Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jaké PDA ke dni 7.2.2006

Zbynak_ce4you (23)|7.2.2006 15:58
Dobrý den, chtěl bych si koupit své první PDA a jsem z toho zmaten, bohužel neznám nikoho ve svém okolí, kdo by mi zvládl odpovědět na některé otázky, na které jsem nenašel odpovědi.
Chtěl bych to především používat na prohlížení netu přes Wi-fi(na ZČU- nevím jak je to s přilášením do sitě) stahování nějakých souborů(cca10MB). Dále nevím jestli WM5 nebo WM2003SE - dají se na přístroj, kde byly 2003 nahrát WM5?
Dále by mě zajímalo, jestli prohlížeče netu na PDA, zvádnou plně konkurovat prohlížečům z PC(myslím, jestli zvládnou .css a třeba .js).
Také by mě zajímalo, jestli se v tom dají otevřít .pdf a .ps soubory.
Samozřejmě, když už to pořizovat, tak ať to umí přehrávat i filmy(bez sekání v rozumné kvalitě) o MP3 nemluvě,ať se na tom dá i něco zahrát..., GPS není nutné.
Cena tak 12tis. Nevím, co si vybrat, k mání je toho celkem dost.Tak budu rád, za všechny rady a výtky k těmto přístrojům.
Na designu a na hmotnosti až tak nezáleží.
Dík Zbynak

Kdyby to šlo, odpovídejte prosím e-mailem. Zbynak@centrum.cz
Zdenek Malinsky (9781)|7.2.2006 16:15
Dell Axim 50v - bazarový se nechá sehnat za cenu kolem 10 k. Popř. si tam pak časem flashnout WM 5. Pokud nebude vyhovovat, je možno zpět na 2003 SE.
atomion (1159)|7.2.2006 16:37
[QUOTE="Zbynak"]
Dále by mě zajímalo, jestli prohlížeče netu na PDA, zvádnou plně konkurovat prohlížečům z PC(myslím, jestli zvládnou .css a třeba .js).
[/QUOTE]

..ohledně tohohle.. nevím jestli to umí přímo IE ale na .css je určitě prohlížeč a na .js myslím také.. jinak bych z těch levnějších doporučil určitě Acer n50 a taktnout ho.. :D
Kája_oldd (759)|7.2.2006 18:48
Možná (i když na ty filmy to asi nebude) bych si pár dní počkal na reakce ohledně Acera n311. Cena nového se pohybuje právě pod těmi 12tisíci kč, a má požadované Wi-Fi a hlavně VGA (pro prohlížení netu je to opravdu velká výhoda). Jedině se dá vytknout absence IrDA portu a nižší výkon a snad kvalita zpracování(?) Ale zatím nikdo nezkoušel, už dlouho se dostává na trh (:D) a jestli to vyjde a bude za pár dní, jak tu někdo tvrdí, tak pak to může být zajímavá alternativa.
Nové WM5 mi přijdou slušné, zatím není tolika aplikací, ale můžete mít jistotu, že jich bude hojně přibývat.
Co dodám, internetové prohlížeče jsou trochu mimo mě:) tak aspoň ty pdf otevřete s freewarovým readerem vcelku v pohodě
pavelbures (73)|7.2.2006 19:34
Podle Aceru bude 311 až koncem února. A pokud chcete plynulé filmy, tak si myslím že 311 bude minimum, sám jsem na to zvědav.
Heretic_ce4you (158)|7.2.2006 22:21
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Dell Axim 50v - bazarový se nechá sehnat za cenu kolem 10 k. Popř. si tam pak časem flashnout WM 5. Pokud nebude vyhovovat, je možno zpět na 2003 SE.[/QUOTE]

Jo, ale kde? V bazarech sem ho nikdy neviděl.:?
Zdenek Malinsky (9781)|7.2.2006 23:27
Momentálně ne, ale není to tak dlouho, co jsem viděl v bazaru zde na ce4you 3 inzeráty za cenu 10-12 k Kč.
Getman (5)|5.9.2006 14:01
Chtěl bych své první pda. Ale nevím jaké mělo by to být jako Loox 720 Ale mělo by mýt větší výdrž baterie. Děkuji za radu