Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: The Quest PPC (Legacy 2)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Nezna, nevi, co povida, je mladej...
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2004

Ja už som vyriešil celkom dosť questov ked tak napište s ktroym chcete poradiť.
    Nepozná niekto nejakú účinnú zbraň na trpaslíkov ?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Docela dost me zklamalo, ze jde o - byt hezkou a graficky velmi povedenou - kopii Oblivionu. Primarni a sekundarni vlastnosti, alchymie, treneri, opravz, obchodovani, okouzlovani zbrani - kdyby to nebylo tak okate prevzane od Bethesdy, tak nereknu, ale v teto forme to na me pusobi dost rozpacite.
    Chozeni po ctvereckach, ale v plnem 3D, je bomba, moc se mi to libi.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2004

Mne sa to páči preto že mi to trošku pripomína moj oblúbný ARX FATALIS.

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od tortoise
    Docela dost me zklamalo, ze jde o - byt hezkou a graficky velmi povedenou - kopii Oblivionu. Primarni a sekundarni vlastnosti, alchymie, treneri, opravz, obchodovani, okouzlovani zbrani - kdyby to nebylo tak okate prevzane od Bethesdy, tak nereknu, ale v teto forme to na me pusobi dost rozpacite.
    Chozeni po ctvereckach, ale v plnem 3D, je bomba, moc se mi to libi.
    Ty ***, vzdyt Oblivion je mho nejlepsi rpg vubec a jeho herni system je naprosto genialni (az na podivne scalovani monster). Lidi by ho meli kopirovat jak zbesili

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Ja netvrdím, že ty prvky jsou špatné, akorát mi přide dost trapné naprosto bez skurpulí okopírovat nápady z Oblivionu a grafiku z Black Crypt (Amigáči pamatují). Zkrátka originalita nic moc, ačkoliv technické provedení velmi dobré.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Mno, myslím že originalita, zvlášť u RPG je v dnešní době ten poslední faktor, kterým bych hru hodnotil. To bych pak mohl tvrdit, že command & conquer stojí za ..., protože kopíruje Dunu. Nebo ta strašná Pocket Heroes/Pocket Ufo . Právě jsem si chvíli zahrál Quest a je to fakt pecka. Konečně pořádná RPG, kde nemusím rozdělovat body členům družiny (doufám, že se v pozdější fázi hry nepřidají další 3 příživníci ). Škoda jen, že se nedají v nastavení přiřadit akce klávesám, které můj PDAšek opravdu má...

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Legacy-Návod
    Od c.Data_ce4you v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 26-06-2009, 17:55
  2. UNDERCROFT - český nástupce Legacy?
    Od mike.pr v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 05-01-2006, 14:23
  3. Dračí Doupě (AD&D) na vašem PDA - Sorcery Part I: Falcon's Quest