Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 34 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 498

Téma: Velká recenze zařízení Acer n300

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

To bych časem vyřešil novým akumulátorem s vyšší kapacitou.
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Nov 2007

To by musel byt o hodne lepsi aby to za neco stalo :?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Kdybych si PDA kupoval teď, rozhodně by to bylo to pravé ořechové... Baterie asi opravdu nebudou stát za moc, ale řešil bych to stejně jako teď - baterie 2, jako u looxe (i ty už nejsou po roce nic moc, vydržely víc...).
    Jinak takhle vybavené PDA za tu cenu... prostě

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Skvělá recenze a na PDA od Aceru i dost vysoké hodnocení:yes: Docela by mě zajímalo jak to bude vypadat s pomalejší verzí. Přemýšlím nad případnou výměnou mého zatím skvěle jedoucího N50 a nejsem si jist zda by N310 nebylo (mimo VGA samozřejmě) případně krokem zpět (CF slot, Wi-fi, Irda mi nechybí to jsem za celou dobu odzkoušel jen jednou).

Už se těším na zkušenosti budoucích nových majitelů, jak bude 300 MHz procák stíhat vykreslovat VGA rozlišení. Rád se nechám mile překvapit:-)

Jinak s tou cenou opatrně, nové N310 např. na cybexu je jen těsně nad 8000 vč. DPH a to je myslím skutečně cena která "bere dech", VGA za tyhle peníze to je fakt bomba:$:

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od hanýsek
    Skvělá recenze a na PDA od Aceru i dost vysoké hodnocení:yes: Docela by mě zajímalo jak to bude vypadat s pomalejší verzí. Přemýšlím nad případnou výměnou mého zatím skvěle jedoucího N50 a nejsem si jist zda by N310 nebylo (mimo VGA samozřejmě) případně krokem zpět (CF slot, Wi-fi, Irda mi nechybí to jsem za celou dobu odzkoušel jen jednou).

Už se těším na zkušenosti budoucích nových majitelů, jak bude 300 MHz procák stíhat vykreslovat VGA rozlišení. Rád se nechám mile překvapit:-)

Jinak s tou cenou opatrně, nové N310 např. na cybexu je jen těsně nad 8000 vč. DPH a to je myslím skutečně cena která "bere dech", VGA za tyhle peníze to je fakt bomba:$:
    Dnes jsem si vybalil N310. Poznatky: Sluchatkovy vystup je nejlepsi ze vsech Acer. Lcd jde mirne do ruzova, ale jen v primem porovnani s mnohem drazsim PDA (Palm LD). BT je nestabilni s GPRS modemem N6230i. Design je jeste lepsi, nez na foto. Rozmery az neuveritelne male. Vykon vyhovujici, pro bezne veci. Tak asi tak.

Registrace
    Nov 2007

Tak gratuluju. jsem zvedavej na zkusenosti po delsim pouzivani a preju ti aby se nenaplnila zadna z mych pesimistickych vizi :sarcastic: :yes:

Ale stejne o jeho kupu zatim ani neuvazuju (a ze uz se po ocku po novy masine divam) )

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

ted jsem si vsiml jeste jedne veci. Podsviceni LCD je mozno stahnout na opravdu min. uroven. (Kvuli cteni v noci). U MDA C jsem mel e-knihu vypalenou na sitnici.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

nevim.........podle recenze se mi jevi fakt suprove az na tu baterii.....pred dvema mesici jsem si kupoval N50 Standart a musim rict maximalni spokojenost. Kdyz vydrzi baterka pri docela vytizenym provozu 6-7 hodin, super vykon.......k uplny spokojenosti by mi stacilo VGA (popripade WM5). Jenze N30 by mi zase nevyhovovala s baterii........skoda lepsi zustat u spokojenosti

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

...jen pro upresneni (urcite to vsichni vite - ty testy baterky v testu jsou extremni, respektive zarizeni je vzdy vytizeno na maximum (podsviceni, vykon procesoru). Obzvlast u tohoto zarizeni je napriklad dost o oci mit ho na maximalni podsviceni a kazdy stupinek dolu neco energie usetri. A celkovym vhodnym nastavenim je mozne vydrz protahnout skutecne vyznamne.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Netusite, do jake miry pujde provozovat napr. na N310 USB WIFI adapter? WIFI je pro mne sice dulezite, ale jen obcas, tak premyslim, ze bych si koupil "jen" N310 a pouzival USB WIFI, ktere mam (nejake MSI).

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

No s vydrzi to neni az tak tragicky, vcera cely vecer interneteni a experimentu, po nekolika nabitich to bude jeste lepsi. Je to jako u telefonu. Budto rozumnej kompromis nebo mit na zadech pristroje privazany "Dukovany".

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Tak jsem vcera vybalil sveho acera 310 a at hledam jak hledam, kolibka tu neni. Prosim recenzanta aby to v clanku zminil

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Prosim ctenare, aby recenzi cetli pokud mozno peclive

kolébka (pouze Acer n311) (v seznamu prislusenstvi)

A pak je to tam jeste jednouv sekci Rozdíl mezi Acer n311 a Acer n310

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Uz na to koukam, omlouvam se.. byl jsem na ni tak nateseny, ze jsem si to podvedomne nechtel pripustit

Registrace
    Nov 2007

Tohle rika recenze n30:

V praktickém testu dosáhl Acer celkem průměrného výkonu 3,5 hodiny standardního užívání při maximálním podsvícení
    A tohle n311:

* Standardní test běžného používání, max. podsvícení - 2h39m
    * Přehrávání videa, max. podsvícení - 3h21m
    * Přehrávání MP3, vypnutý displej - 12h05m
    * Zapnuté WiFi, bez zatížení - 2h13m
    Podle recenzi mela mit n30 jeste vetsi vydrz nez n311! Alespon ze to zachranuje ta vymenitelna baterie. Docela jsem zvedavej, jak vykonna bude ta lepsi. :disgusted:

Strana 2 z 34 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velká recenze zařízení Acer c530 / c510
    Od Pavel Koza v sekci Acer
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 30-07-2007, 18:24
  2. Velká recenze zařízení Acer n50
    Od Pavel Koza v sekci Acer
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 19-03-2007, 10:00
  3. Velká recenze zařízení Acer n35