Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Adresář pro ukládání poznámek

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Zdravím,

mám jeden (snad začátečnický) dotaz. Poked napíši novou poznámku a dám OK, uloží se mi automaticky do adresáře My Documents/Dictionaries místo přímo do My Documents. Nevím kde jak nebo čím se mi tohle změnilo, ale rád bych to nastavil zpět. Nikde jsem toto nastavení neobjevil, poradíte mi?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Jestli se nemýlím tak to je v pořádku, ne?? automaticky se to má ukládat do tohoto adresáře.. Jinak je tam možnost "Nástroje -> Přejmenovat/Přesunout" a tam si dáš konkrétní poznámku kam budeš chtít.. :yes:

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

No nevim, mam takovy pocit ze se mi to do podadresare Dictionaries driv neukladalo, ulozilo se to primo do My Documents.
    Samozrejme soubor si muzu presunout, ale rad bych aby automaticke ulozeni probehlo do My Documents a ne do toho podadresare...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Zkus spustit Poznámky dej Nástroje - Volby a změň Uložit do na kartu. Zavři, otevři poznámky a změň to zpět na Hlavní paměť. Tím by se to mělo srovnat.

Podobná témata

1. Adresář Rings
    Od opicka_ce4you v sekci + Registry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-01-2008, 12:37
  2. PDA a adresář z mobilu
    Od Hansis v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-03-2007, 09:04
  3. Jak změnit defaultní adresář pro ukládání ve WM2003
    Od robox_ce4you v sekci Obecné problémy