Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

The Quest PPC (Legacy 2)

CommanderZ (1798)|7.2.2006 22:32
[CODE]Vice aktualnich informaci o hre je v prvnim prispevku na druhe strance teto diskuze[/CODE]

Na strankach madarske spolecnosti Redshift se oobjevily dva obrazky z pripravovaneho pokracovani dungeonu Legacy. Treba uz to bude i konkurence pro nas cesky Undercroft :D


atomion (1159)|7.2.2006 22:38
Vypadá to docela fajn :D ale to bude na VGA rozlišení a na QVGA to nepude, ne?? Jsou už někde bližší informace nebo minimální požadavky??
Chrasty_ce4you (84)|7.2.2006 22:47
no tak graficky(podle screenů)se mi víc líbí undercroft:)holt češi uměj :O
CommanderZ (1798)|7.2.2006 23:21
Screeny maj rozmer 320*380...coz jak kazdy jiste vi neni rozmer obrazovky PPC. Ale myslim si ze kdyz to uz ma tolik, tak by to VGA dat mohl :sarcastic:
atomion (1159)|7.2.2006 23:34
[QUOTE="CommanderZ"]Screeny maj rozmer 320*380...coz jak kazdy jiste vi neni rozmer obrazovky PPC. Ale myslim si ze kdyz to uz ma tolik, tak by to VGA dat mohl :sarcastic: [/QUOTE]


...to si taky yslím ale pak by zase vynikůa ošklivost tý grafiky.. :D
Kája_oldd (759)|8.2.2006 02:41
Nad tím, jestli bude mít QVGA podporu je vcelku zbytečné pochybovat, ne? maximálně o VGA lze mít dnes pochyby...;) Ale tipuju, že by mělo být obojí
CommanderZ (1798)|11.2.2006 14:41
Dalsi informace:

[QUOTE]# doom-like view of the wielded weapon/shield, but don't think about an fps

# playable races, even undead (will mean different quests, dialogs, powers)

# skill-based system, primary and secondary skills. The attributes won't advance dramatically.

# advanced dialogues, with persuade, lie, threat, ...

# continuous emulated 3D, not block by block as in Legacy 1.

# alchemy with ingredients, like mix herbs of resist poison and restore health, then you have a cure poison potion (diluted to strong, by your alchemy skill and equipment)

# Cast or contract diseases, some of which may be lethal!

# complex enchant system (effects: drain hp, drain sp, fortify skill, fortify attribute, resist poison/magic, resist normal weapons(!), diseases: resist, cure and infect, and so on...).

# every item will have a weight (and your encumbrance limited)

# special monster properties (infect disease, poison, resist magic or specific spells, ...)

# some monsters can read scrolls!

# one huge world, non-linear gameplay, you can go anywhere anytime

# 2-level dungeons, high ceilings and two story buildings (check the 2nd shot at the right)

# the expansion packs will be inserted into the base game. Like a new island, a new house in an existing city, a new tower, or just new items!

# empty scrolls can be enchanted!

# in Legacy 2, swords/armors can't contain spells - there will be rechargable wands!

# dual weapon fight!!! (If you master the right skill)

# books with simple text to read (even novels), and ones that teach you something

# picking locks, disarming...thief skills.

# rest in the wilderness! although some company could wake you up :)

# advanced card game - more strategy less luck

# With the expanded features of the new Legacy 2 Editor, the game can be extended by new items, monsters, map objects, animations, spells, diseases, ingredients, (everything, even with new graphics!)
Bringing more value than ever before to the expanding Legacy Universe!

# palm: the game will need much less execution memory, because of the highly compressed but ready-to-use pictures.

# The dungeon view will be as large as it can be! Like 380x320 on palm landscape

# much more...
[/QUOTE]









A jinak...pro lamky, co potrebuji v jednicce pomoc je zde tutorial
Marty-McFly (384)|13.2.2006 21:28
Ta grafika mi připadá fakt hezká.. Oproti jedničce je více žívější.. Pochmurné šedé barvy se mi fakt nelíbí, takže tohle je fakt cool :yes:

Asi zkusím Undercroft...
CommanderZ (1798)|13.2.2006 23:03
Zkus, na l2 si asi jeste pockame
freeman_ce4you (428)|27.8.2006 22:33
Už sme sa dočkali
Naprosto super hra undercroft sa može skovať :-)
Hram to už asi tyždeň len neviem prečo ma pri vystrelení z luku vyhodí z hry .-(
Inak super
CommanderZ (1798)|28.8.2006 11:50
Takze veci se maji tak, ze hra se menuje "The Quest" a Legacy dva je jen jeji kodov nazev.

