nějaký mrňavý křížák a jdu operovat. Doufám, že nebudu pitvat :oops:

edittak samolepka pomohla jen trochu, obávám se, že mám poškozený kloub v displayi :? předpokládám, že to je na reklamaci :dead: