Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Legacy-Návod

c.Data_ce4you (40)|8.2.2006 17:24
lidi potřebuji vědět jestli není na Legacy někde návod jsem ve věživ druhem patře a nevím co dál, jsou tam teleporty co mě hazej spatky, díry co nejdou obejít a tak zvedací stěny co nedjou udržet nahoře..prosim pomoc:)
awatar (20)|14.2.2006 21:25
nejake rady najdes na legacy - navod eng je to ale anglicky, jinak bys tam mel nekde mit paky, kterymi ty diry zasypes, taky jsem se tam sekl
Sir Wesley (3)|26.6.2006 18:08
Zacal som hrat Legacy na nokii 9500 (ale myslim ze je jedno na com),
prosim pomozte niekto debilovy ako ja pretoze som sa sekol v 3 levely, dostal som sa po zevraj jedine dvere ktore pytaju odomna kluc a neviem kde ho mam zobrat.
Diki moc za pomoc!!!
Marty-McFly (384)|26.6.2006 19:56
Sorry, ale tohle se mi zdá totální lenivost, když neumíš kliknout na odkaz co je o jeden příspěvek výše..

tady máš návody..
Level 1 - Decrantes
Level 2a - Beraquel
Level 2b - Beraquel2
Level 3a - Grendelmoore
Level 3b - Grendelmoore
Level 4 - Final Maps
Kings Aide
To co hledáš je Level 2b - beraquel2
5 minut googlu...
Sir Wesley (3)|26.6.2006 21:49
Oh diki moc kamo ja som sa pokusla hladat ale asi som nezadal spravny kluc slov pretoze som hladal pre moj komunikator a to bola asi ta chybycka preco som nic nensaiel :) este raz dik
Sir Wesley (3)|27.6.2006 07:30
Ja sa asi vzdavam tak neviem ci som k..... alebo co ale vcera som nad tym stravil tolko casu ze sa mi vybyl mobil. Isiel som presne podla navodu Level 2b - Beraquel2 - Tower Level 3 a nemohol som sa dostat k bodom 9, 11, 12, 13, 14, 15. Vsetko ostatne som urobil, ale stale su tam dvere cez ktore nie a nie sa dostat .... uz som zufaly toto sa mi este nestalo ... :(( ale vsetko je raz popreve, fakt moc prosim o pomoc, zabavna hra ale bohuzial neviem to prejst ani podla navodu .... neviem ci je to ine na nokii 9500 ako na ostatnych ale to pochybujem!!! :evil:
Kronko (2)|9.8.2008 12:59
Prosim ako prejdem tie jamy v Tower level 1 je tam 5 jam a 4 packy.
homerik (1)|26.6.2009 17:55
ja som sa zasekol v tretom meste kde odomna na troch miestach pyta registracny kod.

Přečti si prosím pravidla tohoto SERVERU.

Včera při Své registraci na tento server, jsi s nima souhlasil. Dík.

Po pár dnech Ti tento příspěvek smažu