Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 44 z 44

Téma: Mobipocket Reader 5.1.532 - zkusenosti, tipy, triky

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

zdary mam MP Reader 5.0.523 a miznou mizalozky ctu knihu a po dvou dnech nemam zalozku kde jsem skoncil muzu se presunout akorat podle ukazatele progresu v knize dalsi den uz neni zaznamenan ani progres proste kniha je na zacatku nevite nekdo jestli je chyba v prohlizeci nebo muze byt v knize??? diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

tak mizeni bookmarkov me dozralo nadobro a presel jsem na haali reader...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Víte o nějakém readeru, kde by fungovalo posouvání stránek prstem? Jako to má třeba PIEPlus?

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

mam nainstalovany mobipocket v pda a ja somar som nainstaloval potom aj acrobat reader for pocketpc a ten som nasledne odinstaloval a teraz subory pdb pdf atd. su neni asociovane k ziadnemu programu a nedaju sa ani v mobipcokete priradit nech ich on otvara. teda da sa to v nom nastavit ale nic sa nedeje. potrebujem proste priradit Mobipocket k suborom ktore chcem aby sam otvaral ako sa da napr. priradit vo windowsoch nech sa otvaraju subory tym - alebo onym programom. chcem to preto lebo subory otvaram vylucne cez totalcomandera v pocketpc a je velmi neprakticke otvarat zakazdym MP a cez neho vyberat subory.

bábo rad.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Mám dojem že řešení máš, asociace jdou upravit v TotalCommanderu 2.5

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

chcem sa opytat kde sa v Mobipocketu da nastavit kodovanie lebo mi to nezobrazuje diaktitiku

edit: ok nasiel som to

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Ahoj. Pro korektní zobrazování češtiny je potřeba si doinstalovat české fonty. Viz http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=1235.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Dekuji za tip

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Keddie
    Ahoj. Pro korektní zobrazování češtiny je potřeba si doinstalovat české fonty. Viz http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=1235.
    Taky dekuji za info, chvilku me to trapilo...ale, ted jsem mooooc happy

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Ahoj lidi. Nevíte někdo, jak by bylo možný synchronizovat skrytý soubory? Konkrétně pokud čtu v PDA, uloží se mi místo, kde jsem skončil, do souboru s příponou mbp. A když chci pokračovat na PC, musím manuálně tento soubor zkopírovat do adresáře ebooks na PC. Zkoušel jsem všechny možný synchronizační programy, ale bez úspěchu. Pokud souboru změním atribut, je to v pohodě, ale při dalším uložení je zase hidden :-(

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

V pohode sa to dá synchronizovať cez stolný Mobipocket Reader. Len ho treba mať správne nakonfigurovaný. V nastaveniach "My reading devices" je potrebné mať zafajknuté "Synchronize eBook Information and annotations"

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Ano, to máte pravdu, ale to se synchronizují jenom knihy. Ale místo kde jsem dočet se nenastaví, vždy je tam kniha od začátku. Teda aspoň mně to tak dělá. A když si vložím záložku, tak se do druhého zařízení nesesynchronizuje. Kdyby to takhle fungovaalo, tak nic neřeším.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Ach zóó. Nuž, vyskúšal som, naozaj to nejde. Ale možno by sa to dalo obísť tým, že pred vypnutím Readera vytvoríte záložku a po synchronizácii túto záložku použijete. Potom záložku zmažete. Je to asi jednoduchšie ako ručne kopírovať skryté súbory, ale je smutné, že Mobipocket samotný to neponúka.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Bohužel, ten trik se záložkou jsem zkoušel taky, ale přestože mám zaškrtnuto "annotation" tak se mi záložky taky nesynchronizují. Jenom když dám soubor odeslat ze stolního, tak se přehrne i se záložkou. Ale zpátky už to nejde :-(

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Reakcí: 83
    Poslední příspěvek: 19-07-2008, 17:29
  2. Servisni centrum Acer - tipy, triky, zkusenosti
    Od myssak_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 65
    Poslední příspěvek: 31-10-2007, 20:12
  3. HTC Advantage - Tipy,Triky,Zkusenosti
    Od linuxsoft v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1