Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chjo, HR je tu:)

Kája_oldd (759)|7.2.2006 15:02
Chjo, tak si tu jdu "vybít" zlost. Instaloval jsem jen trošku starší verzi Sound exploreru 2005 na x51v, která ani nebyla zálohovaná a výsledek mě poměrnědost nemile překvapil. Po okamžitém zamrznutí (hned po instalaci) a následném resero se zobrazila holá today obrazovka, zařízení zamrzlé a ještě se sám bezdůvodně zapnul bluetooth, to samé po každém reset. Pfff, se mi ještě nic podobnýho nestalo a moc bych na to nedal, že to udělal ten plugin do today...tak a můžu začít obnovovat, tak rychle do toho, ať je to hotovo
_blackBone (271)|7.2.2006 15:11
tak to nezavidim ... me se stalo neco podobneho pred mesicem a byl jsem nastvanej celej den :cool:
CommanderZ (1798)|7.2.2006 17:40
No...me vzdycky HR prebane ve chvili, kdy si rikam "a sakra, uz jsem to tyden nezalohoval, du to zazalohovat". To se mi stalo mimo jine i predevcirem. Ale to jsem navic zjistil, ze mam podelanou zalohu :evil: ;)
Miloš Strouhal (3997)|7.2.2006 18:15
Co to je "Hard Reset"..? :O :) :D
atomion (1159)|7.2.2006 19:10
Mno já dělám HR celke rád.. dělal sem nenuceně HR včera.. podruhý v životě mého PDA a mám tam nyní o 100% lepší programy než předtím.. :D ani nevím jak se mi to povedlo ale nestěžuji si!! :!: :!: :!:
CommanderZ (1798)|7.2.2006 19:29
Ale jo, wzdyt kazdy preinstalovani woken pomaha, ale vseho moc skodi.

Do tyhle diskuze bych zakazal pristup VSEM LIDEM S WM 5.0 :!: :!: :!: :evil: :D

btw...proc tu neni smajlik :twisted:. toho mam rad :disgusted: