Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jaky internetovy prohlizec?

Lurk_ce4you (12)|8.2.2006 03:01
Zdravim, jde na ppc pouzit nejaky internetovy prohlizec, ktery by stranku zobrazil "normalne", nebo vzdy vypadaji stranky jako na prilozenem obrazku? Nejak s tim nemam jeste zkusenosti :oops:

00121591_Screen001_67VX.jpg
Zdenek Malinsky (9781)|8.2.2006 04:25
:no: seznam :no:

To už tu bylo mnohokrát diskutováno, seznam dělá problémy. Můžeš použít verzi pro PDA (nechápu proč to neděláš), stejně tak i u jiných webů. Nevím, co je na seznamu tak extra, že tam musíš chodit - maily si můžeš stáhnout přímo do PDA, vyhledavače jsou i české mnohem lepší. Na poštu doporučuji centrum nebo atlas (naše nejlepší freemaily)- jsou dobře použitelné z PC i PDA, podporují IMAP.
Podle obrázku se ti zobrazuje normálně-co je tam špatně?
Trainzak_ce4you (176)|8.2.2006 08:42
Teda já mám e-mail na Seznamu a funguje mi taky dobře jak na PC tak na PDA :cool:
fury_only_ce4you (259)|8.2.2006 08:51
No, taktéž mam poštu na seznamu a taky bez problémů i s vestavěným IE...Ale doporučuji zkusit ftxPBrowser, sám jej používám a 100%spokojenost...

A na stahování pošty bude opravdu lepší poštovní klient...;)
atomion (1159)|8.2.2006 10:13
Rozhodně souhlasím se Zdenkem Malinskym... Nechci se nikoho dotknout ale u Seznamu.cz jsem byl asi dva roky.. Jsem moooc rád že jsem přešel na Atlas.cz ... dle mého názoru see to nedá ani srovnat.. A k tomu prohlížeči... používám normálně IE, displej si vždy otočím na krajinku a funguje to naprosto v pohoděll :yes:
Brco_ce4you (447)|8.2.2006 10:25
Ja pouzivam NetFront 3.2 a ten je super. Ale na rozdiel od IE nedokaze rozpoznat ci nejaka stranka ma aj PDA verziu a nacitat tu.

Ale je dost drahy, pokial ho "nevyliecis"
Lurk_ce4you (12)|8.2.2006 12:27
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]:no: seznam :no:

To už tu bylo mnohokrát diskutováno, seznam dělá problémy. Můžeš použít verzi pro PDA (nechápu proč to neděláš), stejně tak i u jiných webů. Nevím, co je na seznamu tak extra, že tam musíš chodit - maily si můžeš stáhnout přímo do PDA, vyhledavače jsou i české mnohem lepší. Na poštu doporučuji centrum nebo atlas (naše nejlepší freemaily)- jsou dobře použitelné z PC i PDA, podporují IMAP.
Podle obrázku se ti zobrazuje normálně-co je tam špatně?[/QUOTE]

nj, pravda, tak jen seznam tak kravne....alespon z tech co jsem zkousel. Na seznam ani tak nechodim, ale byla to prvni stranka, ani nevim proc, ktera me napadla zadat do prohlizece :sarcastic: . Asi zvyk z drivejsich dob :)
Zdenek Malinsky (9781)|8.2.2006 13:29
O seznamu vím od kamarádů a známých, kteří postupně odcházejí. Pokud jde o PDA a seznam, stačí si zde ve fóru vyhledat - je tu několik diskuzí, velkému % uživatelů na PDA nefunguje nebo s velkými problémy.
Centrum a Atlas umožňují IMAP - pokud stahujete maily do PC i PDA, jistě oceníte tuto výhodu proti pop3.
Trainzak_ce4you (176)|8.2.2006 14:05
Jaký je rozdíl mezi POP3 a IMAPem? Jak jsem již řekl, mám e-mail na Seznamu a stahuju poštu přes klient bez problémů jak na PC tak na PDA.
beecher (9270)|8.2.2006 14:55
A stahnes si pomoci POP3 postu, ktera se ti automaticky tridi na serveru? Uvidis presunuty e-mail do nejake slozky po prihlaseni na webu? Asi ne vid? ;)