Par obrazku z VGA rozliseni:






A par odkazu:
demoverze (exe)
demoverze (cab)

recenze na pocketpcmag.com


Stranka hry na redshift.hu

Jiste prijemna zprava je, ze hra podporuje snad vsechna mozna rozliseni:
[QUOTE]# standard ppc 240x320 and 320x240 (both left and right landscape)
# vga 480x640 and 640x480 (also both left and right landscape)
# square 240x240 and 480x480
# hpc 800x480, 800x600, 640x240, 640x480[/QUOTE]

Hra stoji $24.95

Podle me vypada naprosto uzasne, jen minimapa je podle screenu porad o dost horsi nez v undercroftu :)
freeman_ce4you (428)|29.8.2006 11:58
Hra nielen výzerá ale sa aj hrá skvele.
Najviac sa mi páči volný pohyb a nie posúvanie sa z okinka do okinka ako napr pri undercrofte.
Jonage (22)|29.8.2006 12:04
Jj.... je to super hra :D .. Ten svět je opravdu hoodně rozsáhlej, akorát mi to taky při vystřelení z luku vyskakuje ze hry. Možná bysme se tady mohli taky bavit, jak vyřešit některý questy. Já sám sem už docela daleko, ale z questů jsem vyřešil zatim asi jen dva.
beecher (9270)|29.8.2006 12:46
[QUOTE="freeman"]Najviac sa mi páči volný pohyb a nie posúvanie sa z okinka do okinka ako napr pri undercrofte.[/QUOTE]Njn, postizeni FPSkama... :D
Kvalitni RPGcko zasadne na kroky! Viz Dungeon Mastery a Wizardry... ;)
Jonage (22)|29.8.2006 12:58
Ale dyť to je tahový.... Když nebojuješ, můžeš se pohypovat plynule do čtyř směrů, vypadá to dost dobře, pomáhá to k orientaci na mapě a je to rychlejší. No a když bojuješ, rozkouskuje se pohyb na tahy, podobně jako v Legacy, tohle JE kvalitní RPGčko... :yes:
beecher (9270)|29.8.2006 13:44
Nezna, nevi, co povida, je mladej... :D
freeman_ce4you (428)|29.8.2006 14:59
Ja už som vyriešil celkom dosť questov ked tak napište s ktroym chcete poradiť.
Nepozná niekto nejakú účinnú zbraň na trpaslíkov ?
tortoise (546)|30.8.2006 13:09
Docela dost me zklamalo, ze jde o - byt hezkou a graficky velmi povedenou - kopii Oblivionu. Primarni a sekundarni vlastnosti, alchymie, treneri, opravz, obchodovani, okouzlovani zbrani - kdyby to nebylo tak okate prevzane od Bethesdy, tak nereknu, ale v teto forme to na me pusobi dost rozpacite.
Chozeni po ctvereckach, ale v plnem 3D, je bomba, moc se mi to libi.
freeman_ce4you (428)|30.8.2006 20:53
Mne sa to páči preto že mi to trošku pripomína moj oblúbný ARX FATALIS. ;) :D
CommanderZ (1798)|3.9.2006 18:08
[QUOTE="tortoise"]Docela dost me zklamalo, ze jde o - byt hezkou a graficky velmi povedenou - kopii Oblivionu. Primarni a sekundarni vlastnosti, alchymie, treneri, opravz, obchodovani, okouzlovani zbrani - kdyby to nebylo tak okate prevzane od Bethesdy, tak nereknu, ale v teto forme to na me pusobi dost rozpacite.
Chozeni po ctvereckach, ale v plnem 3D, je bomba, moc se mi to libi.[/QUOTE]

Ty ***, vzdyt Oblivion je mho nejlepsi rpg vubec a jeho herni system je naprosto genialni (az na podivne scalovani monster). Lidi by ho meli kopirovat jak zbesili :D
tortoise (546)|4.9.2006 11:59
Ja netvrdím, že ty prvky jsou špatné, akorát mi přide dost trapné naprosto bez skurpulí okopírovat nápady z Oblivionu a grafiku z Black Crypt (Amigáči pamatují). Zkrátka originalita nic moc, ačkoliv technické provedení velmi dobré.
Danthez (98)|22.9.2006 00:58
Mno, myslím že originalita, zvlášť u RPG je v dnešní době ten poslední faktor, kterým bych hru hodnotil. To bych pak mohl tvrdit, že command & conquer stojí za ..., protože kopíruje Dunu. Nebo ta strašná Pocket Heroes/Pocket Ufo :D . Právě jsem si chvíli zahrál Quest a je to fakt pecka. Konečně pořádná RPG, kde nemusím rozdělovat body členům družiny (doufám, že se v pozdější fázi hry nepřidají další 3 příživníci :) ). Škoda jen, že se nedají v nastavení přiřadit akce klávesám, které můj PDAšek opravdu má...