Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Schema kolebky Acer N50

XBC (52)|7.2.2006 13:57
Nemáte prosím někdo schéma kolébky na ACER n50? Nebo alespoň nějaký typ kam se obrátit? Děkuji .

Zmenen nazev diskuze. Prosim o pouzivani lepsich nazvu diskuzi, nez je "Prosba". Dekuji. beecher
brkel (56)|7.2.2006 17:28
..kolebku mam, a je v ni docela dost elektroniky, mohl bych vedet k cemu ti bude schema... (...ne ze bych ho mel..)
XBC (52)|7.2.2006 18:08
Zdravím tě. No objevil jsem jednu v bazaru a je tam poznámka že nejde usb host a při dobíjení se dost hřeje. Chtějí za ni 300Kč, tak váhám. Ale už mě to nadšení pomalu opouští.
brkel (56)|7.2.2006 20:49
...hmm, jako by ji nekdo utopil... (..polil....)



*add: ..kdyz o tom tak premyslim, tak proc ne?? vykuchas elektroniku a zapojis ji jen jako kabel - pouzijes soucastky - a mas to, ale musis ji pripojit do PC pres USBcko... ;) ..ta elektronika bude asi napajeni pro usb host...
XBC (52)|7.2.2006 22:13
No přesně tak jsem uvažoval. Kdyych do ní mohl juknout, hned by bylo jasno. No ještě to zvážím, uspořil bych minmálně 1000 Kč, ale možná bych si přidělal hodně starostí. Uvidím a když tak dám vědět jak se to vyvíjí. Jinak jsem úplný začátečník a teprve odhaluji postupně tajemství práce s PDA. Mám n 50 a kartu 1GB Kingston. A jako příslušenství GPS přes BT. Zatím ahoj.
vsemick (25)|12.2.2006 09:06
za 300 bych ji vzal uz kvuli konektoru. svoji sem taky cvicne kuchnul a elektronika veskera zadna, jen neco malo pro nabijeni zalozni accu. pro usb a usb host neni potreba nic nez spojit draty a schema je tady nekde uz uvedeno.
XBC (52)|12.2.2006 09:25
No taky jsem na to podobně pohlížel, ale než jsem se tam znovu dostal, tak byla pryč. Stejně ale nechápu proč výrobce neumístí na PDA přímo mini USB knektor a používá takové debilní konektory jak tady ten 26ti pin. Vždycky mě polévá studený pot, když si představím jak ten konektor a poměrně tuhý kabel cvičí s tím konektorem na PDA. Půjdu asi vlastní cestou a něco jako kolébku vytvořím sám. Ty peníze za plastovou krabičku nedám!
vsemick (25)|12.2.2006 20:29
no ona ta kolebka taky neni moc prakticka,nechapu proc je k ni napevno pridelany USB/COM kabel.to u ni rovnou mohl viset i napajeci adapter.jenze pokd nechces vyrobit kabel ktery se bude delit na dve USB,com,napajeni a vyvod pro audio,tak nezbyva nez jich udelat nekolik(samostatnych kabelu).a to se muze docela prodrazit nemluve o shaneni samotneho,,acer,,konektoru coz se me zatim taky moc nedari..
brkel (56)|18.2.2006 23:41
..a darit se nebude, jedina moznost je asi koupit ho od Seby (viz diskuze Fujitsu-siemens>kratky kabel pro loox720...)