IMAP umoznuje videt to, co je na serveru, na tvem zarizeni. Take to, ze jsi na danou zpravu jiz odpovedel, ze jsi preposlal, tve slozky na serveru jsou stejne jako ty v PDA apod.
Trainzak_ce4you (176)|8.2.2006 15:00
Tyhlety funkce moc nepotřebuju - mě stačí když se mi stáhne do zařízení nová pošta, kterou jsem ještě nečetl - zkrátka - e-mailové služby Seznamu mi vyhovují a není tedy třeba nic měnit ;)
Zdenek Malinsky (9781)|8.2.2006 15:50
Mě by tam asi vadilo tolik spamu. Viz např. obrázek Čím se Ivo Lukačovič nechlubí. :D
Brco_ce4you (447)|8.2.2006 16:04
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Mě by tam asi vadilo tolik spamu. [/QUOTE]

No ale to nie je uplne chyba seznam.cz Ja mam centrum a chodia mi nejake spamy a kamaratovi skoro ziadne. Mame to asi rovnako dlho.Staci ze sa raz zaregistrujes na nejakej "dobrej" stranke a uz tvoj mail maju dalsi. Potom sa toho spamu nezbavis.

A pokial to stahujes do PDA, tak je to pekne na nervy. Z 10 novych sprav mas osem spamov.
JanHavlicek (635)|8.2.2006 16:54
Jde to tu sice trochu do OT, ale je to taky z většiny chyba seznamu a jeho super SPAM filtru. Centrumácký nebo Gmail, to se nedá vůbec srovnat, neříkám, že žádný SPAM nepustí, to snad ani nejde, ale propustí ho řádově míň

// dobrý článek od našeho oblíbence Radka Hulána taky zde - Existuje něco horšího než email Seznam.cz?

abych nebyl OT - doporučuju NetFront 3.3 nebo Operu 8.5, ta sice nemá tabbed-browsing, ale je aspoň rychlá

