Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Jak se dělá kompletní záloha PDA?

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Mám asi měsíc MDA Vario (Qtek 9100), tedy PDA s Windows Mobile 5.0. Zatím jsem nepřišel na to, jak udělat kompletní zálohu všech dat a nastavení. Synchronizuji s PC přes ActiveSync 4.1, nicméně po Upgrade ROM byla spousta věcí nenávratně pryč. Např. nastavení hlasového vytáčení, archiv SMS zpráv, nastavení zvuků atd. Jak tohle řešíte?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2005

zkus Sprite backup nebo Sunnysoft backup manager. Toť vše

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Sunnysoft backup manager mi dvakrát po sobě sboural PPC, rozházel kategorie...atd., takže snad radši ani ne...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Tak šup-šup a hned to napsat Sunnysoftu. Mají tu svoje fórum, tak jim tam popiš všechno do detailu: co, jak.... ať s tím něco uělají, popř.ti vysvětlili, kde jsi dělal chybu nebo kde byla chyba u jejich softu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od pt
    Mám asi měsíc MDA Vario (Qtek 9100), tedy PDA s Windows Mobile 5.0. Zatím jsem nepřišel na to, jak udělat kompletní zálohu všech dat a nastavení. Synchronizuji s PC přes ActiveSync 4.1
    Ešte v ActiveSync 3.7 a Windows PocketPC 2003 fungoval super v základnej inštalácii dodávaný Backup&Restore, je to šok, že v nových Windows nič také nie je.

Ako hovoríš, zálohovací program je absolútna nevyhnutnosť. Už som to písal do dvoch iných tém, zdá sa, že máme na výber z 3 kandidátov:

SPB Backup ($20)
    Sunnysoft Backup Manager (Kč 400+DPH)
    Sprite Backup ($30)

Zatiaľ najsolídnejšie na mňa pôsobí SPB Backup, asi bude treba vysoliť 20 dolárov. Ale zatiaľ na Variu nebola kríza, kde by som ho naozaj potreboval. To na mojom bývalom PDA bol restore zo zálohy pravidelnou nevyhnutnosťou a ActiveSync 3.7 so staršími Windows túto úlohu zvládal skvele na 99,9%. Možno Microsoft na nových Windows zvýšil stabilitu a zároveň nás potrestal tým, že nám odobral bezplatný zálohovací program.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

spb clone je tuper je to zadara teda shareware ale neomezuje to jinak nez ze pise shareware...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od aaischa
    spb clone je tuper je to zadara teda shareware ale neomezuje to jinak nez ze pise shareware...
    Lenže na webstránke píšu:

"Windows Mobile 5 not supported"

Podobná témata

1. Kompletní záloha MDA
    Od ranzer v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 25-03-2010, 15:43
  2. Kompletni zaloha
    Od Zbyna_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-01-2008, 14:11