Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA compact nenajde 2GB SD Kartu

nimbee (9)|8.2.2006 13:41
Zdravim, dnes jsem stravil vycerpavajici 1/2 den nad SD kartou a nepodarilo se mi primet moje MDAc aby ji naslo. Jednalo se o SanDisc SD 2GB (standartni "blue line"). Sel jsem vymenit a ani 1GB variantu MDAc nenalezlo. Formatoval jsem ji jak v MDA tak i v jinem fotaku-bez vysledku. Vlastnim MDAc s poslednim oficialnim firmware od T-Mobile CZ ROM 1.13. Napada nekoho reseni jak na to? Jsem uz fakt zoufalej a s mensi kapacitou se proste nespokojim! V T-M mi rekli, ze 2GB je max co by melo MDAc cist, ale evidentne jsem neuspel. Jestli mi pomuze Flash, jdu do nej, jen jakou z tech shipped ROM na XDAdev. zvolit, aby to s SD kartou komunikovalo? A posledni vec-nikde jsem nenasel max.rychlost cteni a zapisu SD karty v MDAc. Jinymi slovy ma vyznam si poridit SD kartu SanDisc ULTRA II, ktera ma vyssi rychlost cteni i zapisu? Predem moc dekuji za jakoukoli reakci.

btw: Jake jsou Vase zkusenosti s kapacitou 2GB a vyssi v MDAc - jaka znacka karty a jaka verze ROM?
duffioso (537)|8.2.2006 20:29
ja sice pouzivam jenom 512 MB kartu,ale zkousel jsem kamaradovo 1GB a 2GB a obe bezeli moc pekne!Byli to tusim Kingstonky a mam uplne prvni ROM 1.O1.00WWE!Jo a na rychlost moc koukat nemusis,v MDA to nepoznas,spis jenom ve ctecce karet pri kopirovani
Stanik_ce4you (77)|8.2.2006 23:05
Někde na to tady je už jedna diskuze, osobně mám 1GB Ultra II a myslim si že rychlejší kartu užiješ hlavně při používání navigace.
JanHavlicek (635)|9.2.2006 15:57
Prostá nekompabilita karty a compacta, řešilo se to už mockrát, zkrátka vyměň výrobce nebo typ (Ultra II apod.), téma ohledně kompability karet třeba zde

2 Stanik: je to úplně jedno, tyhle zařízení to stejně nevyužijí ani při navigaci
nimbee (9)|9.2.2006 20:37
dekuji vsem za reakce, zna tedy nekdo max. rychlost cteni/zapisu MDAc na SD kartu? V zadnych technickych specifikacich jsem to nenalezl. Jde mi o to, jestli ma vyznam priplatit za rychlejsi kartu napr. ULTRA II? Planuji ji pouzivat hlavne pro navigaci.
ElSoft (1244)|10.2.2006 07:06
v MDAc rozdil zrejme nepoznas, smysl by to melo jestlize bys ji pouzival i v jinych zarizenich, jako jsou fotoaparaty, ktery tu rychlost dokazou vyuzit
duffioso (537)|10.2.2006 21:27
presne tohle jsem uz psal!na rychlost karty hledet nemusis,protoze v MDA to vubec nevyuzijes a hlavne ani nepoznas,ale ve ctecce karet jo,ve fotaku taky....ale MDA a to jakekoliv to vubec nepozna
nimbee (9)|14.2.2006 16:44
Problem vyresen, SanDisc ULTRA II 2GB jede naproste bez problemu, tuto kartu mohu jedine doporucit.