//2 kája podemnou: soudě podle screenu - je to IE, už podle nadpisu aplikace :)
Kája_oldd (759)|8.2.2006 17:01
Mno, také se přidám, ačkoli mam nzaškrtlou na seznamu nejpřísnější režim u spam filteru, chodí mi spamů tolik, až sem myslel, že sem si filter nechtěně deaktivoval.
Jinak prohlížeč, tak na WM5 (soudě dle screenu) je určo Opera 8.5, ale asi bych bral poslední netfront 3.3, ale úplně jistej si nejsem jak valí na WM5, nezkoušel jsem
Lurk_ce4you (12)|8.2.2006 17:13
hmm, zajimave....doted jsem si myslel o seznamu sve a po tech prispevkach co tu padli, uz premyslim kam prejit :))
beecher (9270)|8.2.2006 17:30
Ja si o Seznamim e-mailu myslim neco uz 2 roky po tom, co jejich POP3 server je naprosto nespolehlivy... Jsem u Centrumu, pristup IMAP a mam klid...
Trainzak_ce4you (176)|8.2.2006 17:36
Jak vidím, nadpis tohoto threadu by mohl být "Jaký český freemail máte nejraději" :D
Kája_oldd (759)|8.2.2006 18:31
Mno, zase bych se do pop3 správy na seznamu tak nenavážel, je pravda, že tu a tam jim to spadne, maj to špatné, ale na druhou stranu, mam účet i na centru, všechny je mam ze vzdálenou správou v miriam (miranda IM) a že by centrum vedle nich zrovna excelovalo, to se opravdu říci nedá. Nicméně, tohle je už hodně OT, a i když se tohle téma jmenuje něco ve smyslu "jaký internetový prohlížeč", tak koukám, že jedinou zmínku o nich sem nakonec měl jen já a to ještě ubohou, ničím nepodloženou teorii.
O seznamu se řeklo své, o jeho načítání i vzdálené správě....;-)
atomion (1159)|8.2.2006 22:34
..přihodím ještě co používám já.. :D podle mě je uplně nej freemail Atlas.cz .. jsem u něj už pěknou odbu a nepamatuji si že by mi "někdy" přišel spam. Je pravda že jejich spam filtr je tak silný že mi někdy nepřijdou ani nějaká maily jako jsou třeba potvrzení registrace ale to se mi stalo jen parkrát.. (dalo by se to spočítat na prstech jedné ruky) :D Každopádně doporučuji Atlas.cz!! K tématu o prohlížečích na PDA se bohužel nevyjádřím protože lezu na net jen na stolním PC. Za to se omlouvám.. Moc se v tom tedy neorientuju ale jestli existuje něco jako Mozilla Firefox pro PPC tak bych doporučil to.. Jinka Opera nemusí být také vůbec špatná.. Jestli se pdobá té na PC.. :yes:
Kasei (89)|8.2.2006 23:00
Kdyz uz jsme u toho OT: pouzivam Post.cz uz od jeho vzniku a s jejich antispam filtrem jsem spokojen - obcas samozrejme nejaky mailspam propusti, ale minimum - navic ma i interni antivir... no musim rict ze jsem mel o Seznamu vetsi mineni
JanHavlicek (635)|9.2.2006 16:10
Seznam.cz koupil nedávno Post.cz, takže na tom budeš zanedlouho naprosto stejně jako uživatelé seznamu (a email.cz) :)
Maglor_ce4you (20)|10.2.2006 14:26
ANO jako uzivatel EMAIL.CZ uz od prazdnin placu a nadavam na ..... seznam.
Napr kdyz jsem se pokousel zmenit flitr a pokazde kdyz jsem dal ulozit, vratil data (a samozrejme napsal ze ulozeni bylo uspesne) tak jsem to uz chtel rozkopat.

Co se tyce alternativnich browseru, nechce se tem co pouzivaji alternativni prohlizece vypsat nake to pro a proti proc preski z IE?
Mad_Mat (59)|11.2.2006 00:49
jj..........zlatej Centrum :-) par mailu uz tu mam a jsem MAXIMALNE spokojen. Seznam se mi od jakziva zdal nakej divnej :-D vyskousel jsem docela dost portalu a freemailu, ale Seznam vzdy obhajoval posledni pricku.......

mimochodem, zpet k tematu...chtel bych vyskouset Operu, nebo pokud je i na PDA tak Mozillu :-) nemohli byste napsat tipy kde by se daly sehnat?????? PLEEEEEEASE
diky :)) :)) :))
osch (1330)|11.2.2006 01:03
Opera a Mozilla Minimo. Přečti si celé diskuze. Poslední verze jsou až na konci.

Ale jinak stačí používat toto :yes:
Dominique (151)|11.2.2006 12:23
jeste jsem si vzpomnel na dva odkazy .) a to neni vsechno... seznam :no: :no: :no:

http://j3sus.bloguje.cz/121558-seznam-dalsi-stiznost.html

http://j3sus.bloguje.cz/120196-seznam-neznam.html

jiank pouzivam na pda operu, aby to nebylo tak offtopic .)
duffioso (537)|11.2.2006 13:06
NetFront 3.2...jede nadherne!
Hynchenzo (81)|12.2.2006 12:00
Ja tedy zasnu nad tim, jake zkusenosti se seznamem mate vy. Ja na seznamu jakozto sekundarnim mailu jedu radu let (smtp/pop3) a naprosto bez problemu. Vsechno doruceno, vsechno prijato. S novym spam filtrem mi nechodi ani spam.
duffioso (537)|12.2.2006 12:36
ja osobne jsem mel se seznamem hodne problemu,ale po tom co jsem si zridil mail na centrum.cz a i seznam jsem tam presmeroval tak je po problemech!Nekdy se mi na seznam klient ani neprihlasi a to je na seznamu dost casto!