Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tracklog

Padluke_ce4you (49)|8.2.2006 20:53
Ahoj, prosim muzete mi poradit jak mam rozchodit ukladani prijete trasy?
Rad bych ukladal po jedne sekunde, jde to nekde nastavit? co jsem zkousel v default nastaveni tak se mi sice uklada nejaka trasa ale kdyz ji chci ulozit ozi mi napise Track file could not be saved. nevite jak na to? dekuji Lukas
boban1108 (72)|9.2.2006 14:40
Ten problem jsem mel taky nekolikrat, bohuzel si presne nepamatuji, jak jsem to tenkrat vyresil, ale:
1. Nelze ukladat prazdny Tracklog. Tzn. ze pokud jsi ho vymazal, tak nelze hned pote ulozit. Musi se necim zaplnit.
2. V menu FILE-Nastaveni-Datove soubory map musi byt nastavena existujici cesta. Nesmeruje to nekam, co neexistuje?

Tomas
pospa (70)|18.4.2006 13:42
jsem sice novy uzivatel oziho a projizdim diskuze.. nicmene, mel jsem podobny problem s tim, ze mi nejde ulozit track ;-( bylo to tim, ze jsem mel ten program nainstalovanej na karte, musel sem to soupnout do hlavni pameti
zany (71)|20.4.2006 03:22
tím to určitě nebylo, Ozi na krtě bez problémů provozuju
pospa (70)|20.4.2006 12:06
no a zkousel jsi to? nainstalovat to normalne do systemu? mne taky vsechno fungovalo normalne, jen ne ulozit tracklog...
zany (71)|21.4.2006 22:51
proč bych to měl instalovat do systému, když to na kartě funguje, ukládá tracky, waypointy etc...takže přesun z karty do systému v tvém případě možná pomohl, ale příčina asi byla v něčem jiném
pospa (70)|23.4.2006 15:58
vis co zany, mne je uplne jedno kde mas nainstalovanej ozi, jen se snazim pomoct padlukemu, kterymu to nefunguje. mel jsem podobnej problem a tohle pomohlo. nic vic nic min.
tommysoft (26)|5.5.2006 06:28
[QUOTE]proč bych to měl instalovat do systému, když to na kartě funguje, ukládá tracky, waypointy etc...takže přesun z karty do systému v tvém případě možná pomohl, ale příčina asi byla v něčem jiném[/QUOTE]

Přesně tak, je potřeba v menu File-Configuration-Map & Data Files zadat existující cestu do položky Data File Path. Provozuju Oziho taky na kartě a po instalaci tam byly defaultně nastaveny ty cesty špatně a nenačítalo mi to ani mapy. Po úpravě cest jsou mapy i track logy v pohodě.
chromos (116)|5.5.2006 17:45
Cesty pro Data a Mapy jsou nastaveny dobře, jen je potřeba veškerý obsah adresáře CE OziExplorerCE Common Files přesunout do instalačního adresáře Oziho, to jest sem: CE OziExplorerCE. Při instalalaci na kartu se totiž tato neprovede správně, viz upozornění na stránce výrobce:

If you tell the Add/Remove Program Manager that you do not want to install to the default application install directory and choose say the storage card then the installation will be totally stuffed up. Instead of installing the software exe files and common files to the same folder (OziExplorer) they will be installed to separate folders using descriptive names instead of the specified name in the install files. The common files must be located in the same folder as the exe files so you will need to manually move all the files and folders in the CE OziExplorerCE Common Files folder to the CE OziExplorerCE folder.
tommysoft (26)|8.5.2006 20:55
A jakou máš verzi OZI CE? Já jsem problém, co popisuješ, při instalaci neměl, ale mám verzi 1.11.4 beta.
chromos (116)|8.5.2006 22:15
1.12.3.
gete (40)|25.5.2006 17:15
[QUOTE="chromos"]Cesty pro Data a Mapy jsou nastaveny dobře, jen je potřeba veškerý obsah adresáře CE OziExplorerCE Common Files přesunout do instalačního adresáře Oziho, to jest sem: CE OziExplorerCE. Při instalalaci na kartu se totiž tato neprovede správně, viz upozornění na stránce výrobce:
[/QUOTE]

Nemohol by si to bližšie uviesť. Ja som také adresáre CE OziExplorerCE Common Files a CE OziExplorerCE vôbec nenašiel. Najprv som si myslel, že mi to tracky neukladá - nikde som ich nevidel, ale potom som zistil, že ich ukladá, ale vôbec nie pod názvom, ktorý som zadal ja a navyše nie samostatne, ale všetky dokopy. Vždy iba dopíše nový do pôvodného súboru. Teraz som zrušil fajku pri File-Track log-Log track to file. Uvidím, či to prestane.


Prestalo. Už to neukladá vôbec?! Teda tvári sa, že ukladá, ale všetky uložené súbory majú 116b a keď ich chcem otvoriť na display nie je nič.
Poradní niekto čo s tým?
Ahoj
gete (40)|30.5.2006 16:13
No?
Nenájde sa niekto, kto lame po lopate vysvetlí ako ukladať tracky a čo treba mať nastavené v Ozim?
Dík
Tomkk (39)|30.5.2006 18:01
Tento problém jsem řešil včera. Také jsem nainstaloval Oziho na kartu a ukládat nešlo. Pak mi došlo, že v návodu se píše něco o tom, že cesta nemá obsahovat mezery, přitom složka do které se Ozi nainstauije na kartu má mezery hned dvě, nebo tři. Prostě jsem jen přejmenoval ten děsně dlouhý název složky na OziEploreriCE a upavil potřebné názvy cest a chodí to.:yes: (čekal jsem, že budu miset znovu instalovat, ale nestalo se). Možná, že stačí jen přesměrovat cesty souborům do jiné složky, ale to jsem nezkoušel.